اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست کمک برای نصب ویندوز روی مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست کمک برای نصب ویندوز روی مک بوک پرو

سلام دوستان.من میخوام روی mac book pro یه ویندوز نصب کنم ...os 10.12 ... ورژن بوت کمپ 6 ...قبلا راحت با DVD نصب میکردم ولی الان همچنین گزینه ایی نداره داخل بوت کمپ.ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

تو ورژن جدید فقط با فلش نصب میشه یه بوتیبل ویندوز درست کنین بدین به بوت کمپ خودش ادامشو انجام میده

نظر

درخواست کمک برای نصب ویندوز روی مک بوک پرو

نوشته اصلی توسط photoblog
      سلام دوستان.من میخوام روی mac book pro یه ویندوز نصب کنم ...os 10.12 ... ورژن بوت کمپ 6 ...قبلا راحت با DVD نصب میکردم ولی الان همچنین گزینه ایی نداره داخل بوت کمپ.ممنون میشم راهنمایی کنید ؟
      مدل مك بوك چه ساليه؟
      در بعضى مدل هاي دي وي دي دار به صورت پيش فرض فقط از روى DVD بوت ويندوز رو ميشناسه

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
      www.i-phone.ir
      !Square the circle

تلگرام:
      ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
      صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
        مدل مك بوك چه ساليه؟
        در بعضى مدل هاي دي وي دي دار به صورت پيش فرض فقط از روى DVD بوت ويندوز رو ميشناسه

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
        مدل مک من مید 2009 هست ... راستش هرکاری میکنم و هرچی طبق آموزش های یوتیوب انجام میدم نمیشه !!!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط samijavid نمایش پست ها
        تو ورژن جدید فقط با فلش نصب میشه یه بوتیبل ویندوز درست کنین بدین به بوت کمپ خودش ادامشو انجام میده
        لینکی چیزی هست اینکه چجوری یه بوتیبل بسازم ...ممنون میشم راهنمایی کنید...

نظر

نوشته اصلی توسط photoblog نمایش پست ها
          مدل مک من مید 2009 هست ... راستش هرکاری میکنم و هرچی طبق آموزش های یوتیوب انجام میدم نمیشه !!!

- - - - - - - - - -

لینکی چیزی هست اینکه چجوری یه بوتیبل بسازم ...ممنون میشم راهنمایی کنید...
          نرم افزار DiskMaker X

نظر

صبر کنید ..
          X