اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بررسي شخصي اپليكيشن نصاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بررسي شخصي اپليكيشن نصاب

سلام
    چند وقت هست كه اپليكيشن نصاب را گرفتم و امروز مي خوام اونچيزي كه خودم برداشت كردم را مطرح كنم

هياهوي بسيار براي هيچ

وقتي به ليست برنامه هاي بخش ويژه نگاه مي كنيم يك سري كپي مي بينيم كه با يك گشت كوتاه در يوتيوب مي تونيم به اونها دسترسي داشته باشيم
    اپ هايي مثل spotify ++ كه بر خلاف تيتر سايت نصاب ( يك برنامه نويس ) كار ايشون نيست و كار تيمهاي خارجي هست
    برنامه هايي كه با اپل اي دي هايي از همون توييتر ارائه مي شن و خب طبيعي هم هست خيلي سريع اين اپل اي دي ها لاك مي شن
    سايجيك ايران كه حدود ٤ ساله اپديت نشده ( سايجيك اپ جداگانه اي داره كه تمام نقشه ها از تمام دنيا درون اونه و از درون برنامه بايد خريد و البته هم اپ و هم نقشه ها مرتب اپديت مي شن )
    و سرانجام نرم افزارهاي بانك ها كه بعيد مي دونم كسي اعتماد كنه با توجه به هشدارهاي مكرر بانك ها به جاي سايت خود بانك از حاي ديگري دانلود كنه
    اين دريافت من از اين برنامه بود ، براي اينكه بگم هيچ دشمني شخصي با برنامه نويس كه اصلا نمي شناسمشون ندارم ، بر خلاف نصاب ، رسيور اپليكيشن قدرتمندي هست يا پاپ كرن
    اما مشكل ديگه هشدارهاي روزانه اپل در مورد udid و نصب پروفايلهاي آنتراست هست ، كه واقعا نمي دونم اين هشدارهاي اپل واقعا جنبه امنيتي دارند يا جهت جلوگيري از نصب غير قانوني نرم افزارهاست ( در اين مورد اگر دوستان مي دونن و راهنمايي كنن ممنون مي شم ) حتي اپل به تازگي تمام اپ هايي كه در اپ استور udid دستگاه را نشون مي دادن مجبور كرد جلوي اين كار را بگيرند
    اينها نظر من كاربر بود ، ممنون مي شم دوستان هم نظرشون را بگن
    ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط nastaran_az
    سلام
    چند وقت هست كه اپليكيشن نصاب را گرفتم و امروز مي خوام اونچيزي كه خودم برداشت كردم را مطرح كنم

هياهوي بسيار براي هيچ

وقتي به ليست برنامه هاي بخش ويژه نگاه مي كنيم يك سري كپي مي بينيم كه با يك گشت كوتاه در يوتيوب مي تونيم به اونها دسترسي داشته باشيم
    اپ هايي مثل spotify ++ كه بر خلاف تيتر سايت نصاب ( يك برنامه نويس ) كار ايشون نيست و كار تيمهاي خارجي هست
    برنامه هايي كه با اپل اي دي هايي از همون توييتر ارائه مي شن و خب طبيعي هم هست خيلي سريع اين اپل اي دي ها لاك مي شن
    سايجيك ايران كه حدود ٤ ساله اپديت نشده ( سايجيك اپ جداگانه اي داره كه تمام نقشه ها از تمام دنيا درون اونه و از درون برنامه بايد خريد و البته هم اپ و هم نقشه ها مرتب اپديت مي شن )
    و سرانجام نرم افزارهاي بانك ها كه بعيد مي دونم كسي اعتماد كنه با توجه به هشدارهاي مكرر بانك ها به جاي سايت خود بانك از حاي ديگري دانلود كنه
    اين دريافت من از اين برنامه بود ، براي اينكه بگم هيچ دشمني شخصي با برنامه نويس كه اصلا نمي شناسمشون ندارم ، بر خلاف نصاب ، رسيور اپليكيشن قدرتمندي هست يا پاپ كرن
    اما مشكل ديگه هشدارهاي روزانه اپل در مورد udid و نصب پروفايلهاي آنتراست هست ، كه واقعا نمي دونم اين هشدارهاي اپل واقعا جنبه امنيتي دارند يا جهت جلوگيري از نصب غير قانوني نرم افزارهاست ( در اين مورد اگر دوستان مي دونن و راهنمايي كنن ممنون مي شم ) حتي اپل به تازگي تمام اپ هايي كه در اپ استور udid دستگاه را نشون مي دادن مجبور كرد جلوي اين كار را بگيرند
    اينها نظر من كاربر بود ، ممنون مي شم دوستان هم نظرشون را بگن
    ممنون

سلام دوست عزیز منم این برنامه خریداری کردم حتی ریسیور حرفاتو قبول دارم تقریبا ولی خوب به نظرم خوبه خیلی جای کار داره حس رضایت منتقل نمیکنه

نظر

من كل برنامه هارو خريدم هم انتن هم رسيور هم پاپ كرن و رسيور از بيشترشون هم استفاده خاصي نميكنم خيلي هم جا داره واسه بهتر شدن فقط واسه اينكه يك كمكي كرده باشم به كساني كه برنامه مينويسن اين كارو كردم

نظر

من نصاب و رسیور رو تهیه کردم که باید بگم هر دوتاش مفت نمی‌ارزه.
        بدتر از همه مسول پشتیبانی اپ ها هست که هیچ جوابی رو به هیچکسی نمیده. متاسفانه با اینکه هموطن ما هستن ولی یک مشت آدم تازه به دوران رسیده از خدا بی خبرن که فقط تنها چیزی که براشون مهمه اینه که به هر قیمتی شده به چند هزارتومنی به جیب بزنن و بعدش و …

نظر

دوستانی که رسیور و نصاب رو تو کوشیشون دارن میتونن بگن که اپ رانندگان یا سفیران تپسی هم تو برنامه هاشون هست یا نه؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
          X