اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10.2.1 منتشر شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم اپديت كردم ولي اصلا باطري راضي كننده نيست گوشي هم iphone 6 هست با اينكه نه وايفاي همينطوري روشن بوده نه اينترنت خط

نظر

نوشته اصلی توسط ted mosby نمایش پست ها
      منم اپديت كردم ولي اصلا باطري راضي كننده نيست گوشي هم iphone 6 هست با اينكه نه وايفاي همينطوري روشن بوده نه اينترنت خط

شما عوض اینکه ایراد باطری گوشیتوت بندازی تقصیر ios 10.2 بهتره بری برنامه های مختلفی که هستن وضعیت باطریت را چک کنی ببینی اصلا سلامت هست؟ پرفکت هست ؟

ایفون 6 دیگه با این مدت کارکردی چند ساله حتما باید باطریش تعویض بشه خصوصا اینکه وقتی سیکل شارژ بالای 300 بره ...

مشکل شما از ios نیست

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
        شما عوض اینکه ایراد باطری گوشیتوت بندازی تقصیر ios 10.2 بهتره بری برنامه های مختلفی که هستن وضعیت باطریت را چک کنی ببینی اصلا سلامت هست؟ پرفکت هست ؟

ایفون 6 دیگه با این مدت کارکردی چند ساله حتما باید باطریش تعویض بشه خصوصا اینکه وقتی سیکل شارژ بالای 300 بره ...

مشکل شما از ios نیست
        نظر شما اينه كه مشكل از باطري هست ؟ چون به من گفتن ios 10.2 مشكل باطري بوجود اورده واسه ايفون 6
        وگرنه من باطري هم خريدم ولي عوض نكردم

نظر

اينم يه عكس ديگه
          دوستان به نظرتون بايد باطري عوض بشه ؟

برای نمایش بهتر تصاویر ارسالی از آپلودسنتر انجمن استفاده کنید.
          جهت نمایش صحیح تصویر ارسالی ، پست شما ویرایش شد

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 31-01-2017, 12:47 AM

نظر

با سلام و خسته نباشید،

دو گوشی مدل ایفون 5s و 6s plus که هر دو هم جیلبریک نشده هستند و کاملا با اینترنت گوشی استفاده میشن.. ولی وقتی میخوام هر دو رو با اینترنت 3g خودشون که هر دو ایرانسل هم هستند آپدیت کنم میرم قست software update میزنه آپدیت 10.2.1 واسه گوشی موردنظر اومده ولی وقتی میرم قسمت موردنظر دکمه download and install خاموشه و کار نمیکنه!! پایینشم نوشته با wifi اقدام به اپدیت کنین!! مگه میشه همچین مشکلی اونم واسه دو گوشی متفاوت؟؟!!

نظر

نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
              با سلام و خسته نباشید،

دو گوشی مدل ایفون 5s و 6s plus که هر دو هم جیلبریک نشده هستند و کاملا با اینترنت گوشی استفاده میشن.. ولی وقتی میخوام هر دو رو با اینترنت 3g خودشون که هر دو ایرانسل هم هستند آپدیت کنم میرم قست software update میزنه آپدیت 10.2.1 واسه گوشی موردنظر اومده ولی وقتی میرم قسمت موردنظر دکمه download and install خاموشه و کار نمیکنه!! پایینشم نوشته با wifi اقدام به اپدیت کنین!! مگه میشه همچین مشکلی اونم واسه دو گوشی متفاوت؟؟!!
              همونطور که خودتون گفتید"پایینشم نوشته با wifi اقدام به اپدیت کنین!!" بایستی اتصال وای فای موجود باشه که اجازه دانلود و نصب رو به شما بده.

نظر

با سلام و خسته نباشید،

آپدیت iOS فقط در صورتی انجام میشه که به وای فای وصل باشید. میتونید هات اسپات یکی رو روشن کنید و دیگری رو اپدیت کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sayrus2010 نمایش پست ها
                  همونطور که خودتون گفتید"پایینشم نوشته با wifi اقدام به اپدیت کنین!!" بایستی اتصال وای فای موجود باشه که اجازه دانلود و نصب رو به شما بده.
                  نوشته اصلی توسط Shazem نمایش پست ها
                  آپدیت iOS فقط در صورتی انجام میشه که به وای فای وصل باشید. میتونید هات اسپات یکی رو روشن کنید و دیگری رو اپدیت کنید

ممنون از هردوی شما
                  ولی جای تعجب و سوال من اینجاست چرا این نسخه رو نشه با نت سیمکارت آپدیت کرد؟! آخه من یکی از همین گوشیا رو یعنی 5s رو با نت همون سیمکارتش به 10.1 اپدیت کردم بدون مشکل ولی واسه 10.2.1 کردن نه!!

نظر

ممنون از هردوی شما
                    ولی جای تعجب و سوال من اینجاست چرا این نسخه رو نشه با نت سیمکارت آپدیت کرد؟! آخه من یکی از همین گوشیا رو یعنی 5s رو با نت همون سیمکارتش به 10.1 اپدیت کردم بدون مشکل ولی واسه 10.2.1 کردن نه!!
                    به نظرم اپدیت هایی که حجم اونها کم هست مثلا 20 مگ رو بشه با نت سیم دانلود کرد.

نظر

دوستان امکانش هست به صورت خلاصه توضیح بدید چه بهبود هایی حاصل شده؟

نظر

خسته نباشيد
                        سلام...بنده ايفون 5s دارم الان 8.4 هستم ميخوام اپديت کنم به 10.2.1
                        ميخواستم بدونم روي 5s مشکلاتي که دوستان گفتن پيش نمياد؟مثلا گفتن باتري زود خالي ميکنه اين اپديت یا کلا به فنا میره
                        يا کلا باگ نداره؟ با خيال راحت اپديت کنم؟

نظر

با سلام
                          دوستا بین 9.1 و 9.3 چه فرقی هست برا 7

نظر

سلام دوستان من 10.2 دارم و آپدیت اومده میگه نصب کن 10.2.1 ولی من میخوام جیلبریک کنم آیا جیلبریک اومده واسه 10.2 ایفون 6 دارم ؟ هر چی گشتم تو سایت پیدا نکردم جیلبریک رو واسه ایفون 6 تو سایت های دیگه دیدم ولی اعتبار نکردم . جیلبریک اومده ؟ پایدار هست؟ ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط zadis نمایش پست ها
                              سلام دوستان من 10.2 دارم و آپدیت اومده میگه نصب کن 10.2.1 ولی من میخوام جیلبریک کنم آیا جیلبریک اومده واسه 10.2 ایفون 6 دارم ؟ هر چی گشتم تو سایت پیدا نکردم جیلبریک رو واسه ایفون 6 تو سایت های دیگه دیدم ولی اعتبار نکردم . جیلبریک اومده ؟ پایدار هست؟ ممنون
                              بله اومده.
                              مثل 9.3.3 فایل ipa رو با cydia imapctor نصب کنید.
                              https://yalu.qwertyoruiop.com/

لیست توییک های سازگار:
                              https://docs.google.com/spreadsheets...Kr0/edit#gid=0
                              ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 04-02-2017, 09:10 PM

نظر

سلام دوستان. من تازه 6 اس گرفتم . ورژن ios 9.2 هست به نظرتون آپدیت کنم به 10؟ به خاطر مشکلاتی که بعضی جاها اعلام شده برای بعضی از گوشی ها بعد از آپدیت پیش اومده میگم

دوستانی که آپدیت کردن تجربشون رو بگن لطفا . ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X