اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تجربیات و نظرات کاربران درباره iOS 11

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تو ios 11 نمیشه دیگه عکسهای تو گوشی رو با نرمافزار image capture انتقال داد به مک چیکار کنیم حالا؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mani6606 نمایش پست ها
      من دو روزه که ایفون۶s و ایپد ایر۲ همزمان اپدیت کردم و تا حالا در هر دو دستگاه مشکل خاصی ندیدم ، با توجه به اینکه بخش زیادی از کارم را با ایپد انحام می دهم احساس می کنم مصرف باتری در ان کمی بهتر شده، با توجه به طراحی متفاوت داک در ایپد بنظرم اپل سعی دارد رابط کاربری ios را در ایپد را به mac os نزدیکتر کند.
      در مورد رابط کاربری در آیپد درست حدس زدید دوست عزیز. منم همینطور فکر میکنم...

نظر

نوشته اصلی توسط ardakani1 نمایش پست ها
        با سلام
        دلیل کامل خاموش نشدن wifi و bluetooth از کنترل سنتر چیه؟؟؟
        فقط کانکشن در حال ارتباط قطع میشه ؟؟؟ اینجوری خیلی رو مخه؟؟؟ باگه یا سیاست جدید؟؟؟
        در ضمن من 7 دارم چیزی از ar نمیبینم ؟؟؟
        من تمامی بتا ها رو هم نصب کرده بودم افتضاح باتری میخوره. مصرف بالااااااااااااااااااااااااااا
        سیاست جدید دوست عزیز. باگ نیست.

نظر

سرعت خوب شده ولی لگ‌وجودداره هنوز
          شماره گیر تماس که واقعا زشته...
          این فونت های بزرگم که تو هم جاها هستش واقعا بیخودن و زشت مثل settings, email و ...البته دوستان اشاره کردن.
          من کلا با اندروید تا حالا کار نکردم ولی تو دست چنتا از دوستانم دیدم به نظرم طراحی داره میره به سمت اندروید و یه حالت بچگانه داره پیدا میکنه...
          به نظر منم کلا ارزش اپدیت نداشت...
          این نظر من هستش حالا دوستان دیگه ممکنه خیلی حالم کنن، بگن خوبه..
          نظر همه محترم هستش

نظر

افرین دقیقا واقعیت رو گفتی من که اصلا راضی نیستم خیلی خیلی ضعیف عمل کرد !!! امیدوارم ی حرکتی بزنه

نظر

من یه مورد خودم را اصلاح کنم اعراب داره کیبورد مثلاً ، یا انجمنِ آیفون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

شماره گیر تماس افتضاس

اون کزینه ک باش نت خط روشن میشه عالیه ولی کلا انگار واس بچه های مهد کودک ساختن بعضی جاهاش افتضاس

سرعتش بد نیس

نظر

در آیفون ۶ :

سرعتش ظاهرا بهتر شده. (حداقل بنظر میاد بدتر نشده!)

قبلا قابلیت Background app refresh رو برای تمامی برنامه ها به جز دو سه مورد خاموش کرده بودم اما بعد از آپدیت دیدم برای همۀ برنامه ها فعال شده! دوباره به حالت قبل برگردوندم! مطمئنا در مصرف باطری تأثیر خواهد داشت.

طراحی منوها داره به سمت بیریخت شدن (و حتی مضخرف شدن!) پیش میره. ظاهرا دیگه موقع عوض کردن جاناتان ایو با یه سرطراح جدید رسیده. حتی آیکون ماشین حساب و خود این نرم افزار هم از ریخت و قیافه انداخته. (مثل دایال پد!)
                  تغییر خوبه اما وقتی که به سمت پیشرفت باشه نه سمت پسرفت. کنترل سنتر رو که داغون کرده! انگار دادن دست یه بچه بازطراحیش کرده!
                  توی منوهای ستینگز و مسیج و ... برداشته بالای هر صفحه ای یه نوشته با فونت فوق العاده درشت گذاشته که اصلا این کارش قابل درک نیست. اپل هر توجیهی هم داشته باشه باید امکان کوچک کردن این نوشته ها رو در تنظیمات قرار میداد.

حجم آزاد گوشی ظاهرا چند گیگی بیشتر شده. دقیق یادم نیست قبل از آپدیت ۷ گیگ بود یا ۹ گیگ! اما بعد از آپدیت شده ۱۴ گیگ .

ظاهرا فرمت های جدیدی برای کاهش حجم عکس ها و فیلم ها در این نسخه اضافه شده که البته در آیفون ۶ چیزی ندیدم! (در ستینگز وارد تنظیمات camera که میشید باید یک گزینۀ Format موجود باشه که اونجا فرمتهای جدید دیده میشه. البته اینو در یک سایت دیدم و همونطور که گلتم خودم در گوشیم ندارم اینو!)
                  ویرایش توسط Jahandar : https://i-phone.ir/forums/member/21325-jahandar در ساعت 21-09-2017, 09:54 PM

نظر

دوستانی که گوشی آنها 5s است و به سیستم عامل جدید آپدیت کردن نیز لطفا نظرات و تجربیاتشون رو اعلام کنند برای مابقی دوستان
                    ویرایش توسط samiyar_app : https://i-phone.ir/forums/member/156452-samiyar_app در ساعت 21-09-2017, 09:24 PM

نظر

نوشته اصلی توسط jahandar نمایش پست ها
                      در آیفون ۶ :

سرعتش ظاهرا بهتر شده. (حداقل بنظر میاد بدتر نشده!)

قبلا قابلیت background app refresh رو برای تمامی برنامه ها به جز دو سه مورد خاموش کرده بودم اما بعد از آپدیت دیدم برای همۀ برنامه ها فعال شده! دوباره به حالت قبل برگردوندم! مطمئنا در مصرف باطری تأثیر خواهد داشت.

طراحی منوها داره به سمت بیریخت شدن (و حتی مضخرف شدن!) پیش میره. ظاهرا دیگه موقع عوض کردن جاناتان ایو با یه سرطراح جدید رسیده. حتی آیکون ماشین حساب و خود این نرم افزار هم از ریخت و قیافه انداخته. (مثل دایال پد!)
                      تغییر خوبه اما وقتی که به سمت پیشرفت باشه نه سمت پسرفت. کنترل سنتر رو که داغون کرده! انگار دادن دست یه بچه بازطراحیش کرده!
                      توی منوهای ستینگز و مسیج و ... برداشته بالای هر صفحه ای یه نوشته با فونت فوق العاده درشت گذاشته که اصلا این کارش قابل درک نیست. اپل هر توجیهی هم داشته باشه باید امکان کوچک کردن این نوشته ها رو در تنظیمات قرار میداد.

حجم آزاد گوشی ظاهرا چند گیگی بیشتر شده. دقیق یادم نیست قبل از آپدیت ۷ گیگ بود یا ۹ گیگ! اما بعد از آپدیت شده ۱۴ گیگ .

ظاهرا فرمت های جدیدی برای کاهش حجم عکس ها و فیلم ها در این نسخه اضافه شده که البته در آیفون ۶ چیزی ندیدم! (در ستینگز وارد تنظیمات camera که میشید باید یک گزینۀ format موجود باشه که اونجا فرمتهای جدید دیده میشه. البته اینو در یک سایت دیدم و همونطور که گلتم خودم در گوشیم ندارم اینو!)
                      عکاسی و فیلم برداری با فرمت hevc و heif فقط برای آیفون ٧ به بعده.

نظر

گزینه hdr برای ساپورت دانلود و بخش 4k به ایپد پرو اضافه شده حالا فیلمهام همگی 4k شدند.

نظر

تو ایفون se به شدت داغ میکنه دست ادم میسوزه !
                          مصرف باتری هم بالا رفته!

نظر

آیپد پرو ١٠/۵ فوق العاده شده با این آپدیت خصوصا مولتی تسکینگش
                            اپ استور بنظرم طراحیش خیلی بهتر شده
                            مصرف باتری بنظر خیلی تغییری نکرده
                            اینکه وای فای و بلوتوث رو از اپ سویچر نمیشه کامل خاموش کرد واقعا رو اعصابه
                            اموجی های کیبورد اپل وحشتناک بزرگ شدن جوری که ترجیح دادم بجا کیبورد فارسی اپل، از همون کیبورد گوگل استفاده کنم
                            بعد از آپدیت چیزی حدود ١٠ گیگ حافظه خالی برا من اضافه شد
                            اینکه تمام وب سایت ها رو از خود سافاری میشه به pdf تبدیل کرد و مارک آپشون کرد هم خیلی کاربردیه

نظر

آیفون 6s:

سرعت خوبه ولی تو استفاده از 3D Touch گیر داره و کند عمل میکنه.
                              مصرف باتری رفته بالا، 10.3.3 خیلی خیلی خوب بود.
                              بعد از آپدیت، فضای بیشتری از گوشی، خالی شده.
                              طراحی اپ استور راضی کننده نیست. درکل به نظرم رابطه کاربری روز به روز داره زشت تر میشه. فونت بزرگ و پررنگ؟! چرا آخه؟!؟
                              مشکل خاموش کردن وای فای و بلوتوث از کنترل سنتر هم که فعلاً یه علامت سؤال بزرگه! ( به نظرم کنترل سنتر قدیمی، شکیل تر و جمع و جورتر بود.)
                              کیبورد فارسی یجوریه و هنوز بهش عادت نکردم، حروف خیلی نزدیک همدیگه ست و باعث تایپ اشتباه میشه.( دوستمون فرموده بودن که اعراب وجود داره ولی من اعرابی ندیدم تو کیبورد فارسی!)
                              و منتظر طراحی جدید نحوه نمایش ولوم صدا تو پخش ویدئو بودم که گویا خبری نیست و نخواهد بود!

در کل باید منتظر آپدیت های اصلاحی باشیم. امیدوارم دوستان کوپرتینوئیمون، واسه نظرات کاربران، ارزش قائل بشن...

نظر

تجربیات و نظرات کاربران درباره iOS 11

نوشته اصلی توسط #Mohsen# نمایش پست ها
                                آیفون 6s:

سرعت خوبه ولی تو استفاده از 3D Touch گیر داره و کند عمل میکنه.
                                مصرف باتری رفته بالا، 10.3.3 خیلی خیلی خوب بود.
                                بعد از آپدیت، فضای بیشتری از گوشی، خالی شده.
                                طراحی اپ استور راضی کننده نیست. درکل به نظرم رابطه کاربری روز به روز داره زشت تر میشه. فونت بزرگ و پررنگ؟! چرا آخه؟!؟
                                مشکل خاموش کردن وای فای و بلوتوث از کنترل سنتر هم که فعلاً یه علامت سؤال بزرگه! ( به نظرم کنترل سنتر قدیمی، شکیل تر و جمع و جورتر بود.)
                                کیبورد فارسی یجوریه و هنوز بهش عادت نکردم، حروف خیلی نزدیک همدیگه ست و باعث تایپ اشتباه میشه.( دوستمون فرموده بودن که اعراب وجود داره ولی من اعرابی ندیدم تو کیبورد فارسی!)
                                و منتظر طراحی جدید نحوه نمایش ولوم صدا تو پخش ویدئو بودم که گویا خبری نیست و نخواهد بود!

در کل باید منتظر آپدیت های اصلاحی باشیم. امیدوارم دوستان کوپرتینوئیمون، واسه نظرات کاربران، ارزش قائل بشن...
                                روی دکمه‌ی ۱۲۳ بزنید بعد کنار دکمه فاصله به جای نیم فاصله اعراب هستند

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X