اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قابلیت درگ اند دراپ در آیتونز ۱۲.۶ کار نمی‌کنه. حالا چه طور پلی‌لیست درست کنم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قابلیت درگ اند دراپ در آیتونز ۱۲.۶ کار نمی‌کنه. حالا چه طور پلی‌لیست درست کنم؟

سلام بر اساتید

آقا ما هر بار این آیتونز رو آپدیت کردیم یه مشکلی پیش اومد که مشخصه عمدا از طرف اپله چون من برای حل این مشکل همه کار از جمله پاک کردن همه نرم‌افزارهای اپل و نصب دوباره اون‌ها، ایجاد تاپیک در اپل دسکاشنز، تماس با تکنیکال ساپورت اپل و ... رو انجام دادم ولی جواب نگرفتم. گفتم از اساتید وطنی کمک بگیرم.

مشکل اینه که هیچ راهی نیست که بشه پلی‌لیست ساخت. قبلا درگ و دراپ کار می‌کرد. مثلا می‌شد یک فولدر رو درگ کرد و در اون قسمت که سمت راست صفحه هست و بعد از کلیک روی ادیت پلی‌لیست ظاهر می‌شه، رها کرد تا آهنگ‌ها به لایبرری اضافه بشن ولی الان نشانگر مواس علامت استاپ رو نشون می‌ده و درگ می‌کنه ولی دراپ نمی‌شه کرد. تنها راهی که باقی می‌مونه اینه که همه آهنگ‌های داخل کامپوترم رو به لایبرری آیتونز اضافه کنم و بعد از اون جا درگ و دراپ کنم که این کار خیلی سخته چون اون وقت دونه به دونه باید بشینم بر اساس اسم خواننده براش یه پلی لیست بسازم که از بین ۳۰۰۰ تا آهنگ و کتاب صوتی اصلا محاله این کار.

لطفا کمک کنید. مرسی.

سلام....دوست عزیز متاسفانه اپل تو هر اپدیتی محدودیت هارو برای کاربر بیشتر میکنه.....کار با ایتونز عذاب اوره .....من که فقط ایتونز رو به عنوان پیش نیاز رو کامپیوترم نصب دارم و عملا ازش استفاده زیادی نمیکنم .... چند ساله بجای ایتونز از برنامه مدیریتی Apowersoft Phone Manager استفاده میکنم که بسیار بهتر و راحت تره....

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
      سلام....دوست عزیز متاسفانه اپل تو هر اپدیتی محدودیت هارو برای کاربر بیشتر میکنه.....کار با ایتونز عذاب اوره .....من که فقط ایتونز رو به عنوان پیش نیاز رو کامپیوترم نصب دارم و عملا ازش استفاده زیادی نمیکنم .... چند ساله بجای ایتونز از برنامه مدیریتی Apowersoft Phone Manager استفاده میکنم که بسیار بهتر و راحت تره....
      ممنون از راهنماییت ولی این نرم افزار یه مشکلی که داره اینه که وقتی پلی لیست می‌سازی باید ترک‌ها رو سلکت کنی و فولدر رو سکلت نمی‌کنه که این یعنی اگه مثلا بخوام همه آهنگ‌های سیاوش قمیشی رو توی یه پلی لیست بذارم امکان نداره چون حد اقل ۲۰ تا آلبوم دارم که تو فولدر جداگانه هستن و من مجبورم به جای یه پلی لیست ۲۰ تا بسازم. حالا این مشکل زمانی خودشو بیش‌تر نشون می‌ده که بخوام کتاب‌های صوتیم رو براشون پلی لیست بسازم. تقریبا ۲۰۰۰ عنوان کتاب هست.

نظر

نوشته اصلی توسط poorya0014 نمایش پست ها
        ممنون از راهنماییت ولی این نرم افزار یه مشکلی که داره اینه که وقتی پلی لیست می‌سازی باید ترک‌ها رو سلکت کنی و فولدر رو سکلت نمی‌کنه که این یعنی اگه مثلا بخوام همه آهنگ‌های سیاوش قمیشی رو توی یه پلی لیست بذارم امکان نداره چون حد اقل ۲۰ تا آلبوم دارم که تو فولدر جداگانه هستن و من مجبورم به جای یه پلی لیست ۲۰ تا بسازم. حالا این مشکل زمانی خودشو بیش‌تر نشون می‌ده که بخوام کتاب‌های صوتیم رو براشون پلی لیست بسازم. تقریبا ۲۰۰۰ عنوان کتاب هست.
        سلام ...دوست عزیز من ایفونم رو چند روز پیش فروختم و به اندروید کوچ کردم ...! دسترسی ندارم تست کنم...ولی فکر کنم برنامه مدیریتی زیر قابلیتی که میخواید رو داره و تو این زمینه مشکلت رو حل میکنه...! به هر حال خودت تست کن ببینید چجوریه....موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
        X