اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل باتري / not changing

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل باتري / not changing

سلام خسته نباشيد

مك بوكي كه دارم پرو رتينا هستش ديشب ١٠٠ در ١٠٠ بود صبح روشن كردم ديدم شده ٥٨ درصد بعد نيم ساعت كرد كردن متوجه شدم شارژ نشده و يهو خاموش شد بعد كه روشن كردم نوشته باتري پور و شارژ نميكنه و فقط بايد وصل باشه به برق تا روشن بشه سايكل باتري هم ٨٠ هست و تا قبل از امروز كاملا سالم بوده
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد / سيستم عامل هم سيرا هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط arsamari91
    سلام خسته نباشيد

مك بوكي كه دارم پرو رتينا هستش ديشب ١٠٠ در ١٠٠ بود صبح روشن كردم ديدم شده ٥٨ درصد بعد نيم ساعت كرد كردن متوجه شدم شارژ نشده و يهو خاموش شد بعد كه روشن كردم نوشته باتري پور و شارژ نميكنه و فقط بايد وصل باشه به برق تا روشن بشه سايكل باتري هم ٨٠ هست و تا قبل از امروز كاملا سالم بوده
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد / سيستم عامل هم سيرا هست

اینو coconutBattery 3.4 - by coconut-flavour.com نصب کنید و عکس قرار بدید.

نظر

نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
      الان نصب مكينم يه چيز جالب اينكه سيستم كند تر شده

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط arsamari91 نمایش پست ها

باتری باید عوض شه دوست من ، عملا نابود ه ...

نظر

چجوري طي يك روز اين بلا سرش اومده ؟؟؟
            قضيه اين چيه كلا مث اينكه شركت اپل خيلي حالش بده بعد استيو الان يكي از دوستامم مكش خود به خود تراك پدش از كار افتاد
            يه روش بود ميگفتن واسه عمر بيشتر باتري كلا توي شارژ باه موقع استفاده ماهي يك بار دشارژ بشه و كامل شارژ بشه اين صحت داره؟
            و سوال اخر قيمت و كجا ميشه خريد ممنون ميشم جواب بدين

نظر

نوشته اصلی توسط arsamari91 نمایش پست ها
              چجوري طي يك روز اين بلا سرش اومده ؟؟؟
              قضيه اين چيه كلا مث اينكه شركت اپل خيلي حالش بده بعد استيو الان يكي از دوستامم مكش خود به خود تراك پدش از كار افتاد
              يه روش بود ميگفتن واسه عمر بيشتر باتري كلا توي شارژ باه موقع استفاده ماهي يك بار دشارژ بشه و كامل شارژ بشه اين صحت داره؟
              و سوال اخر قيمت و كجا ميشه خريد ممنون ميشم جواب بدين

بله باید ماهی یکبار باتری کالیبره بشه.

دفتر همین سایت مث اینکه دارن همه ی باتری های اصلی رو ، فقط دقت کنید و از این فیک چینی های تو بازار نخرید ک پشیمون میشید ، من انداختم از سر ناچاری طی سه ماه هم از پشت لپ تاپ و هم سمت ترک پد باد کرد طوری ک ترک و پد فورس تاچ از کار افتاد !! دوباره عوض کردم.

نظر

بله باید ماهی یکبار باتری کالیبره بشه.

دفتر همین سایت مث اینکه دارن همه ی باتری های اصلی رو ، فقط دقت کنید و از این فیک چینی های تو بازار نخرید ک پشیمون میشید ، من انداختم از سر ناچاری طی سه ماه هم از پشت لپ تاپ و هم سمت ترک پد باد کرد طوری ک ترک و پد فورس تاچ از کار افتاد !! دوباره عوض کردم.
                قيمتش رو نميدونيد حدود چنده / شما چند گرفتيد اصل رو ؟

ميگم من يه برنامه چك كردن رم و باتري اينا داشتم رو مكم و تا ديروز باتري گود بودش چرا يهو اينجوري شده دليل خاصي داره؟

نظر

دوستان اگه اطلاعی داره در مورد کالیبره کردن باتری لطفا راهنمایی کنه / چون یکی ار دوستان من لبتاب ویندوزی داشته و به این صورت باتریش شده بوده و یه نرم افزار نصب کرده و باتری رو کالیبره کرده درست شده
                  ممنون میشم راهنمایی کنید اگر همچین راه هایی وجود داشته باشه لاقل تستش ضرر نداره ممنون

نظر

صبر کنید ..
                  X