اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

همراه بانك ملت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• همراه بانك ملت

سلام برنامه همراه بانك ملت نسخه جديد روي ايفون5se نصب نميشه به چه صورت برروي گوشي نصب كنم البته ازسايت بانك ملت نصب ميكنم كه بعداز گزينهًinstall نصب نميشود

سلام همراه بانک ملت رو برای آیفون بنده نوشتم. البته تا حالا se نداشتم که تست کنم روش ولی رو همه آیفون های دیگه از ۴اس به بالا تست شده مشکلی نداشته.
    میشه توضحیات بیشتر بدید که متوجه بشم مشکلش چیه دقیقا. اسکرین شات از پیامی که نشون میده یا هرچیز دیگه ای که فکر میکنی کمک میکنه.
    البته یکی دو روز بود سایت بانک ملت سرعتش اومده بود پایین ممکنه بخاطر اون بوده که نتونسته دانلودش کنه.
    دوباره هم تست کن.

نظر

نوشته اصلی توسط صادق بركت
      سلام برنامه همراه بانك ملت نسخه جديد روي ايفون5se نصب نميشه به چه صورت برروي گوشي نصب كنم البته ازسايت بانك ملت نصب ميكنم كه بعداز گزينهًinstall نصب نميشود
      آي او اس دستگاهتون چه ورژني هست ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
      www.i-phone.ir
      !Square the circle

تلگرام:
      ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
      صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

به قدری سرورهای دانلود این برنامه تو سایت بانک ملت ضعیف هست که عملا با گوشی نصب نمیشه کرد من جدا دانلودش کردم با آیتونز نصبش کردم...جالبه بدونید ک یه برنامه ۱۱مگابایتی با اینترنت سریع من یک ساعت طول کشید دانلودش بایت بایت دانلود میشد... برا همین شما فکر میکنی بعد ار زدن install نصب نمیشه چون بسیار کنده و زیاد ارور دانلود میده بخاطر سرورهای مزخرفشون.... بانکی به این عظمت نتونسته برنامشو تو اپ استور نگه داره واسه من یکی جای سواله!!!

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

درضمن فراموش نشه ios ورژن ۹ به بالا میخواد

نظر

نوشته اصلی توسط Smh1983 نمایش پست ها
            بانکی به این عظمت نتونسته برنامشو تو اپ استور نگه داره واسه من یکی جای سواله!!!

در این مورد واقعن بانک ها و برنامه های ایرانی مشابه دیگه که نتونستن در App Store باشن تقصیری ندارن! بخاطر قوانین اپل و آمریکا (تحریم ها و محدودیت ها) هست فقط هم بانک ملت نیست که نتونسته در App Store موجود باشه فکر نکنم اصلن هیچ یک از بانک های ایرانی در حال حاضر همراه بانک شون توی App Store باشه
            البته من همراه بانک ملت رو تا حالا استفاده نکردم نمی دونم چطوریه ولی این وضعیت که گفتید خیلی عجیبه! شاید مشکل موقتی باشه
            من که یکبار همراه بانک صادرات رو از سایت خودشون نصب کردم اصلن مشکل اینطوری نداشت

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
              در این مورد واقعن بانک ها و برنامه های ایرانی مشابه دیگه که نتونستن در App Store باشن تقصیری ندارن! بخاطر قوانین اپل و آمریکا (تحریم ها و محدودیت ها) هست فقط هم بانک ملت نیست که نتونسته در App Store موجود باشه فکر نکنم اصلن هیچ یک از بانک های ایرانی در حال حاضر همراه بانک شون توی App Store باشه
              البته من همراه بانک ملت رو تا حالا استفاده نکردم نمی دونم چطوریه ولی این وضعیت که گفتید خیلی عجیبه! شاید مشکل موقتی باشه
              من که یکبار همراه بانک صادرات رو از سایت خودشون نصب کردم اصلن مشکل اینطوری نداشت
              از اینجا راحت دانلود کنید :

https://new.sibapp.com/

نظر

صبر کنید ..
              X