اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاك كردن فضاي كش بعضي از برنامه ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاك كردن فضاي كش بعضي از برنامه ها

سلام دوستان خواستم بدونم حافظه كش برخي از برنامه هاي نصب شده روي ايفون رو چطوري پاك كنم؟خيلي از برنامه تو قسمت تنظيمات ريست حافظه كش رو دارن .ولي بعضيا ندارن وروزبه روز برحجمشون افزوده ميشه وفضاي ازاد گوشيو كم ميكنن لطفا اگه كسي روشي بلده كه بتونم باهاش اون حافظه هاي كش برنامه هارو پاك كنم راهنماييم كنه باتشكر

سلام، بعضی برنامه ها مثل تلگرام دارن ولی بیشتری ها ندارن
    بهترین راه استفاده از برنامه های مدیریتی آیفون هست که وصل می کنید به کامپیوتر و پاک می کنید حجم های اضافی رو، مثل تنگ بو
    البته اگه جیلبریک باشید icleaner pro بهترین توییک هست
    یکسری برنامه های مشابه هم توی app store برای اینکار ها هست

نظر

متاسفانه من جيلبريك نيستم،من دوبرنامه يكيaccu weatheوديگري magic earthكه يه جي پي اس سخنگوه روگوشيمهوخيلي بهشون نيازدارم يا برنامه فيسبوگ اينامتاسفانه توتنظيماتشون حافظه كششون نميشه پاك كرد .وتومدت ده روز هركدام حافظه اي كه اشغال ميكنن از دويست مگ به يه گيگ ميرسن وروز به روز بيشترهم ميشن من هرده تا ١٥روز مجبور ميشم حذفشون كنم ودوباره از اپستور دانلودشون كنم

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan_htc نمایش پست ها
        متاسفانه من جيلبريك نيستم،من دوبرنامه يكيaccu weatheوديگري magic earthكه يه جي پي اس سخنگوه روگوشيمهوخيلي بهشون نيازدارم يا برنامه فيسبوگ اينامتاسفانه توتنظيماتشون حافظه كششون نميشه پاك كرد .وتومدت ده روز هركدام حافظه اي كه اشغال ميكنن از دويست مگ به يه گيگ ميرسن وروز به روز بيشترهم ميشن من هرده تا ١٥روز مجبور ميشم حذفشون كنم ودوباره از اپستور دانلودشون كنم
        من قبل از جیلبریک ، برنامه تنگ بو رو برای پاک کردن کش برنامه ها استفاده می کردم (با وصل کردن به کامپیوتر)
        که خیلی حجم های خوبی رو آزاد می کرد، ولی با این حال، حتی الآن که icleaner رو دارم گاهی اوقات مجبورم تلگرام رو پاک کنم و دوباره بریزم
        در واقع بعضی از برنامه ها رو لازمه هر چند ماهی پاک کرد و دوباره نصب کرد ولی با استفاده از این روش ها نیازی زود به زود و به فاصله ی فقط چند روز پاک کرد

نظر

ورژن گوشي من اخرين ورژن iosهستت مطمعني با برنامه تنگ بو سازگاره؟اگه داره لطفكنيين بگين اخرين ورژنشو كجا دانلود كنم

نظر

ورژن گوشي من اخرين ورژن iosهستت مطمعني با برنامه تنگ بو سازگاره؟اگه داره لطفكنيين بگين اخرين ورژنشو كجا دانلود كنم
            تنگ بو همیشه آپدیت میده ، احتمال زیاد با آخرین ios و آیتونز هم سازگار باشه همین حالا
            از اینجا باید نصب کنید:
            http://www.tongbu.com/
            (سایت چینی هست ولی میشه فهمید اون نارنجیه برای ویندوز یا مک هست، متناسب با ویندوز باید دانلود کنید)

ولی من به شما پیشنهاد میکنم برنامه هاتون رو از App Store بخرید و از تنگ بو فقط برای ریختن راحت تر آهنگ، عکس و... و پاک کردن کش ها استفاده کنید
            ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 25-05-2017, 09:27 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
              تنگ بو همیشه آپدیت میده ، احتمال زیاد با آخرین ios و آیتونز هم سازگار باشه همین حالا
              از اینجا باید نصب کنید:
              http://www.tongbu.com/
              (سایت چینی هست ولی میشه فهمید اون نارنجیه برای ویندوز یا مک هست، متناسب با ویندوز باید دانلود کنید)

ولی من به شما پیشنهاد میکنم برنامه هاتون رو از App Store بخرید و از تنگ بو فقط برای ریختن راحت تر آهنگ، عکس و... و پاک کردن کش ها استفاده کنید
              اين سايتي كه شما بزرگواري كردي معرفي كردي اصلا با تانگو وصل نميشه.بجاش به panda helper وصل ميشه وايكون panda helper روگوشيم وصل ميشه اين ايكون هم ايرادش اينه اصلا گزينه سرچ نداره كه بشه باهاش برنامه جستجو كرد

نظر

اين سايتي كه شما بزرگواري كردي معرفي كردي اصلا با تانگو وصل نميشه.بجاش به panda helper وصل ميشه وايكون panda helper روگوشيم وصل ميشه اين ايكون هم ايرادش اينه اصلا گزينه سرچ نداره كه بشه باهاش برنامه جستجو كرد
                با کامپیوتر تون چک کنید
                روی اون آیکون نارنجی بزنید دوتا گزینه میاد mac و win
                با مرورگر کامپیوتر این آدرس رو سرچ کنید
                ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 26-05-2017, 12:30 AM دلیل: اضافه کردن

نظر

صبر کنید ..
                X