اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

غیر فعال شدن اپل ایدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• غیر فعال شدن اپل ایدی

سلام وقت بخیر
    من دو تا اپل ایدی دارم یکی برای استور و یکی هم خود ایکلود
    از اپل موزیک استفاده میکنم و خودم ماهیانه شارژ میکردم چشم خورد به یه اگهی شارژ اپلی ایدی 6 ماهه 85 تومن با اینکه میدونستم شیرینگ هست ولی خب گفتم اشکال نداره اینطوری هزینه کمتر درمیاد دیروز یهو پیام اومد که یکی از اعضای کنسل کرده رفتم تو موزیک دیدم برای منم کنسل شده و ازم میخواد دوباره وارد بشم و نحوه پرداخت رو مشخص کنم امتحانی ماهیانه رو زدم که بره مرحله بعد که دیدم پیام داده اپل ایدی غیر فعاله
    حالا نمیتونم ازش استفاد ه کنم به خود طرف هم تماس گرفتم میگه پیگیرم ببینم راه حل داره یا نه برای خودش هم غیر فعال شده راست و دروغ خدا میدونه
    در ضمن از طرق وب سایت اپل وارد ایدی ها میشه و هیچ گیری نمیده فقط تو خود گوشی میگه غیر فعاله
    راه حلی داره؟

نوشته اصلی توسط D o l f i n
    سلام وقت بخیر
    من دو تا اپل ایدی دارم یکی برای استور و یکی هم خود ایکلود
    از اپل موزیک استفاده میکنم و خودم ماهیانه شارژ میکردم چشم خورد به یه اگهی شارژ اپلی ایدی 6 ماهه 85 تومن با اینکه میدونستم شیرینگ هست ولی خب گفتم اشکال نداره اینطوری هزینه کمتر درمیاد دیروز یهو پیام اومد که یکی از اعضای کنسل کرده رفتم تو موزیک دیدم برای منم کنسل شده و ازم میخواد دوباره وارد بشم و نحوه پرداخت رو مشخص کنم امتحانی ماهیانه رو زدم که بره مرحله بعد که دیدم پیام داده اپل ایدی غیر فعاله
    حالا نمیتونم ازش استفاد ه کنم به خود طرف هم تماس گرفتم میگه پیگیرم ببینم راه حل داره یا نه برای خودش هم غیر فعال شده راست و دروغ خدا میدونه
    در ضمن از طرق وب سایت اپل وارد ایدی ها میشه و هیچ گیری نمیده فقط تو خود گوشی میگه غیر فعاله
    راه حلی داره؟

نمیفهم چرا دو تا اپل ای داری؟ باید فقط یکی باشه چون اپل ای دی شما همان اکلود هم هست

هر کدوم را وارد کنی قبلی کنسل و تا 90 روز قابل استفاده نمی باشد

باید 90 روز صبر کنی جهت روز شمار به اکانت همون اپل ای دی برید قابل مشاهده است.

نظر

یکی برای ایکلود بود چون کشورش المان بود و نمیشد تغییر بدم یکی دیگه ساختم و برای استور و موزیک ازش استفاده میکردم الان همین دومی غیر فعال شده و اولی هم طبق حرف شما میگه تا 87 روز دیگه باید صبر کنید خب مسلما نمیتونم
      من الان دردم اینه برای چی غیر فعال شده و برای اینکه درش بیارم چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط D o l f i n نمایش پست ها
        یکی برای ایکلود بود چون کشورش المان بود و نمیشد تغییر بدم یکی دیگه ساختم و برای استور و موزیک ازش استفاده میکردم الان همین دومی غیر فعال شده و اولی هم طبق حرف شما میگه تا 87 روز دیگه باید صبر کنید خب مسلما نمیتونم
        من الان دردم اینه برای چی غیر فعال شده و برای اینکه درش بیارم چیکار کنم؟
        چون فقط 1 اپل ای دی باید باشه دستگاه اتوماتیک فقط یکی رو میشناسه و براساس یکی عمل میکنه
        میتونی با اپل تماس بگیری و یا چت کنی و بشون توضیح بدی بگو یکی المانی داشتی ولی الان (امریکایی) داری و اکانت اپل میوزیک و اینا رو ان هست و بدلیل اینکه از روی اشتباه و نداستن دومی رو وارد کردی اولی رفته تو 90 روز که بتونند برعکسش کنند برات

نظر

سلام من یک اپل ایدی با جیمل ام داشتم پنج شیش سال است باش کار می کردم الان لاک شده میخوام ریست کنم وقتی اپل ایدی را مینویسم که ریست بشه با علامت قرمز بالا نوشته میشه که این اپل ایدی نیست پنج شیش بار قبلا ریست کردم اش ریست کردن بلدم الان این خطا را میده لطفا راهنمای کنید

نظر

صبر کنید ..
          X