اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل خالی شدن ناگهانی باتری Iphone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل خالی شدن ناگهانی باتری Iphone 6

باسلام.
    من تازگیا یه Iphone 6 گرفتم،Ios ۱۰.۲(فکر کنم)روش بود که همون شب یه آپدیت 600 مگی براش اومد و به Ios 10.3.2 اپدیت شد
    قبل از اینکه اپدیتش کنمو نمیدونم،الان مصرف باتریش عالیه.ولی دو تا مشکل داره:
    ۱-وقتی فول شارژ میشه،نزدیک به ۲۵-۳۰ دقیقه رو همون ۱۰۰ درصد میمونه.میرسه ۹۹-۹۸ هم تغییری نمیکنه ها،فقط خواستم ببینم این مشکلی داره یا نه؟
    ۲-همین دو سه ساعت پیش باتری گوشیم ۹۰ درصد بود،بعد از یه ساعت اومدم نگاهش کردم دیدم شده ۸۶ درصد!!
    و دیشب باتریش ۲۴ درصد بود،تا صبح اصن بهش دست نزدم.اینترنت خاموش بود و ۳ خط هم انتن داشت،ولی شده بود ۱۱ درصد!!
    راه حلی هست برای این مشکل؟
    باتشکر

نوشته اصلی توسط mostafa m
    باسلام.
    من تازگیا یه Iphone 6 گرفتم،Ios ۱۰.۲(فکر کنم)روش بود که همون شب یه آپدیت 600 مگی براش اومد و به Ios 10.3.2 اپدیت شد
    قبل از اینکه اپدیتش کنمو نمیدونم،الان مصرف باتریش عالیه.ولی دو تا مشکل داره:
    ۱-وقتی فول شارژ میشه،نزدیک به ۲۵-۳۰ دقیقه رو همون ۱۰۰ درصد میمونه.میرسه ۹۹-۹۸ هم تغییری نمیکنه ها،فقط خواستم ببینم این مشکلی داره یا نه؟
    ۲-همین دو سه ساعت پیش باتری گوشیم ۹۰ درصد بود،بعد از یه ساعت اومدم نگاهش کردم دیدم شده ۸۶ درصد!!
    و دیشب باتریش ۲۴ درصد بود،تا صبح اصن بهش دست نزدم.اینترنت خاموش بود و ۳ خط هم انتن داشت،ولی شده بود ۱۱ درصد!!
    راه حلی هست برای این مشکل؟
    باتشکر
    سلام
    پیشنهاد میکنم یکبار فایل 10.3.2 مربوط به مدل گوشی خودتون رو دانلود کنید و از طریق آیتونز اقدام به ریستور کنید.
    به احتمال زیاد نتیجه بهتری میگیرید. ولی به نظر من مصرف اولیه اون از 100 درصد تا 99-98 چیزه خاصی نیست و طبیعی هستش.
    توجه داشته باشید که رعایت کردن موارد ریز و زیادی در مصرف باتری تاثیر گذار هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام
      پیشنهاد میکنم یکبار فایل 10.3.2 مربوط به مدل گوشی خودتون رو دانلود کنید و از طریق آیتونز اقدام به ریستور کنید.
      به احتمال زیاد نتیجه بهتری میگیرید. ولی به نظر من مصرف اولیه اون از 100 درصد تا 99-98 چیزه خاصی نیست و طبیعی هستش.
      توجه داشته باشید که رعایت کردن موارد ریز و زیادی در مصرف باتری تاثیر گذار هستش.
      سلام،خیلی ممنون بابت پاسختون❤️
      فقط از کجا دانلود کنم و ریسک خراب شدنش چند درصده؟چون این اولین آی دیوایسم هست و تقریبا چیز زیادی ازش نمیدونم
      اگه زحمتی نیست یه آموزش و لینک فایل رو بدید
      بازم ممنون❤️🌹🙏🏼

نظر

نوشته اصلی توسط mostafa m نمایش پست ها
        سلام،خیلی ممنون بابت پاسختون❤️
        فقط از کجا دانلود کنم و ریسک خراب شدنش چند درصده؟چون این اولین آی دیوایسم هست و تقریبا چیز زیادی ازش نمیدونم
        اگه زحمتی نیست یه آموزش و لینک فایل رو بدید
        بازم ممنون❤️🌹🙏🏼
        خواهش میکنم.
        از لینک زیر جدیدترین فریمور مربوط به دیوایس خودتون رو دانلود کنید.

iOS 10.3.2 Update Out for iPhone, iPad [IPSW Download Links] | OSXDaily

آیتونز هم باید آخرین ورژن باشه (فعلا 12.6.1.25 آخرین ورژن هستش ) و میتونید از لینک زیر دانلود کنید

https://www.apple.com/itunes/download/

اگر موفق نشدید میتونید همین ورزن رو در نت سرچ کنید و به راحتی دانلود کنید.

برای آموزش ریستور با آیتونز هم آموزش داخل انجمن موجود هست . سرچ کنید و به دقت مطالعه کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
          خواهش میکنم.
          از لینک زیر جدیدترین فریمور مربوط به دیوایس خودتون رو دانلود کنید.

iOS 10.3.2 Update Out for iPhone, iPad [IPSW Download Links] | OSXDaily

آیتونز هم باید آخرین ورژن باشه (فعلا 12.6.1.25 آخرین ورژن هستش ) و میتونید از لینک زیر دانلود کنید

https://www.apple.com/itunes/download/

اگر موفق نشدید میتونید همین ورزن رو در نت سرچ کنید و به راحتی دانلود کنید.

برای آموزش ریستور با آیتونز هم آموزش داخل انجمن موجود هست . سرچ کنید و به دقت مطالعه کنید.
          خیلی ممنونم بابت زحماتی که کشیدید🙏🏼
          اینکار باعث پاک شدن اطلاعات میشه؟!
          و اگه بازم درست نشد باید باتری رو کالیبره کنم؟

نظر

قبل از هر کاری حتما از دیوایس بوسیله آیتونز بک آپ تهیه کنید.
            اگر نخواهید بک آپ رو بعد از ریستور برگردونید برنامه هایی که رو دیوایس نصب بوده همگی پاک میشه ، البته اگر برنامه ها رو از طریق آیتونز دانلود کرده باشید میتونید به راحتی تمام برنامه ها رو دوباره نصب کنید. دفتر تلفن و نوت ها اگر از قبل روی آیکلود ذخیره شده باشند به راحتی بعد از ست کردن اپل آیدی بازیابی میشن.
            قبل از ریستور هم میتونید باتری رو کالیبره کنید.

نظر

سلام،ببخشید بعد از مدتها دوباره موضوعو آپ کردم...
              من حدودا دو سه روز بعد از دریافت اموزش و … از این انجمن گوشیمو ریستور کردم
              گذاشتم چند سیکل بگذره و بعدش کالیبره کردم
              قبل از کالیبره باتریش رو ۵ درصد دیگه خاموش میشد و روشنم نمیشد!
              ولی کالیبره کردم درست شده!!
              همچنان مشکل استند بای پابرجاست!
              یعنی یهو باتریش جامپینگ داره و ۸ ۹ درصد کم میکنه و دوباره درست میشه
              از یه برنامه ای هم عمر حقیقی باتری رو نگاه کردم،شده بود ۱۶۰۰ میلی آمپر
              ولی عمر اصلیش ۱۷۰۰ و خرده ایه
              پس یعنی وقتی باتری ۹۹ درصد رو نمایش میده در اصل ۹۱ هست!
              و جامپینگ یهویی ش بخاطر رسیدن درصد باتری غلابی به اصلی هستش
              راه حلی براش هست یا باید تعویض بشه؟

نظر

من الن دو روز هست که با یه مشکل جدید مواجه شدم مصرف باطری به 50 درصد میرسه یه دفعه گوشی خاموش میشه و روشن نمیشه و میزنه گوشی رو بزنید به شارژ باطری رو هم دو هفته پیش عوض کردم واقعا کلافه ام کرده نمیدونم چکار کنم

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید.
                  من یه آیفون 6 plus دارم که مرتبا خاموش روشن میشه خوبخود و هرچند ساعت هم که به شارژ میزنم معمولا روی ۱ درصد میمونه بعضی وقتا چند دقیقه ۱۰۰ درصد نشون میده مجدد خاموش میشه و میمونه روی ۱ درصد. خواستم بدونم مشکل از کجاست. با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                  X