اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با شارژ ایپد پرو 9.7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با شارژ ایپد پرو 9.7

سلام و خسته نباشید
    دوستان من ایپد پرو 9.7 ام رو به ios 10.2.1 رستور کردم،بعد از رستور موقعی که میخواستم ایپد به به بکاپم رستور کنم ، وسط رستور اروری مبنی بر جدا شدن ایپد از کامپیوتر میداد ! در حالی که وصل بود . زیاد حاد نبود . بعد از این و راه افتادن ایپد ، چندین بار وصل کردم و مشکل دوباره پیش میومد کم و بیش . تا اینکه شارژم رسید به 10% . گذاشتم تو شارژ اون علامت شارژ هم اومد . رفتم و برگشتم حدودا 4 ساعت بعد . دیدم که شده 1% ! گفتم شاید پریز یا شارژر دیواریم مشکل داره،عوض کردم اما تغییری نکرد ! شارژ 1 % تمام میشه و ایپد رستارت میشه،و چون کابل برق بهش وصله لوگوی باطری میاد که داره شارژ میشه . یک دقیقه بعد ios میاد بالا و باز 1% و همین چرخه تکرار میشه ! مشکل از کجاست به نظرتون ؟!

هیچ نیست کمکی کنه !؟ ایپدم رو باید بعد از اینکه زدم تو شارژ خاموش کنم تا شارژ که خیلی طول هم میکشه ! لااقل یکی بگه کجا ببرم درستش کنن
    فروم هم فروم های قدیم

نظر

نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
      هیچ نیست کمکی کنه !؟ ایپدم رو باید بعد از اینکه زدم تو شارژ خاموش کنم تا شارژ که خیلی طول هم میکشه ! لااقل یکی بگه کجا ببرم درستش کنن
      فروم هم فروم های قدیم
      با یک شارژر و کابل دیگه امتحان کنید. کابل حتما اصلی باشه

نظر

سلام من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم ی پیشنهاد دارم واست ک تجربه شخصیمه و ازش جواب گرفتم برو به این لینک https://www.macrotel.ir/166-apple
        تعمیر کار حرفه ای دارن با قطعات اصلی من که دیگه مشکل شارژ نشدن رو ندارم ۴ ماه دارم استفاده میکنم واقعا راضی هستم

نظر

صبر کنید ..
        X