اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم دریافت ایمیل از سایت اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم دریافت ایمیل از سایت اپل

دوستان عزیز
    من اجبارا Ipad/Air2 پسرم رو مجبور شدم ریست کن و وقتی که بالا آمد گفت باید Unlock کنید . فقط 2 تا راه Unlock داره :

1: پاسخ به سوالات امنیتی: در این مرحله همه جوابهای من را منجمله تاریخ تولد رو میگه اشتباه هست
    2: درخواست برای دریافت ایمیل : و هیچ وقت برام ایمیلی از اپل نمیاد. احتمالا چون اپل آی دی من B****@Ta***.IR هست. متاسفانه اصلا هیچ ایمیلی از اپل دریافت نمیکنم

لطفا راهنمایی م کنید

نوشته اصلی توسط morteza_bg
    دوستان عزیز
    من اجبارا Ipad/Air2 پسرم رو مجبور شدم ریست کن و وقتی که بالا آمد گفت باید Unlock کنید . فقط 2 تا راه Unlock داره :

1: پاسخ به سوالات امنیتی: در این مرحله همه جوابهای من را منجمله تاریخ تولد رو میگه اشتباه هست
    2: درخواست برای دریافت ایمیل : و هیچ وقت برام ایمیلی از اپل نمیاد. احتمالا چون اپل آی دی من B****@Ta***.IR هست. متاسفانه اصلا هیچ ایمیلی از اپل دریافت نمیکنم

لطفا راهنمایی م کنید
    سلام
    قویا توصیه میشه که اپل آیدی رو خودتون بسازید و از اپل آیدی های آماده موجود در بازار استفاده نکنید ( بخاطر همین مشکلات )
    اگر شخص دیگری برای شما اپل آیدی رو ساخته ممکنه تغییر تمام اطلاعات اپل آیدی کار ایشون باشه ( دلیلش رو من نمیدونم )
    لینک ریست کلمه عبور فقط برای ایمیل ریکاوری ارسال میشه و اگر ایمیل ریکاوری در اختیار شما نباشه عملا هیچکاری نمیتونید انجام بدید.
    ایمیل ریکاوری در زمان ساختن اپل آیدی تنظیم ( ست ) میشه و با ایمیل اپل آیدی کاملا متفاوت هستش.

نظر

صبر کنید ..
    X