اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیغام غیر فعال شدن AppleID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیغام غیر فعال شدن AppleID

با سلام خدمت همه دوستان.
    من یه AppleID دارم که تا دو روز پیش هم کار می کرد و برنامه هام رو هم آپدیت می کردم.
    ولی امروز که خواستم در AppStore خود گوشی نرم افزارهام رو آپدیت کنم با این پیغام روبرو شدم.
    your apple id has been disabled
    پسورد رو هم ریست کردم ولی باز متاسفانه همین پیغام رو میده.
    ممنون میشم مشکل من رو حل کنید و یه راه حلی واسش بدین.
    با سپاس.

نوشته اصلی توسط Masent
    با سلام خدمت همه دوستان.
    من یه AppleID دارم که تا دو روز پیش هم کار می کرد و برنامه هام رو هم آپدیت می کردم.
    ولی امروز که خواستم در AppStore خود گوشی نرم افزارهام رو آپدیت کنم با این پیغام روبرو شدم.
    your apple id has been disabled
    پسورد رو هم ریست کردم ولی باز متاسفانه همین پیغام رو میده.
    ممنون میشم مشکل من رو حل کنید و یه راه حلی واسش بدین.
    با سپاس.
    سلام
    از طریق این سایت اقدام کنید ببینید مشکلتون برطرف میشه یا خیر؟

https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid

توضیحات این لینک هم میتونه به شما کمک کنه

https://support.apple.com/en-us/HT204106

نظر

سلام دوست عزیز.
      من قبلا این مسیر رو رفتم ولی با تغییر پسورد،متاسفانه باز هم همون خطا داره.

نظر

اپل ایدی دیزیبل شده تقریبا راهی برا درست کردنش نیس و توی 90 درصد موارد درست بشو نیست ولی شما با ساپورت اپل یه صحبتی بکن شاید درست کنن

نظر

نوشته اصلی توسط Masent نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز.
          من قبلا این مسیر رو رفتم ولی با تغییر پسورد،متاسفانه باز هم همون خطا داره.
          به احتمال زیاد باید با پشتیبانی اپل تماس بگیرید تا مشکلتون کاملا برطرف بشه.
          اگر هم میتونید یکبار اطلاعات اپل آیدی خودتون رو کنترل کنید تا ناقصی نداشته باشه ( آدرس پستی ، کدپستی و ... )
          داخل این تاپیک هم میتونید شماره تماس پشتیبانی اپل و سایر اطلاعات لازم رو مطالعه کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread87513.html

نظر

با ریستور درست میشه. بکاپ بر نگردون. من رو ۲ تا گوشی تست کردم جواب داد.

نظر

نوشته اصلی توسط Ameer نمایش پست ها
              با ریستور درست میشه. بکاپ بر نگردون. من رو ۲ تا گوشی تست کردم جواب داد.

نظر

سلام
                منظورتون ریست فکتوری هست؟
                یا از طریق آیتیونز ریستور آیفون رو انجام بدم؟
                ممنون میشم اینم راهنمایی بفرمایید.
                با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط Masent نمایش پست ها
                  سلام
                  منظورتون ریست فکتوری هست؟
                  یا از طریق آیتیونز ریستور آیفون رو انجام بدم؟
                  ممنون میشم اینم راهنمایی بفرمایید.
                  با سپاس
                  سلام
                  منظور دوستمون ریستور از طریق آیتونز هستش و بعد از اینکه ریستور کردید بک آپ گوشی رو برنگردونید.

نظر

سلام.بعد از چند بار اشتباه زدن رمز اپل آیدی قفل میشه؟گرفتاری شدیم بخدا

نظر

نوشته اصلی توسط omid1359 نمایش پست ها
                      سلام.بعد از چند بار اشتباه زدن رمز اپل آیدی قفل میشه؟گرفتاری شدیم بخدا
                      سلام
                      بله دقیقا همین اتفاق می افته
                      بصورت کلی عرض میکنم - اگر شما مالک اصلی گوشی و اپل آیدی باشید نباید نگران چیزی باشید و به راحتی با داشتن جواب سئوالات امنیتی و ایمیل ریکاوری میتونید کلمه عبور اپل آیدی رو تغییر بدید.

نظر

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                        سلام
                        بله دقیقا همین اتفاق می افته
                        بصورت کلی عرض میکنم - اگر شما مالک اصلی گوشی و اپل آیدی باشید نباید نگران چیزی باشید و به راحتی با داشتن جواب سئوالات امنیتی و ایمیل ریکاوری میتونید کلمه عبور اپل آیدی رو تغییر بدید.
                        سلام مجدد.درواقع سوالم این بود که بعدازچندبار؟سه بار یابیشتر؟ایدی لاک میشه.ودرجواب شمابایدبگم چندساله دارم ازاین گوشی وایدی استفاده میکنم .ایدیم کارتی هست و یه بار ازطریق سایت اپل واردهم شدم و تغییر رمزدادم.مدتیه مدام رمز ایدی رو میخواد یکبارزدم میگه اشتباهه.رفتم ریست کنم تاریخ تولدرو میگه اشتباهه.دیگه ترسیدم کاری کنم وهربار رمز رومیخواد کنسل میکنم.ولی بالاخره چی میشه؟ممکن هست مشکل ازسمت اپل باشه و برطرف بشه؟عوض کردن ای دی و ازصفرشروع کردن هم واقعاناراحت کنندس.اگه راهنمایی کنیدممنون میشم
                        ویرایش توسط omid1359 : https://i-phone.ir/forums/member/226250-omid1359 در ساعت 14-01-2019, 06:01 PM

نظر

کارت ایدی تون‌ ماله کدوم شرکته؟ منظورم اینه که دامین ایدیش چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط omid1359 نمایش پست ها
                            سلام مجدد.درواقع سوالم این بود که بعدازچندبار؟سه بار یابیشتر؟ایدی لاک میشه.ودرجواب شمابایدبگم چندساله دارم ازاین گوشی وایدی استفاده میکنم .ایدیم کارتی هست و یه بار ازطریق سایت اپل واردهم شدم و تغییر رمزدادم.مدتیه مدام رمز ایدی رو میخواد یکبارزدم میگه اشتباهه.رفتم ریست کنم تاریخ تولدرو میگه اشتباهه.دیگه ترسیدم کاری کنم وهربار رمز رومیخواد کنسل میکنم.ولی بالاخره چی میشه؟ممکن هست مشکل ازسمت اپل باشه و برطرف بشه؟عوض کردن ای دی و ازصفرشروع کردن هم واقعاناراحت کنندس.اگه راهنمایی کنیدممنون میشم
                            راستش تعداد دقیق دفعات اشتباه وارد کردن رمز اپل آیدی قبل از قفل شدن رو نمیدونم که بگم.
                            مشکل اکثر قریب به اتفاق این اپل آیدی های کارتی اطلاعات نادرست و غلط از قبیل آدرس پستی ، تاریخ تولد و شماره تلفن مربوطه هستش که همین امر باعث میشه به مشکل جدی بربخورید. اگر به فروشنده دسترسی دارید ازشون بخواهید تا براتون مشکل رو برطرف کنند. ( احتمالا ایمیل ریکاوری برای اپل آیدی تعریف کردن )
                            اگر خودتون ایمیل ریکاوری قبلا برای اپل آیدی تعریف میکردید الان به راحتی تمام اطلاعات رو میتونستید ویرایش کنید و مشکلی هم نداشتید.
                            مشکل به ندرت پیش میاد که از طرف اپل باشه و من تا الان همچین مشکلی ندیدم.
                            شما الان مشکل جدی با ساین اوت کردن و خارج شدن از آیکلود رو دارید ... وگرنه استفاده از یک اپل آیدی جدید تنها مشکلی که براتون داره و خیلی هم حاد نیست ، انتقال دفتر تلفن به اپل آیدی جدید و دیگه اینکه دانلود مجدد تمام نرم افزارها با اپل آیدی جدید هستش.

نظر

سلام اقای کریمی واقعاممنونم از شما بخاطر حوصله و پاسخگویی خوبتون.این چند وقت تو انجمن سوال و جوابهارو میخوندم وواقعا جوابهای شما دلگرم کنندس حتی برای من که مشکلم هنوز پابرجاست.خداخیرت بده.
                              الان بااین اوصاف مشکل من باتماس بااپل حل میشه؟واگر کمکی میکنه ایدی من دامنه applecore.comهست.
                              غیراز دفتر تلفن بازیها رو هم باید قیدشو زد؟بازم تشکرمیکنم ازتون

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hamidthr نمایش پست ها
                              کارت ایدی تون‌ ماله کدوم شرکته؟ منظورم اینه که دامین ایدیش چیه؟
                              سلام.اگه سوالتون از من بود applecore

نظر

صبر کنید ..
                              X