اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم دانگرید از ios 11 به 10.3.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من فقط ios 10.3.3. beta 4 رو دانلود کردم روی 6اس ام ولی درست شد !!! اپل هم یه تست نمیکنه این فریمور های Public رو دهنم صاف شد ولی نیازی به نسخه اولیه 11 نبود دانلود کنم خودم هم گفتم اگه نشد این اونو دانلود میکنم ولی خداروشکر یه 2 گیگ و وخورده ای حجم به نفع ام شد D:

نظر

دوستان بکاپ ۱۱ روی ۱۰.۳.۲ میشه ریستور کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط Babak-MB نمایش پست ها
        حل صد در صد مشکل دانگرید نشدن از 11 بتا 2 به 10.3.2
        شما وقتی به 11 بتا میرید و بعد ریاستور مستقیم به 10.3.2 میکنید در وسط کار در ری استور گوشی شما بلاک میشه و این طبیعی هست و البته نگران کننده نیست تا حدودی
        دوستانی که راههای بالا رو رفتند و نشده مراحل زیر رو انجام بدن.
        بعد از اینکه به مشکل برمی خورید درحقیقت گوشی شما بلاک شده.
        برای آنبلاک کردن ، ابتدا گوشی رو با فریمور بتا 1 آی او اس 11 ری استور کنید که بعد از ری استور گوشی شما آنبلاک میشه و بالا میاد، صلوات
        بعد از اون در مرحله ی بعد گوشی رو با فریمور 10.3.3 بتا 4 ری استور کنید و باز هم گوشی بالا میاد ، صلوات یادت نره ،
        در مرحله ی بعد با 10.3.2 ری استور کنید و دیگه باید پاشید برقصید. )
        در جریان باشید که آقایون فروشنده ای که میرید مغازشون که مشکلتون رو حل کنند حداقل از 50 تومن تا 300 تومن بهتون قیمت اعلام میکنند.بستگی به انصاف و شخصیتشون داره.
        این رو گفتم که در مورد حجم دانلود که میخواید برای فریمورها مصرف کنید غُر نزنید و بدونِ حرص خوردن این حجم رو دانلود کنید که برای هر 3 فریمور حدود 8 گیگ میشه کلن که هیچی نیست واقعن.

صفحه ی دانلود 11 بتا 1 برای انواع مدلهایاپل :
        http://www.i-phone.ir/forums/thread99979349.html

صفحه ی دانلود 10.3.3 بتا 4 برای انواع مدلهای اپل:
        http://appldnld.apple.com/ios10.3.3s...a_Restore.ipsw

صفحه ی دانلود 10.3.2 برای انواع مدلهای اپل :
        Download iOS 10.3.2 Final Version IPSW Links For iPhone And iPad | Redmond Pie

نکته ی مهم : اول اینکه حتمن آی او اس مربوط به مدل گوشی خودتون رو دانلود کنید.و دوم اینکه حتما با رفتن به حالت DFU و یا همون ری استور با دستگاهتون آشنا باشید.اگر تا حالا کار نکردید یه آموزش جامع از اون رو کامل مطالعه کنید و اگر فکر میکنید نمیتونید انجام بدید به کسی که آشناسا بدید براتون انجام بده.
        با روش بالا صد درصد گوشی بالا میاد ...به قول معروف مو لا درزش نمیره.یا علی...
        آموزشهای فتوشاپ من رو اگه دوست داشتید ببینید : صفحه نخست سایت باب آرت - لیست تمام مطالب بصورت چکیده - آموزش فتوشاپ رایگان فارسی
        اقا خدا پدر مادرتو بیامرزه. خیرت بده.4 روز بود گوشیم رو ریکاوری مونده بود دادم بیرون 100 تومنم گرفت تازه اورد رو ios 11 بتا پر از باگ.امشب خودم با بتای 10.3.3 رفتم جلو خداروشکر درست شد.پرچمت بالا

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad759 نمایش پست ها
          دوستان بکاپ ۱۱ روی ۱۰.۳.۲ میشه ریستور کرد؟
          خیر
          امکانش نیست

نظر

سلام دوستان منم این مشکل رو داشتم گوشیم قاطی کرده بود باید فریمور ios 10.3.3 رو دانلود کنید بعد با کامپیوتر ایتیونز رو باز کرده دکمه shift رو گرفته روی ریستور زده فایل فریمور دانلود شده رو انتخاب کرده تا رستور شود
            برای ریستور باید به اینترنت وصل بوده و ترجیحا و ی پ ی ا ن رو اجرا کنید قبل انتخاب فریمور تا اوکی شود مشکلی داشتین بگین ممنون

نظر

سلام دوستان من دیروز ابدیت به 11.0.1 با خود گوشی کردم و راستش اصلا از فونتش و اپ استر خوشم نیومد میخواستم بدونم ایا راهی هست که به همون ای او اس 10 برگردم رد حدی بدم اومده که حتی فکر فروش گوشیم به سرم زده الان سوالم اینه که راهی هست برگردم به 10 لطفا زود بهم خبر بدین تشکر

نظر

سلام
                ی سوال
                الان دیگه نمیشه از iOS 11 به 10.3.2 دانگرید کرد؟ این ورژن خیلی رو مخهههههه مخصوصا فونت فارسیش -_-

نظر

صبر کنید ..
                X