اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باز نشدن عکس ها در گالری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باز نشدن عکس ها در گالری

سلام
    من یه مشکلی دارم تو گوشی عکسارو لود نمیکنه کنار عکس یه علامت تعجب میاد
    ممنون میشم راهنماییم کنین

این ارور هم میده

به احتمال زیاد عکس ها رو روی آیکلاد سینک کردی و بنا به دلایلی عکس ها از روی مموری گوشی پاک شدن. حالا باید زمان بهش بدی تا عکس ها رو از روی آیکلاد دانلود کنه و نشون بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با سلام من هم همین مشکل رو دارم اما نمیدونم چطور باید عکسها و فیلمهارو برگردونم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

نظر

با سلام
        من هم دقیقا به این مشکل خوردم و زیر عکس ها یک علامت تعجب مثل تصویر تاپیک اول اومده و در وسط فیلم ها هم همینطور و وقتی فیلم ها رو پلی می کنم می زنه dowload error

ترخدا راهنمایی کنید چطوری تصاویر رو برگرودنم
        ویرایش توسط MoReNu : https://i-phone.ir/forums/member/194590-morenu در ساعت 08-05-2017, 09:22 PM

نظر

سلام
          بعله عکس ها منتقل شده ایکلود و برای لود اونها به اینترنت پر سرعت نیاز دارید
          و از اونجایی که ای پی های ایران چند روزیه محدود شده نیاز هست که یه ****** / ***** شکن فعال کنید و بعد سعی کنید عکس ها رو لود کنید!

نظر

نوشته اصلی توسط hddvb نمایش پست ها
            سلام
            بعله عکس ها منتقل شده ایکلود و برای لود اونها به اینترنت پر سرعت نیاز دارید
            و از اونجایی که ای پی های ایران چند روزیه محدود شده نیاز هست که یه ****** / ***** شکن فعال کنید و بعد سعی کنید عکس ها رو لود کنید!
            دوست عزیز تنظیماتی داره که همه تصاویر یا فیلم هایی رو که انتقال می ده به آیکلود ، نسخه اصلیشون رو هم در خود گوشی نگه داره؟

نظر

روش حل کردنش چیه

نظر

دقیقا از بعد از آپدیت به ios11 این مشکل برای منم پیش اومده!
                راه حلش رو اگه کسی بلده ممنون میشم بگه

نظر

سلام
                  مشکل شما مربوط به iCloud هستش و برای رفع این مشکل به مسیر زیر بروید و گزینه Photo را off کنید.

Settings/Name/iCloud/Photo -> off

منظور از Name همان نام شما در قسمت تنظیمات اپل آیدی بالای صفحه میباشد.

کاربر محترم لطفا پستهای قدیمی رو بی جهت بالا نیارید.
                  ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 25-11-2018, 09:22 PM

نظر

چرا من گوشیم رو که به لپ تاپ وصل می کنم همه یعکس های تو گالری م رو ایمپورت نمی کنه؟ تو گالریم 2500 تا عکس هست ولی 500 تاش رو فقط ایمپورت می کنه

نظر

باسلام و خسته نباشید...چندماه پیش عکسها و فیلمهای من تو گالری دانلود نمیشدن و باید روشون میزدی تا باز بشن. بعدش گوشی پیام پر شدن حافظه گالری رو داد و به صفحه‌ی ایکلود تو تنظیمات رفت. یه دو سه هفته بعد به صورت ناگهانی دیدم تعدادی از فیلم و عکسها از گالری حذف شدن. اولش فکر کردم حتما تو حافظه‌ی ایکلاد هستن اما پیداشون نکردم اونجا. اون موقع حافظه‌ی ایکلود پر شده بود و گوشی ظرفیت کامل برای بک‌اپ هم نداشت. الان دوباره کنار عکس و فیلمها تو گالری علامت سوال میاره و میترسم دوباره پاک بشن اینا. البته الان پیام پر شدن حافظه‌ی گالری یا ایکلاد ندارم فعلا.
                      اگر امکانش هست راهنمایی کنید🙏

نظر

صبر کنید ..
                      X