اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

داغ شدن بیش از حد مک t2 در ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• داغ شدن بیش از حد مک t2 در ویندوز

سلام

من حدود یک ماه است که لب تاب مک پرو t2 را خریدم

روز اول از طریق بوت کم ویندوز 10 رو نصب کردم و هیچ مشکلی هم نداشت تا یک مدتم بدون اینکه آنچنان داغ کنه تو ویندوز بدون مشکل کار می کرد

یک روز گذاشتم که یک برنامه دانلود کنه که بعد از چند ساعت اومدم دیدم که به شدت داغ کرده و صفحه نمایش هم سیاه شده و هیچ عکس العملی هم نداره

بعد از 30 دقیقه که گذاشتم سرد شد بدون مشکلی روشن شد

ولی الان بعد از 15 دقیقه کار در ویندوز شدید داغ میکنه و بعد از نیم ساعت هم دوباره صفحه نمایش مشکی میشه و هیچکاری نمیکنه (هیچکاری هم با ویندوز انجام نمیدم - حتی وای فای هم خاموشه)

از طریق سایت با چند نفر از متخصص های اپل صحبت کردم و از راه دور سخت افزار هم چک کردن و گفتن هیچ مشکل سخت افزاری نداره

سوال:

الان چه مشکلی برای لب تاب من به وجود آمده ؟ نرم افزاری یا سخت افزاری

چند روز اول اصلا این مشکل براش پیش نمی یومد و خیلی راحت کار میکرد.

الان طوری داغ میشه که نمیشه بهش دست زد

در مک هیچ مشکلی نداره

اسمش روش هست مک بوک ، وین بوک نیست که ... طی تجربه من همه ی مک ها همینطوری هستن ... شما میتونید ویندوز رو ری اینستال کنید تا یه مدت مشکلتون حل میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi_s106
      سلام

من حدود یک ماه است که لب تاب مک پرو t2 را خریدم

روز اول از طریق بوت کم ویندوز 10 رو نصب کردم و هیچ مشکلی هم نداشت تا یک مدتم بدون اینکه آنچنان داغ کنه تو ویندوز بدون مشکل کار می کرد

یک روز گذاشتم که یک برنامه دانلود کنه که بعد از چند ساعت اومدم دیدم که به شدت داغ کرده و صفحه نمایش هم سیاه شده و هیچ عکس العملی هم نداره

بعد از 30 دقیقه که گذاشتم سرد شد بدون مشکلی روشن شد

ولی الان بعد از 15 دقیقه کار در ویندوز شدید داغ میکنه و بعد از نیم ساعت هم دوباره صفحه نمایش مشکی میشه و هیچکاری نمیکنه (هیچکاری هم با ویندوز انجام نمیدم - حتی وای فای هم خاموشه)

از طریق سایت با چند نفر از متخصص های اپل صحبت کردم و از راه دور سخت افزار هم چک کردن و گفتن هیچ مشکل سخت افزاری نداره

سوال:

الان چه مشکلی برای لب تاب من به وجود آمده ؟ نرم افزاری یا سخت افزاری

چند روز اول اصلا این مشکل براش پیش نمی یومد و خیلی راحت کار میکرد.

الان طوری داغ میشه که نمیشه بهش دست زد

در مک هیچ مشکلی نداره
      شما روی ویندوز نرم افزار خاصی نصب نکردید؟
      این طور که پیداست گرم شدن دستگاه می تواند از پردازش بالا سیستم باشد . به task manager ویندوز بروید ببینید چه نرم افزارهایی باز دارید و در حال اجرا هستند؟
      اگر می توانید از نسخه پایین تر ویندوز استفاده کنید یا در صورت لزوم می توانید ویندوز را به صورت مجازی در کنار مک داشته باشید.

نظر

صبر کنید ..
      X