اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در بک آپ گیری از اپلیکیشن های دانلود شده به وسیله گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در بک آپ گیری از اپلیکیشن های دانلود شده به وسیله گوشی

با سلام

من دوتا مشکل دارم
    اول:
    من تعدادی اپلیکیشن از طریق اپ استور گوشی مستقیما روی گوشی دانلود کردم،
    برای اینکه بخوام این اپلیکیشن ها رو بیارم روی کامپیوترم از طریق نرم افزار آیتونز و از مسیر
    File\Devices\Transfer Purchases
    اقدام کردم ولی اصلا اپلیکیشن ها به روی آیتونز سیستم کامپیوتر منتقل نمی شن، قبلا این کار انجام می شد ولی الان مدتیه نمیشه !!
    میشه راهنماییم کنین.
    دوم:
    قبلا وقتی گوشی رو به سیستم وصل می کردم خیلی سریع در my computer اونو میشناخت و به صورت یک درایو میومد و میتونستم عکسها رو از روی گوشی به روی سیستمم منتقل کنم اما این مورد هم مشکل پیدا کرده، هرچقدر کابل رو جدا می کنم و دوباره وصل می کنم یا حتی سیستم رو ریست می کنم و دوباره این کار رو انجام می دم درست نمی شه
    اگه ممکنه راهنمایی کنین.

با تشکر

سلام....دوست عزیز معلومه که شما خیلی وقته که اخبار اپل رو پیگیری نمی کنید...!! قابلیت Transfer Purchases بعد از انتشار فریمور ios 9 توسط اپل حذف و غیرقابل استفاده شد....یعنی تو فریمور 9 به بعد این قابلیت توسط اپل بلاک شده و از کار افتاده...! اگر دیوایستون جیلبریک نیست هیچ راهی برای بکاپ گیری از اپلیکیشن های داخل دیوایس توسط ایتونز یا برنامه های جانبی وجود نداره....مشکل دومتون هم به احتمال زیاد مربوط به ایتونز شما هست که احیانا نسخه اون قدیمی هست....نسخه های جدیدتر رو نصب کنید....موفق باشید
    ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 21-12-2016, 04:41 PM

نظر

سلام

خیلی ممنون از راهنمایی شما
      متاسفانه جیلبریک نیست
      در خصوص ایتونز حالا به روز رسانی می کنم ببینم این مشکل حل می شه

نظر

صبر کنید ..
      X