اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون se 16gb خاکستری(فقط تست شده)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیفون se 16gb خاکستری(فقط تست شده)

سلام

این گوشی که از کانادا آمده، قبلا به عنوان((آکبند)) آگهی شده بود و فروش رفت. پس از دریافت توسط مشتری، فهمیدیم گوشی لاک بود. گوشی پس از برگشت، آنلاک شده و دوباره به فروش میرسد.
    توجه کنید گوشی الان ((کاملا آنلاک)) هست.
    گوشی کاملا مشابه آکبنده، حتی برچسب های رو و پشت اش هم کنده نشده. خریدار قبلی فقط چند بار سیم کارت داخل گوشی گذاشته بود و گوشی به غیر از تست کردن جهت آنلاک بودن ( دوبار تماس گرفته و تماس جواب داده شده) به هیچ عنوان ازش استفاده ای نشده.
    از هیچ یک از لوازم داخل جبعه به غیر از سوزن سیم کارت (: استفاده ای نشده و همگی آکبند هستند و حتی پلاستیک هاشون هم کنده نشده.
    پس از بازگشت گوشی برای چک کردن سلامت فیزیکی، برچسب های رو و پشت را به آرامی و بدون اینکه یکجا بکنم، بلند کردم، به همین خاطر در بعضی از قسمت ها حباب زیر برچسب میبینید و در پشت قسمت های پایین پرز و ذرات ریز زیر برچسب رفته. پس از چک کردن و با کلی تغییر زاویه و شدت نور متوجه یک خش بسیار کوچک و بسیار سطحی در پشت گوشی، قسمت براق پایین شدم. ( عکس گرفته شده هم پس از کلی تغییر زاویه نور و تغییر اکسپوژر و ... تونستم بگیرم) دلیل به وجود آمدنش رو نمیدونم چون گوشی کاملا آکبند به دست خریدار قبلی رسید و خریدار قبلی هم طبق گفته اش اصلا برچسب ها رو نکنده بود. اگر هم نمی گفتم، خریدار آینده هم بعید میدونم میتونست بهش پی ببره، گفتیم زیر دینه کسی نباشیم
    از اون خراش سطحی هم سعی کردم با برگه مشخصات فروش عکس بگیرم، ولی واقعا نشد. یه عکس قبلا گرفته شد، اونو قرار دادم

باز هم میگم گوشی فقط صرف تست و گرفتن عکس از صفحه با آنتن و مشخصات آن روشن شده و اصلا کار نکرده!

فروش به صورت مزایده ای:

قیمت پایه: 1/100/0000 تومان

پایان زمان مزایده: 96/4/16
    فایل های پیوست شده

سلام دوست عزیز.
    آقا همچنان گوشی موجود هست ؟

نظر

از آنجائی که گوشی آگهی مربوط به یه سال پیش هست ، مسلما به فروش رفته

نظر

صبر کنید ..
      X