اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد پیام رسان تلگرام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد پیام رسان تلگرام

سلام ببخشید من کلی گشتم که جایی را برای سوالم پیدا کنم و متاسفانه موفق نشدم اگر جای نامناسبی سوال کردم منو راهنمایی کنید
    سوال من اینه که در پیام رسان تلگرام بعضی از پیامها در پایین و سمت راست ( البته بیرون خود پیام ) یک فلش کوچک داخل دایره هست که با اون براحتی میشه اون پیام یا عکس و ویدیو را همزمان به چند نفر ارسال کرد و برخی از پیامها اینو ندارن ایا راهی برای ایجاد این فلش کسی از دوستان سراغ دارن
    ممنون

دوست عزیز منظور شما از اون فلش دکمه به اشتراک گذاری هست،بخاطر وجود مسائل مرتبط با کپی رایت امکان به اشتراک گذاری آهنگ به برنامه های دیگه با خود برنامه تلگرام یا واتس آپ وجود نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط sayrus2010 نمایش پست ها
      دوست عزیز منظور شما از اون فلش دکمه به اشتراک گذاری هست،بخاطر وجود مسائل مرتبط با کپی رایت امکان به اشتراک گذاری آهنگ به برنامه های دیگه با خود برنامه تلگرام یا واتس آپ وجود نداره.
      ممنون از توضیح شما . نحوه ایجاد ای لینک به اشتراک گذاری رو میدونید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط danial50
        سلام ببخشید من کلی گشتم که جایی را برای سوالم پیدا کنم و متاسفانه موفق نشدم اگر جای نامناسبی سوال کردم منو راهنمایی کنید
        سوال من اینه که در پیام رسان تلگرام بعضی از پیامها در پایین و سمت راست ( البته بیرون خود پیام ) یک فلش کوچک داخل دایره هست که با اون براحتی میشه اون پیام یا عکس و ویدیو را همزمان به چند نفر ارسال کرد و برخی از پیامها اینو ندارن ایا راهی برای ایجاد این فلش کسی از دوستان سراغ دارن
        ممنون
        سلام
        اون فلشی که شما مورد نظرتون هست به اون اشاره کردید از طریق خوده برنامه ، فقط برای پستهایی که از یک کانال به دیگر گروه ها و یا دیگر کانال ها ارسال میشه بصورت خودکار قرار داده میشه. بطور کلی این فلش فقط مخصوص به اشتراک گذاری پستهای کانال ها هستند. اگر پیامی هم درون یک گروه با این فلش مشاهده میکنید ، با دنبال کردن آن نهایتا به یک گروه خواهید رسید.
        موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
        X