اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود فایل تصویری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود فایل تصویری

با سلام
    با ایپد پرو 12.9 میخوام از روی سایت دانشگاه(مجازی) فایل تصویری دانلود کنم نمیزاره میگه این نرم افزار اجرای این فایل موجود نیست.لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروریه

مطمئن نيستم ولي شايد با اپليكيشن رسيور بتونيد با پشتيبانيش صحبت كنيد و بپرسيد احتمالا مي شه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مشکل باز نشدن ویدئوها

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
      مطمئن نيستم ولي شايد با اپليكيشن رسيور بتونيد با پشتيبانيش صحبت كنيد و بپرسيد احتمالا مي شه

سلام دوستان متاسفانه با اپلیکیشن ریسیور نشد لطفا" کمک کنید من با مرورگر فایرفاکس وارد پیج دانشگاه میشم که با مشکل باز نشدن ویدئوها روبرو میشم یعنی عملا" نمیتونم درسا رو ببنیم.

نظر

TDownloader، Documents، Amerigo و ... قابلیت دانلود هر فایلی را دارند. لینک را کپی و در دانلودر paste کنید یا از browser داخلی اپلیکیشن استفاده کنید . روی ویدیو بزنید و سپس آن را ذخیره کنید .
        amerigo در استور us موجود نیست .البته با پروفایل نصب میشه نسخه رسمی در استور فرانسه موجوده .
        برای اجرای فایل ویدیویی هم از vlc ،Avplayer یا nplayer استفاده کنید .
        ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 07-12-2016, 01:48 PM

نظر

من دانشجو بودم مشكل اين بود كلا بجز اينترنت اكسپلورر ويندوز اونم نسخه هاي قديمي كلا هيچي سايت دانشگاه را باز نمي كرد كه اصلا بخوايم لينك بگيريم شايد مشكل دوستمون هم همين باشه

نظر

مرسی بچه ها از راهنماییتواتووون دقیقا مشکل منم همین موضوع بود.مرسی واقعاااااااا

راهبندراهبند پارکینگراهبند اتوماتیکراهبند اتوماتیکراهبندراهبند پارکینگ

نظر

صبر کنید ..
            X