اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شارژ نشدن ایپاد :/

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شارژ نشدن ایپاد :/

سلام . من وقتی ایپاد و به کامپیوتر وصل میکنم اصلا بالا نمیاره تو ایتیونزم نشونش نمیده واسه چند ثانیه چراغ قرمز روشن میشه دوباره خاموش میشه . تو یه سایتی خوندم که به یه ولتاژ قوی مثل پریز وصل کنیم هی بکنیم وصل کنیم تا چراغ قرمز ثابت شه اینطوری به شیوه دستی شارژ میشه ولی وقتی ثابت شد دو روز تو شارژ بود هیچ تغییری نکرد لطفا اگه میدونید چطوری درست میشه راهنمایی کنید ممنون

سلام
    دو احتمال وجود دارد
    یا کابلتون مشکل داره یا تقلبی هست
    یا قسمت جای فیش دچار مشکل سخت افزاری شده!

این دیگه ار اون سیقه هاست که بهتون گفتن دستی شارژ کنید!! مگر سنگه که بسابید به هم تا شارژ بشه؟

نظر

موبایلا , mp3 یا هرچی مث اینا ی ته شارژی باید تهشون باشه که وقتی به شارژر یا به کامپیوتر وصل میشن بشناسدشون چراغ قرمز تو ایپادم به معنی اینه که شارژ کمتر از 25 درصده یعنی من تا قطره اخر شارژو استفاده کردم و باید ی جوری اون ته شارژه بهش برسه که شناسایی بشه واسه عمل شارژ عادی که اینجور موقعا مقاومت میکنه و شارژ نمیشه الان سوال من اینه ک از چه راهی باید امتحان کنم ک شارژ شه این راهی ک اون سایته هم گفتو امتحان کردم و نشد ک منظورش همین بود اگه راهی میشناسین به غیر از شک دادن به باتری ممنون میشم راهنمایی کنین .
      ویرایش توسط zhr.hsnzde : https://i-phone.ir/forums/member/204348-zhr-hsnzde در ساعت 25-05-2017, 01:03 PM

نظر

صبر کنید ..
      X