اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم برقراري تماس در صورت استفاده از اينترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم برقراري تماس در صورت استفاده از اينترنت

با سلام و خسته نباشي خدمت همه دوستان عزيزم .گوشي من آيفون ٦ هستش و متاسفانه وقتي من از اينترنت استفاده ميكنم ديگه هيج ارتباط تماسي نه مي توانم داشته باشم نه كسي موفق به تماس با من ميشود .
    وقتي گزينه cellular ميزنم و بعد آيكن cellular data options ميزنم و voice & data را روي گزينه LTEقرار ميزارم تماس هاي ارتباطي من قطع مي شود و گوشي من ميگويد خاموش مي باشد و وقتي روي گزينه 2G قرار دارد گوشي من كار ميكند و خطمم 4G مي باشد از تمامي مهندسين ممنون ميشوم من را راهنمايي كنيد.پيشا پيش از همكاري شما متشكرم

نوشته اصلی توسط هادي نيكنام
    با سلام و خسته نباشي خدمت همه دوستان عزيزم .گوشي من آيفون ٦ هستش و متاسفانه وقتي من از اينترنت استفاده ميكنم ديگه هيج ارتباط تماسي نه مي توانم داشته باشم نه كسي موفق به تماس با من ميشود .
    وقتي گزينه cellular ميزنم و بعد آيكن cellular data options ميزنم و voice & data را روي گزينه LTEقرار ميزارم تماس هاي ارتباطي من قطع مي شود و گوشي من ميگويد خاموش مي باشد و وقتي روي گزينه 2G قرار دارد گوشي من كار ميكند و خطمم 4G مي باشد از تمامي مهندسين ممنون ميشوم من را راهنمايي كنيد.پيشا پيش از همكاري شما متشكرم
    كدام اپراتور كه voice&data روي فورجي داره
    رايتل معمولا يكم مشكل داره با اين موضوع
    چاره اي نيست معمولا اتومات مياد روي تري جي مواقع تماس
    فقط رايتل كه اتومات نميكنه اونم هميشه نه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

اپراتور كه من دارم همراه اول .يه راهنمايي بكنيد ببينم گوشي من مشكل سخت افزاري داره يا نرم افزاري آيا قابل تعمير هست يا نه ممنون

نظر

اين قسمت ديتا نداره
        فقط وويس
        فقط هم اتومات انجام ميشه
        معمولا
        روي تريجي مشكل ندارين
        شايد از سيم كارت باشه
        apn ها رو همه mcinet بزارين

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...95479e951d.PNG

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD
        ویرایش توسط srx190d : https://i-phone.ir/forums/member/185109-srx190d در ساعت 01-05-2017, 03:11 PM

نظر

صبر کنید ..
        X