اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود ناقص اپلیکیشن هنگام آپدیت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود ناقص اپلیکیشن هنگام آپدیت

با سلام وسط آپدیت اپلیکیشن imo روی گوشی اینترنتم قطع شد. الان روی حالت آپدیت مونده و هیچ عکس العملی نشون نمیده حتی پاک هم کردم دوباره خواستم نصب کنم دیگه نشد. از طریق itunes تونستم نصب کنم ولی تو اپ استور گوشی مثل شکل تو حالت آپدیت مونده. برای یک اپلیکیشن دیگه هم همین اتفاق افتاده. گوشی هم ری استارت کردم و کش هم در قسمت storage پاک سازی شده ولی فایده نداشت.

سلام....شما چند دقیقه وقت بزار به سادگی اب خوردن میتونی مشکلت رو حل کنی...ایتونز رو تو کامپیوترت بنصب بعد از طریق ایتونز برنامه imo رو دانلود کن و با کابل رو گوشیت بریز....به همین راحتی مشکلت حل میشه ...اجبار نیست که حتما برنامه هاتون رو از طریق ایتونز گوشی نصب کنید.....!!
    ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 12-04-2017, 06:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen313
      با سلام وسط آپدیت اپلیکیشن imo روی گوشی اینترنتم قطع شد. الان روی حالت آپدیت مونده و هیچ عکس العملی نشون نمیده حتی پاک هم کردم دوباره خواستم نصب کنم دیگه نشد. از طریق itunes تونستم نصب کنم ولی تو اپ استور گوشی مثل شکل تو حالت آپدیت مونده. برای یک اپلیکیشن دیگه هم همین اتفاق افتاده. گوشی هم ری استارت کردم و کش هم در قسمت storage پاک سازی شده ولی فایده نداشت.
      ورژن ios گوشیتون چنده؟؟؟
      جیل بریک کردید گوشی رو؟؟؟

نظر

اموزش استاد کریمی :

http://www.i-phone.ir/forums/thread9...ml#post1030152

نظر

اقا من ي سوال داشتم چرا وقتي ميخوام از اپ استور چيزيو دانلود كنم تا نصفه هاش ميره بعدش پيغام ميده ك الان نميشه دانلود كرد اين برنامه رو هيچي نميتونم دانلود كنم

نظر

با سلام مشکل ارسال کد در ورژن جدید imo که فقط از کشور آمریکا هست
            چطور باید استفاده کرد
            چون ورژن جدید live داره نمی توانم فعال کنم خواهشن کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط saeedsmhsaeid نمایش پست ها
              با سلام مشکل ارسال کد در ورژن جدید imo که فقط از کشور آمریکا هست
              چطور باید استفاده کرد
              چون ورژن جدید live داره نمی توانم فعال کنم خواهشن کمک کنید
              سلام
              نسخه جدید این برنامه فعلا فقط برای آمریکا فعال هستش و در چند جای دیگه خوندم که از آپدیت کردن باید اجتناب کرد تا ببینیم در آینده چی میشه

نظر

صبر کنید ..
              X