اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سافت برید شدن ایپد مینی بعد از ریست کلی دستگاه. قبلا جیلبرینگ کرده بودم خیلی وقت پیش روی ios 8.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سافت برید شدن ایپد مینی بعد از ریست کلی دستگاه. قبلا جیلبرینگ کرده بودم خیلی وقت پیش روی ios 8.3

با سلام

دوستان عزیز مشکلی برای ایپد مینی 2 دارم به وجود اومده. که توی عنوان لحاظ شده.
    قبلا با یک ابزار که برای جیلبرینگ آی او اس 8.3 اومده بود جیلبرینگ کردم. . احتمالا مشکل از اون باید باشه که آیپد ریستارت شد و توی مرحله ریست کلی شدن میمونده تا وقتی شارژش تموم میشه. الان نمیدونم چکارش کنم.
    در ضمن برنامه جیلبرینگ از کار افتاده بود قبلش یعنی من کاری باهاش نداشتم اونم باز نمیشد. همون سیدیا . قبل از ریست تمام اکانت ها رو ساین اوت کردم.
    الان میخوام ریست بشه و بعدا اپدیتش کنم.

دوستان لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم. اسم نرم افزاری که قبلا باهاش جیلبرینگ کردم TiaG هست. احتمالا با این نسخه بود : TaiGJBreak_EN_1201 ( تو آرشیو برنامه هام پیدا کردم. ولی یادم نیست چطور جلیبرینگ کردم )

با تشکر

دوستان فقط بگن من آپدیت کنم به آی او اس جدید مشکل حل میشه. جیلبرینگ و این چیزا اصلا برام مهم نیست هیچ نیازی هم بهشون ندارم. جلیبرینگ نباشه راحتترم. الا آخرین آی او اس 10.3.2 هست فک کنم براش. اینو دانلود کنم و بندازم مشکل حل میشه.
    من الان در حالت بریک هست باید ببرم به حالت ریکاوری و اینا بعد فایل رو رستور کنم از طریق آیتیونز.
    نکته ای چیزی داره ممنون میشم بگید.

نظر

نوشته اصلی توسط aliarya نمایش پست ها
      دوستان فقط بگن من آپدیت کنم به آی او اس جدید مشکل حل میشه. جیلبرینگ و این چیزا اصلا برام مهم نیست هیچ نیازی هم بهشون ندارم. جلیبرینگ نباشه راحتترم. الا آخرین آی او اس 10.3.2 هست فک کنم براش. اینو دانلود کنم و بندازم مشکل حل میشه.
      من الان در حالت بریک هست باید ببرم به حالت ریکاوری و اینا بعد فایل رو رستور کنم از طریق آیتیونز.
      نکته ای چیزی داره ممنون میشم بگید.
      ریستور کنید مشکل حل میشه
      ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

صبر کنید ..
      X