اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم دانگرید از ios 11 به 10.3.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم دانگرید از ios 11 به 10.3.2

با سلام خدمت دوستان

من ایفون 7 پلاس رو به 11 ارتقا دادم ولی چون باگ زیاد داره میخوام برگدونم ولی وقتی ریستور میکنم پروسه ریستور کامل انجام میشه ولی گوشی بعد از ریستارت بالا نمیاد و در ریکاوری باقی میمونه
    ایتیونز هم پیغام میده که باید مجدد ریستور کنید که من چندین بار انجام دادم و هر بار این جریان تکرار میشه

دقیقا این مشکل برای من هم هست به بتا 2 آپدیت کردم ولی الان میخوام برگردم به 10.3.2 همین مشکل هست و بالا نمیاد گوشی

نظر

من هم با آیفون 6s plus خودم نمیتونم گوشی رو بالا بیارم با موفقیت آمیز بودن یستور به جای اینکه گوشی بالا بیاد تئ صفحه ریکاوری گیر میکنه

نظر

تو صفحه دوولوّرهای سایت اپل هم خیلی ها این مشکلرو دارن و راه حلی که پیشنهاد داده شده اینه به ipsw 11 رو از ایتیونز نصب کنبم و موقع اومدن صفحه hello مستقیم ریستور به ios 10.3.2 کرد

https://forums.developer.apple.com/thread/80692

نظر

دوستان من این کارو کردم درست شد
          اگه در iOS 11 beta 2 هستید اول گوشی رو به DFU ببرید و iOS 11 beta 1 یعنی فایل (iPhone_7_11.0_15A5278f_Restore) رو روی دستگاه Restore کنید
          بعد از بالا اومدن دستگاه وقتی روی صفحه Welcom هست دستگاه رو به حالت DFU ببرید و فایل iOS 10.3.2 رو روی دستگاه Restore کنید میبینید که دستگاه بدون مشکل بالا میاد

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
            تو صفحه دوولوّرهای سایت اپل هم خیلی ها این مشکلرو دارن و راه حلی که پیشنهاد داده شده اینه به ipsw 11 رو از ایتیونز نصب کنبم و موقع اومدن صفحه hello مستقیم ریستور به ios 10.3.2 کرد

https://forums.developer.apple.com/thread/80692
            خب بالاخره موفق شدم
            راه اینه که اول فایل IOS 11 رو بگیرید و به اون ریستور کنید. دستگاه میاد بالا
            بعد دوباره به ios 10.3.2 ریستور کنید
            من مشکلم اینجوری حل شد
            فقط دانلود دو تا فایل سنگین یکم اذیت کرد

نظر

سلام دوست عزیز میشه لینک دانلود ios 11 beta 1 رو بدی ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط pejman002 نمایش پست ها
                دوستان من این کارو کردم درست شد
                اگه در iOS 11 beta 2 هستید اول گوشی رو به DFU ببرید و iOS 11 beta 1 یعنی فایل (iPhone_7_11.0_15A5278f_Restore) رو روی دستگاه Restore کنید
                بعد از بالا اومدن دستگاه وقتی روی صفحه Welcom هست دستگاه رو به حالت DFU ببرید و فایل iOS 10.3.2 رو روی دستگاه Restore کنید میبینید که دستگاه بدون مشکل بالا میاد
                ممنون میشم توضیح بدید که ios 11 رو از کجا دانلود کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط AVA007 نمایش پست ها
                  خب بالاخره موفق شدم
                  راه اینه که اول فایل IOS 11 رو بگیرید و به اون ریستور کنید. دستگاه میاد بالا
                  بعد دوباره به ios 10.3.2 ریستور کنید
                  من مشکلم اینجوری حل شد
                  فقط دانلود دو تا فایل سنگین یکم اذیت کرد
                  کدوم ios11 رو بگیریم؟ ios11 beta 1 یا ios 11 beta 2? و اینکه ازچه سایتی بگیرم؟

نظر

11

دوستان من همه کارهارو انجام دادم باز مشکل ریستور دارم از دیشب درگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadzamani1 نمایش پست ها
                      دوستان من همه کارهارو انجام دادم باز مشکل ریستور دارم از دیشب درگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید
                      ايفون 6s من هم با روش بالا درست نشد ولي با با ios 10.3.3 beta 4 حل شد
                      اول به ios 11 beta 1 أپديت كنيد سپس دوباره با فريمور ios 10.3.3 beta 4 ريستور كنيد كاملا درست بالا مياد

نظر

به این تاپیک مراجعه کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread99979349.html

نظر

سپاس بابت پاسخ
                          فق لف میکنی بگی 10.3.3 رو از کجا بگیرم

نظر

سپاس بابت پاسخ
                            فق لف میکنی بگی 10.3.3 رو از کجا بگیرم
                            http://www.ipodhacks142.com/download-ios-10-3-3-beta-4-for-free-ipsw-direct-download-links-over-the-air-profile/
                            ویرایش توسط Babak-MB : https://i-phone.ir/forums/member/132022-babak-mb در ساعت 29-06-2017, 03:16 AM

نظر

حل صد در صد مشکل دانگرید نشدن از 11 بتا 2 به 10.3.2
                              شما وقتی به 11 بتا میرید و بعد ریاستور مستقیم به 10.3.2 میکنید در وسط کار در ری استور گوشی شما بلاک میشه و این طبیعی هست و البته نگران کننده نیست تا حدودی
                              دوستانی که راههای بالا رو رفتند و نشده مراحل زیر رو انجام بدن.
                              بعد از اینکه به مشکل برمی خورید درحقیقت گوشی شما بلاک شده.
                              برای آنبلاک کردن ، ابتدا گوشی رو با فریمور بتا 1 آی او اس 11 ری استور کنید که بعد از ری استور گوشی شما آنبلاک میشه و بالا میاد، صلوات
                              بعد از اون در مرحله ی بعد گوشی رو با فریمور 10.3.3 بتا 4 ری استور کنید و باز هم گوشی بالا میاد ، صلوات یادت نره ،
                              در مرحله ی بعد با 10.3.2 ری استور کنید و دیگه باید پاشید برقصید. )
                              در جریان باشید که آقایون فروشنده ای که میرید مغازشون که مشکلتون رو حل کنند حداقل از 50 تومن تا 300 تومن بهتون قیمت اعلام میکنند.بستگی به انصاف و شخصیتشون داره.
                              این رو گفتم که در مورد حجم دانلود که میخواید برای فریمورها مصرف کنید غُر نزنید و بدونِ حرص خوردن این حجم رو دانلود کنید که برای هر 3 فریمور حدود 8 گیگ میشه کلن که هیچی نیست واقعن.

صفحه ی دانلود 11 بتا 1 برای انواع مدلهایاپل :
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread99979349.html

صفحه ی دانلود 10.3.3 بتا 4 برای انواع مدلهای اپل:
                              http://appldnld.apple.com/ios10.3.3s...a_Restore.ipsw

صفحه ی دانلود 10.3.2 برای انواع مدلهای اپل :
                              Download iOS 10.3.2 Final Version IPSW Links For iPhone And iPad | Redmond Pie

نکته ی مهم : اول اینکه حتمن آی او اس مربوط به مدل گوشی خودتون رو دانلود کنید.و دوم اینکه حتما با رفتن به حالت DFU و یا همون ری استور با دستگاهتون آشنا باشید.اگر تا حالا کار نکردید یه آموزش جامع از اون رو کامل مطالعه کنید و اگر فکر میکنید نمیتونید انجام بدید به کسی که آشناسا بدید براتون انجام بده.
                              با روش بالا صد درصد گوشی بالا میاد ...به قول معروف مو لا درزش نمیره.یا علی...
                              آموزشهای فتوشاپ من رو اگه دوست داشتید ببینید : صفحه نخست سایت باب آرت - لیست تمام مطالب بصورت چکیده - آموزش فتوشاپ رایگان فارسی

نظر

صبر کنید ..
                              X