اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اضافه شدن زبان فارسی به ios11

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط zivieh نمایش پست ها
    سلام، دوستانی که ۱۱ رو نصب کردن بفرمایند که تقویم جلالی هم اضافه شده؟
    خیر، تنها کیبورد فارسی اضافه شده است

نظر

به حضور دوستان عارضم که یه اپ هستش که بدون جیلبریک هم کیبورد فارسی رو به ios 10 اضافه میکنه که اسمش ف هستش و من ازخود اپ استور گرفتمش

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
        اتفاقن مدل کلاسیک خیلی طبیعی تر و زیبا هست و اون مفهوم شدت سیگنال رو میرسونه
        وقتی مدل جدید در iOS 7 رو دیدم اصلن خوشم نیومد (بنظرم مسخره و کودکانه هست) و بعدن با توییک به مدل iOS 6 تبدیلش کردم
        این کیبورد همون کیبورد فارسی هست که با جیلبریک به کیبورد پیش فرض اضافه میشد
        (البته با تفاوت اندکی)
        منم حال كردم سيگنال بار مثل قبل شد.

نظر

نوشته اصلی توسط andyr نمایش پست ها
          به حضور دوستان عارضم که یه اپ هستش که بدون جیلبریک هم کیبورد فارسی رو به ios 10 اضافه میکنه که اسمش ف هستش و من ازخود اپ استور گرفتمش
          امکان نصب کیبورد که از iOS 8 اضافه شده
          چیز جدیدی نیست
          مشکل سر کیبورد پیش فرض خود iOS هست که فارسی رو نداشت و فقط با عربی میشد فارسی تایپ کرد
          فقط امیدوارم در نسخه ی اصلی حذف نشه! و بهبود های لازم برای این کیبورد انجام بشه با پیشنهاد های فارسی زبان ها

نظر

کیبوردی هم که اضافه کردن کیبورد استاندارد نیست. دوستانی که iOS 11 رو نصب کردن واسه کیبورد فارسی همین یه دونه layout رو داشت ؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeed82 نمایش پست ها
              کیبوردی هم که اضافه کردن کیبورد استاندارد نیست. دوستانی که iOS 11 رو نصب کردن واسه کیبورد فارسی همین یه دونه layout رو داشت ؟
              آره با استانداری که ما میشناسیم از کیبورد زبان فارسی فرق داره
              ولی من همین کیبورد رو با جیلبریک دارم استفاده می کنم (روی iOS 7) و باید بگم که بعد از یه مدت که باهاش کار کنید کاملن بهش مسلط می شید و عادت می کنید
              فقط اوایلش ممکنه مسلط نباشید
              همینکه بطور رسمی اومد بالأخره امیدوار کننده ست

نظر

پايين صفحه ميكروفون هست
                يعنى ميشه صحبت به نوشتار هم كرد؟؟؟

نظر

تو گوشی من باگ داره این میک میاد و میره یه بار که رو فارسی بود ویس رو زدم بهش گفتم سلام نوشت Hello بعدم دیگه نرفت رو ویس تو فارسی

نظر

منم آپدیت کردم به این نسخه
                    ولی برای من بلوتوث خاموش و روشن نمیشه !!!!!!!!!!
                    همه همین باگ رو دارن ؟؟؟؟.
                    .
                    .
                    .
                    .
                    با یک ری استارت مشکل حل شد.
                    این فاصله نقطه ها بالای حروف خیلی ضایع است.
                    فعلا باگ دیگه ای ندیدم و بعد نبوده
                    ویرایش توسط abi.del : https://i-phone.ir/forums/member/42999-abi-del در ساعت 09-06-2017, 07:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط abi.del نمایش پست ها
                      منم آپدیت کردم به این نسخه
                      ولی برای من بلوتوث خاموش و روشن نمیشه !!!!!!!!!!
                      همه همین باگ رو دارن ؟؟؟؟.
                      .
                      .
                      .
                      .
                      با یک ری استارت مشکل حل شد.
                      این فاصله نقطه ها بالای حروف خیلی ضایع است.
                      فعلا باگ دیگه ای ندیدم و بعد نبوده
                      با کنترل سنتر بله خاموش نمیشه
                      باگ ویدجت موزیک روی لاک اسکرین نصفه است
                      باگ دیگه که من دارم ندیدم جایی برنامه بزن نصب شه بعد با 3دی تاچ بزن کنسل شه نصب ایکون می مونه ریست خاموش روشن کلا هر کاری کردم ایکون ها نرفت

یه باگ شدید رو مخ سیستم دسترسی به عکس هاست که دسترسی ها رده بندی دار شده یعنی برای بعضی برنامه ها میزنه فقط میتونن بخونن بعضی میتونن بخونن بنویسن بعضی برنامه ها مثل مایکروسافت سلفی هم که کلا دسترسی نمیتونه پیدا کنه با اینکه گالری باز میشه اما نمیتونه عکس رو کامل لود کنه

مورد دیگه هم اینکه تو کلش من دستم بخوره تو محدود 6 mm بالا صفحه یه چند ثانیه گوشی توهم میزنه و پر پر میزنه انگار لاک اسکرین (نوتیفیکیشن سنتر ) میخواد باز و بسته شه یه نمه خل میشه که خوب طبیعی بتا 1 هست دی:

نظر

اره خیلی از برنامه هام بااين ورژن سازگارنیست از جمله sherit من یروز ios/11بودم بعدشدانگرید کردم ios10.3.2 چون متوجه خیلی از با گهای ۱۱شدم ناچار شدم دانگریدکنو

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

یه باگ دیگه
                          از محیط sms مستقیم بخوای تماس بگیری
                          ارور میده ، یعنی تا دست میزنی روی تماس ، خطا میده و خارج میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_htc نمایش پست ها
                            اره خیلی از برنامه هام بااين ورژن سازگارنیست از جمله sherit من یروز ios/11بودم بعدشدانگرید کردم ios10.3.2 چون متوجه خیلی از با گهای ۱۱شدم ناچار شدم دانگریدکنو

کاملن طبیعی هست! همواره هم توصیه شده که کاربران عادی به این نسخه های بتا آپدیت نکنن
                            حتی وقتی یک iOS جدید میاد مدتی (گاهی اوقات هم طولانی!) مشکلات و باگ زیاد داره تا اینکه با آپدیت ها بهتر بشه! حالا چه برسه به ورژن بتا
                            حتی من توصیه می کنم که ورژن نهایی iOS 11 که اومد سریع نصب نکنید صبر کنید برای آپدیت ها و بهبودش

نظر

ورژن هنوز آزمایشیست
                              به جز دوستان دولوپر ، نصب برای کاربرای خانگی اصلا توصیه نمیشه
                              ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

سلام
                                از دیروز تا الان بیش از ۲۰ گیگ ترافیک من رفت بابت همین سیستم عامل جدید.پروفایل رو برای مک بوک ایر نصب کردم و بعد فروشگاه رو باز کرد برای دانلود ده بار تا یه جایی دانلود میشه اما روی یه درصدی انگار میمونه.امروز تقریبا تا اخر دانلود رفت اما قطع شد.مشکل جیه؟
                                ایا لینک جداگانه ای نداره مستقیم دانلود کنیم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X