اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال درمورد پیام های اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال درمورد پیام های اپل

سلام خسته نباشین ببخشین ازتون یه سوال دارم اگه میشه بهم کمک کنین من دوسه سال پیش یه اپل ایدی اماده خریدم.که سوالات امنیتی اپل هم داره ومن چند ساله هیچ مشکلی باهاش ندارم و برنامه ازش دان میکنم..تنها مشکلم اینه که ایمیلهایی از طریق اپل برام میاد نمیدونم کجای اپل ایدیو فعال کنم که بهشون دسرسی پیدا کنم..من فقط اپل ایدی با رمزشو تو اپستور استفاده میکنم وبرنامه میگیرم...نمیدونم چطور فعالش کنم که پیامهاییم که برام میاد بخونم...وپل ایدیم اینه4194@emperatooor.comهستش

Sent from my iPhone

On Apr 30, 2017, at 06:53, انجمن تخصصی آیفون <info@i-phone.ir> wrote:

Dear ehsan_htc,

babak7611 has quoted you!

-----------

---نقل قول (بوسیله ehsan_htc)---
    خیلی ممنونمم .پس دیگه هیچی .یعنی حتی برنامه هایی که از طریق سیب اب یا مثلا vshare هم نمیشه ؟ منظورم اینه فقط برنامه های اپستور نمیشه یا کل برنامه ها

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ---پایان نقل قول---
    کل برنامه ها شامل این مورد میشه....چون متاسفانه اپل از ios 9 به بعد قابلیت بکاب گیری رو از برنامه ها رو حذف کرده ....فقط در صورتی این کار امکان پذیره که گوشیتون جیلبریک باشه که اونم بحث خاص خودش رو داره ....موفق باشید
    -----------

You can view your list of quotes here: http://www.i-phone.ir/forums/usertag...tif&tab=quotes

All the best,
    انجمن تخصصی آیفون

نوشته اصلی توسط ehsan_htc
    سلام خسته نباشین ببخشین ازتون یه سوال دارم اگه میشه بهم کمک کنین من دوسه سال پیش یه اپل ایدی اماده خریدم.که سوالات امنیتی اپل هم داره ومن چند ساله هیچ مشکلی باهاش ندارم و برنامه ازش دان میکنم..تنها مشکلم اینه که ایمیلهایی از طریق اپل برام میاد نمیدونم کجای اپل ایدیو فعال کنم که بهشون دسرسی پیدا کنم..من فقط اپل ایدی با رمزشو تو اپستور استفاده میکنم وبرنامه میگیرم...نمیدونم چطور فعالش کنم که پیامهاییم که برام میاد بخونم...وپل ایدیم اینه4194@emperatooor.comهستش

سلام
    دوست عزیز
    1- پستی که زدید اصلا ارتباطی با تاپیک نداره ( بعد از این در زدن پستهاتون بیشتر دقت کنید )
    2- متون اضافی زیر پست خودتون رو ویرایش کنید ، ( چون ارتباطی به سئوال شما نداره و از تاپیکهای دیگه اشتباها اینجا آوردید )
    اپل آیدی رو همونطور که میدونید با یک ایمیل با دامنه معتبر میسازند
    الان اپل آیدی شما چه دامنه ایی داره...؟ 4194@emperatooor.com من همچین چیزی تا الان ندیدم ...!!!!
    اگر هم درست باشه ، شما باید رمز اون ایمیل رو هم داشته باشید ( نه رمز اپل آیدی ) ، اگر وارد اون ایمیل شدید به قسمت اسپم ها و بلاک ها مراجعه کنید ، امکان داره ایمیل های دریافتی از اپل اونجا ذخیره شده باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام
      دوست عزیز
      1- پستی که زدید اصلا ارتباطی با تاپیک نداره ( بعد از این در زدن پستهاتون بیشتر دقت کنید )
      2- متون اضافی زیر پست خودتون رو ویرایش کنید ، ( چون ارتباطی به سئوال شما نداره و از تاپیکهای دیگه اشتباها اینجا آوردید )
      اپل آیدی رو همونطور که میدونید با یک ایمیل با دامنه معتبر میسازند
      الان اپل آیدی شما چه دامنه ایی داره...؟ 4194@emperatooor.com من همچین چیزی تا الان ندیدم ...!!!!
      اگر هم درست باشه ، شما باید رمز اون ایمیل رو هم داشته باشید ( نه رمز اپل آیدی ) ، اگر وارد اون ایمیل شدید به قسمت اسپم ها و بلاک ها مراجعه کنید ، امکان داره ایمیل های دریافتی از اپل اونجا ذخیره شده باشه.
      ممنونم ازتون .بهرحال اپل ایدیمو به ایمیل دیگه تعقیر دادم ضمنا راجب این که ایمیلیو فرستادم اشتباه ازمن نبود من ایمیلیو درست فرستادم منتها موقع تایب کردن برعکس نوشته میشه @4194قبل eperatooorهم بودش

نظر

صبر کنید ..
      X