اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اضافه شدن زبان فارسی به ios11

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اضافه شدن زبان فارسی به ios11

من الان نصب کردم ios11 را و بعداز مدتها کیبرد فارسی به این سیستم عامل اضافه شده است

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

اسكرين شات ميتوني بذاري؟

نظر

اقا لینک دانلود ندارید؟

نظر

اينم اسكرين شات

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...b33868f6d9.jpg

نظر

............
          ویرایش توسط mori.jacobi : https://i-phone.ir/forums/member/147466-mori-jacobi در ساعت 06-06-2017, 11:52 AM

نظر

نوشته اصلی توسط MOKO نمایش پست ها
            روی چه گوشی نصب کردی ؟ باگ نداره ؟ باطری چجوریه ؟؟ ارزش نصب داره ؟

نظر

اینم لینک اضافه کردن پروفایل ios 11 برای اپدیت به نسخه بتا
              http://danield3v.us/ios11/iOS_11_bet...e.mobileconfig

نظر

اون سيگنال بارش خيلي حيف شده مثل گوشيهاي كلاسيك شده يكي از زيباترين نقاط ios همين نواوري در سيگنال بار مدرنش بود

نظر

منم تایید میکنم فقط به نظرم فونتش خوب نیست و اینکه نقطه ها همش خیلی بالاتر از حروف قرار میگیرند

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                    اون سيگنال بارش خيلي حيف شده مثل گوشيهاي كلاسيك شده يكي از زيباترين نقاط ios همين نواوري در سيگنال بار مدرنش بود
                    اتفاقن مدل کلاسیک خیلی طبیعی تر و زیبا هست و اون مفهوم شدت سیگنال رو میرسونه
                    وقتی مدل جدید در iOS 7 رو دیدم اصلن خوشم نیومد (بنظرم مسخره و کودکانه هست) و بعدن با توییک به مدل iOS 6 تبدیلش کردم
                    این کیبورد همون کیبورد فارسی هست که با جیلبریک به کیبورد پیش فرض اضافه میشد
                    (البته با تفاوت اندکی)
                    ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 06-06-2017, 01:14 PM

نظر

به نظر میاد که تازه تازه، طراحای اپل متوجه شدن زبان عربی و فارسی دو زبان جدا هستند، اون هم در نسخه ۱۱.
                      البته با توجه به چیزایی که دیدم نیازه که روی فونتش کار بشه ...

نظر

نوشته اصلی توسط Shazam!!! نمایش پست ها
                        به نظر میاد که تازه تازه، طراحای اپل متوجه شدن زبان عربی و فارسی دو زبان جدا هستند، اون هم در نسخه ۱۱.
                        البته با توجه به چیزایی که دیدم نیازه که روی فونتش کار بشه ...
                        در نسخه هاى قبل iOS سالها پيش اون هم در ٥ و ٦ هم كيبورد فارسى بوده و من روى دستگاه قديمى ترم راه انداختم منتها مخفى هست و فعال نشده، خوب هم ميدونن فارسى با عربى فرق داره.

كيبورد جديد هم دوستان اسكرين شات گذاشتن جالبه فونتش هم زيباست اميدواريم ريجين ايران هم اضافه كنند و كم كم زبان و سيرى

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
                          در نسخه هاى قبل iOS سالها پيش اون هم در ٥ و ٦ هم كيبورد فارسى بوده و من روى دستگاه قديمى ترم راه انداختم منتها مخفى هست و فعال نشده، خوب هم ميدونن فارسى با عربى فرق داره.

كيبورد جديد هم دوستان اسكرين شات گذاشتن جالبه فونتش هم زيباست اميدواريم ريجين ايران هم اضافه كنند و كم كم زبان و سيرى

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          فونتش با توجه به قوانین تایپوگرافی و طراحی فونت، متناسب با زبان فارسی نیست، برای این که با این موضوع آشنایی پیدا کنید مستندات فونت «وزیر» رو بخونید. این فونت برای زبان عربی بهینه شده.
                          قبلا هم کیبرد فارسی در بطن کیبرد عربی مخفی بود توی iOS ، یعنی تصور این بود که همچنان این هم یکی از زبانهای خانواده عبری/عربی هست.

نظر

قبلا هم یادمه تو نسخه های بتا کیبرد فارسی اضافه شده بود و قابل انتخاب بود. بعضی از دوستان همین فروم هم خیلی با اپل مکاتبه کردن و بعضی مشکلاتش رو حذف کردن اما در نهایت با ناباوری دیدیم که تو نسخه فاینال امکان انتخاب کیبرد حذف شده بود و باید با ترفند دوباره اضافش میکردیم.
                            خداکنه ایندفه هم مثل دفه های قبل نباشه

نظر

سلام، دوستانی که ۱۱ رو نصب کردن بفرمایند که تقویم جلالی هم اضافه شده؟

نظر

صبر کنید ..
                              X