اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کارت اعتباری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کارت اعتباری

با سلام
    بنده یک کارت 15 دلاری خریداری کرده ام
    حالا که می خواهم از پرداخت درون برنامه ای از این اعتبار استفاده کنم از من علاوه بر رمز اپل آیدی، پاسخ سکوریتی کوسشن هم می خواهد و این پاسخ ها را من به یاد ندارم و وقتی درخواست ریست کردن این پاسخ ها را می دهم با پیام زیر رو برو می شوم:

Cannot Reset Security Questions
    We don't have sufficient information to reset your security questions.

​عملا نمی دانم چکار کنم تا از اعتبار خود بتوانم استفاده کنم، آیا راهی وجود دارد؟​​​

با بانک تماس بگیرید.
    بانک علاوه بر اون سوال ها، یک سری اطلاعات دیگه هم داره که میپرسن و اگه درست جواب بدین، دسترسی به حساب رو براتون باز میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط mjnanakar
      با سلام
      بنده یک کارت 15 دلاری خریداری کرده ام
      حالا که می خواهم از پرداخت درون برنامه ای از این اعتبار استفاده کنم از من علاوه بر رمز اپل آیدی، پاسخ سکوریتی کوسشن هم می خواهد و این پاسخ ها را من به یاد ندارم و وقتی درخواست ریست کردن این پاسخ ها را می دهم با پیام زیر رو برو می شوم:

Cannot Reset Security Questions
      We don't have sufficient information to reset your security questions.

​عملا نمی دانم چکار کنم تا از اعتبار خود بتوانم استفاده کنم، آیا راهی وجود دارد؟​​​
      سلام
      برای اضافه کردن گیفت کارت به هر مبلغ باید پاسخ سئوالات امنیتی اپل آیدی خودتون رو داشته باشید. در غیر اینصورت امکات ریست کردن این سئوالات را هم ندارید.
      به لینک زیر مراجعه کنید و مطابق با راهنمایی های ارائه شده مراحل رو دنبال کنید.

https://support.apple.com/en-us/HT201485

نظر

صبر کنید ..
      X