اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن ویندوز و مک در آی مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیامدن ویندوز و مک در آی مک

سلام
    آی مک من موقع کار صفحش راه اره شد که با دکمه پاورش خاموش کردم. حالا ویندوزش بالا نمیاد بعد از آرم ویندوز دیگ صفحه سیاه میشه و همیجور میمونه. رو مک هم که میرم ارم اپل میاد و میره و بعدش صفحه همنطور سفید میمونه. ولی توی سیف مود ویندوز میره . حتی حالت ریکاوری اچ دی هم نمیره
    لطفا راهنماییم کنید.

نوشته اصلی توسط a67
    سلام
    آی مک من موقع کار صفحش راه اره شد که با دکمه پاورش خاموش کردم. حالا ویندوزش بالا نمیاد بعد از آرم ویندوز دیگ صفحه سیاه میشه و همیجور میمونه. رو مک هم که میرم ارم اپل میاد و میره و بعدش صفحه همنطور سفید میمونه. ولی توی سیف مود ویندوز میره . حتی حالت ریکاوری اچ دی هم نمیره
    لطفا راهنماییم کنید.
    شما می تونید با نصب مجدد مک بدون فرمت درایو, مشکل مک رو حل کنید. اما تضمینی نیست که ویندوز هم درست بشه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط a67
      سلام
      لطفا راهنماییم کنید.
      دوست من با توضیحاتی که شما دادین مشکل سخت افزاری هستش. کارت گرافیک ایمکتون خراب شده. با نصب مجدد سیستم عامل چه مک و چه ویندوز هم درست نمیشه.
      ایمک برای چه سالی هست و اندازه صفحه چند اینچ هستش؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
        دوست من با توضیحاتی که شما دادین مشکل سخت افزاری هستش. کارت گرافیک ایمکتون خراب شده. با نصب مجدد سیستم عامل چه مک و چه ویندوز هم درست نمیشه.
        ایمک برای چه سالی هست و اندازه صفحه چند اینچ هستش؟
        فک نکنم مشکل سخت افزاری باشه. 27 اینچ مدل 814 هستش؟
        به رایانه کمک زنگ زدم گفت سی دی مک پیدا کنی میشه درستش کرد. الان سی دی پیدا کردم اما رایانه کمک تعطیل شده. کسی میدونه چجوری میشه درستش کرد؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        شما می تونید با نصب مجدد مک بدون فرمت درایو, مشکل مک رو حل کنید. اما تضمینی نیست که ویندوز هم درست بشه
        چطوری؟

نظر

نوشته اصلی توسط a67 نمایش پست ها
          فک نکنم مشکل سخت افزاری باشه. 27 اینچ مدل 814 هستش؟
          به رایانه کمک زنگ زدم گفت سی دی مک پیدا کنی میشه درستش کرد. الان سی دی پیدا کردم اما رایانه کمک تعطیل شده. کسی میدونه چجوری میشه درستش کرد؟

- - - - - - - - - -

چطوری؟
          میتونی قبل از اینکه هارد را فرمت کنی یکبار در حالت سیف مود وارد مک او اس بشی؟ باید قبل از روشن کردن کامپیوتر دستت را روی شیفت نگه داری. خودش اتوماتیک میره به سیف مود.
          اگر که تو سیف مود بالا آماد مطمئن باش که سخت افزاری است.
          برای استفاده از دی وی دی و نصب مجدد سیستم عامل هم میتونی قبل از روشن کردن کامپیوتر دستت را روی کلید آلت نگه داری و کامپیوتر را روشن کنی. وقتی به منوی بوت رسیدی این امکان را بهت میده که از روی دیسک دوباره سیستم عامل را نصب کنی.

نظر

صبر کنید ..
          X