اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باطری اصلی خود اپل برای iphone 6s از کجا تهیه کنم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باطری اصلی خود اپل برای iphone 6s از کجا تهیه کنم ؟

سلام دوستان میخواستم بدونم باطری اصلی خود شرکت اپل برای ایفون 6s از کجا میشه خریداری کرد؟

نوشته اصلی توسط sutedelan
    سلام دوستان میخواستم بدونم باطری اصلی خود شرکت اپل برای ایفون 6s از کجا میشه خریداری کرد؟
    باتری های شرکت اپل رو فقط از خود شرکت اپل میتونید تهیه کنید.البته باتری رو بهتون نمیدن، خودشون عوض میکنن.
    هیچ کدوم از قطعات توی بازار، قطعات اصلی (genuine) اپل نیست. مخصوصا باتری.
    در مورد قیمت هم باید بگم برای مثال باتری هایی که به عنوان باتری اصلی توی سایتی مثل ebay فروخته میشه 10- 12 دلاره! (تو بازار ایران چیزی بین 30 - 50 تومن قیمت معقولیه.)

*با استفاده از برنامه هایی مثل battery life میتونید دما و ولتاژ و تعداد سیکل کارکرد باتری رو چک کنید.اگر بعد از تعویض باتری هم دما و ولتاژ رو نشون بده و سیکل کارکرد 1 باشه باتری اصله. (چون بعضی از باتری ها نشون نمیده. البته تو ios 10 هم این اطلاعات رو نشون نمیده.)
    ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 18-12-2016, 12:31 AM

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
      باتری های شرکت اپل رو فقط از خود شرکت اپل میتونید تهیه کنید.البته باتری رو بهتون نمیدن، خودشون عوض میکنن.
      هیچ کدوم از قطعات توی بازار، قطعات اصلی (genuine) اپل نیست. مخصوصا باتری.
      در مورد قیمت هم باید بگم برای مثال باتری هایی که به عنوان باتری اصلی توی سایتی مثل ebay فروخته میشه 10- 12 دلاره! (تو بازار ایران چیزی بین 30 - 50 تومن قیمت معقولیه.)

*با استفاده از برنامه هایی مثل battery life میتونید دما و ولتاژ و تعداد سیکل کارکرد باتری رو چک کنید.اگر بعد از تعویض باتری هم دما و ولتاژ رو نشون بده و سیکل کارکرد 1 باشه باتری اصله. (چون بعضی از باتری ها نشون نمیده. البته تو ios 10 هم این اطلاعات رو نشون نمیده.)
      ممنون از شما ...
      پس با این حساب این باتری برام داستانی شد! گوشی من توی این 2 ماه 2 دفعه تو باتری بین 20 تا 30 درصد خاموش شد و بعدش فهمیدم یه مشکل کلی برای 6s هست و اپل فراخوان تعویض باتری زده! اینم شانس من.حالا به نظرتون اقدام به تعویض باتری کنم یا همینجوری بسازم با این باتری؟!!!

نظر

نوشته اصلی توسط sutedelan نمایش پست ها
        ممنون از شما ...
        پس با این حساب این باتری برام داستانی شد! گوشی من توی این 2 ماه 2 دفعه تو باتری بین 20 تا 30 درصد خاموش شد و بعدش فهمیدم یه مشکل کلی برای 6s هست و اپل فراخوان تعویض باتری زده! اینم شانس من.حالا به نظرتون اقدام به تعویض باتری کنم یا همینجوری بسازم با این باتری؟!!!
        من این مشکل رو با ۶ داشتم.
        اواخر کلا همینطوری خاموش میشد. کاری به درصد نداشت...

با تعویض باتری درست میشه.

البته با دو بار در ماه میشه کنار اومد ولی در نهایت باید عوض کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اگه بتونین جای قابل اعتماد برای تعمیر پیدا کنین پیدا کردن باتری اصلی برای 6 اس کار راحتیه به این صورته که گوشی هایی که مشکل (قفل شدن اپل ایدی و ...)دارن رو میبرن و قطعات سالمشو باز میکنن که باتری یکی از اون قطعاته که معمولا باز میشه

نظر

صبر کنید ..
          X