اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Your apple ID has been disabled

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Your apple ID has been disabled

سلام دوستان لطفا اگر کسی تجربه حل مشکل disable شدن اپل آیدی رو داره با من درمیون بزاره، متشکرم

نوشته اصلی توسط Ma220
    سلام دوستان لطفا اگر کسی تجربه حل مشکل disable شدن اپل آیدی رو داره با من درمیون بزاره، متشکرم
    تنها راه حل تماس با پشتیبانی اپل هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط Ma220
      سلام...این پیغام در صورتی ظاهر میشه که شما پسورد رو بارها اشتباه بزنید یا شخصی قصد ورود غیرمجاز به اکانت شما رو داشته باشه یا علل دیگه...!! باید به سایت iforgot.apple.com مراجعه کنید و پسوردتون رو طی مراحلی که داره یکبار ریست کنید و پسورد جدید رو وارد کنید...در این لینک هم توضیحاتی موجوده که میتونید برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.... موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
        سلام...این پیغام در صورتی ظاهر میشه که شما پسورد رو بارها اشتباه بزنید یا شخصی قصد ورود غیرمجاز به اکانت شما رو داشته باشه یا علل دیگه...!! باید به سایت iforgot.apple.com مراجعه کنید و پسوردتون رو طی مراحلی که داره یکبار ریست کنید و پسورد جدید رو وارد کنید...در این لینک هم توضیحاتی موجوده که میتونید برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.... موفق باشید

بنده اینکارها را هم انجام داد م اما دوباره غیرفعال هست؟؟؟؟
        پشتیبانی با ایمیل نداره این اپل؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
        تنها راه حل تماس با پشتیبانی اپل هستش.
        پشتیبانی با ایمیل ندارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
          اونی ک شما میگی لاک شدنه اپل ایدیه نه دیزیبل شدن ....دیزیبل تنها راهش تماس با پشتیبانی اپله و خیلی سخت هم از دیزیبل در میارن تو 80 درصد مواقع میگن اپل ایدی جدید بسازین ...من پیشنهاد میکنم اگ خرید انجام ندادین جدید بسازین به دردسرش نمیارزه

نظر

نوشته اصلی توسط shabo321 نمایش پست ها
            بنده اینکارها را هم انجام داد م اما دوباره غیرفعال هست؟؟؟؟
            پشتیبانی با ایمیل نداره این اپل؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

پشتیبانی با ایمیل ندارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            بهترین و سریعترین راه ارتباط با پشتیبانی اپل استفاده از اسکایپ ، وایبر و سایر برنامه های تلفنی اینترنتی رایگان هستش.
            اطلاعات اصلی از اپل آیدی هم آماده داشته باشید که اگر لازم شد ارائه بدید.
            مثل آخرین خرید از اپ استور و نام برنامه ، تاریخ ساخت اپل آیدی ، رو چه دیوایس هایی این اپل آیدی قبلا ست شده و ...
            اطلاعات آخرین خرید رو میتونید از تاریخچه برنامه آیتونز بدست بیارید.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
              بهترین و سریعترین راه ارتباط با پشتیبانی اپل استفاده از اسکایپ ، وایبر و سایر برنامه های تلفنی اینترنتی رایگان هستش.
              اطلاعات اصلی از اپل آیدی هم آماده داشته باشید که اگر لازم شد ارائه بدید.
              مثل آخرین خرید از اپ استور و نام برنامه ، تاریخ ساخت اپل آیدی ، رو چه دیوایس هایی این اپل آیدی قبلا ست شده و ...
              اطلاعات آخرین خرید رو میتونید از تاریخچه برنامه آیتونز بدست بیارید.

خودشون گفتن که همون تلفنی که ثبت کردم به اون زنگ می زنن ......اما مشکل اینه که اون شماره تلفن و ادرس امریکا را همینجوری
              وارد کردم و واقعی نیستش .......چون تو ایران چاره ای جز این نداریم دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟

راه دیگه ای نداره؟؟؟

نظر

خودشون گفتن که همون تلفنی که ثبت کردم به اون زنگ می زنن ......اما مشکل اینه که اون شماره تلفن و ادرس امریکا را همینجوری

راه دیگه ای نداره؟؟؟
                itunesstoresupport@apple.com

نظر

راه دیگه ای نداره؟؟؟
                  شما این تاپیک رو مطالعه کنید.
                  شماره تلفت تماس پشتیبانی آیتونز . بقیه موارد هم کاملا یصورت تصویری در این تاپیک توضیح داده شده.

http://www.i-phone.ir/forums/thread8...tml#post882812

نظر

برادرمم هم همین مشکل رو داشت.کلی با پشتیبانی چت کردیم ولی به نتیجه نرسیدیم.اپل آیدی جدید ساخته.

نظر

نوشته اصلی توسط Ma220
                      منم این مشکل واسم پیش اومذه ولی به یه شکل دیگه.واسه یه گوشی 7plus هرچی اپل ایدی جدید میخرم میزنم بلافاصله disable میکنه و حتی یک نرم افزارم نمیشه باهاش دانلود کرد.
                      کسی راه حلی داره واسه این موضوع؟ از سه جای مختلف اپل ایدی خریداری کردم.رمز هم عوض کردم اما اپل ایدی از حالت disable خارج نشده.نسخه ios 10.3.3 هست.
                      منتظر پاسختون هستم

نظر

صبر کنید ..
                      X