اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعویض App Store

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعویض App Store

با سلام

من قبلان اپل آیدی رو به آدرس آمریکا سختم و هروقت هم می‌خواستم چیزی بخرم از گیفت کارت استفاده میکردم. الان می‌خوام app store رو به ایتالیا تغییر بدم اما چون هنوز کمتر از ۱ دلار تو حسابم پول هست نمیذاره تغییر بدم یا حتی نمیذاره کشورم رو عوض کنم تا آدرس credit card ایتالیا رو بدم. کسی‌ میدون چی‌ کار باید بکنم چون چیزی کمتر از ۰.۹۹ تو app store نیست که بتونم بخرم.

نوشته اصلی توسط slr772
    با سلام

من قبلان اپل آیدی رو به آدرس آمریکا سختم و هروقت هم می‌خواستم چیزی بخرم از گیفت کارت استفاده میکردم. الان می‌خوام app store رو به ایتالیا تغییر بدم اما چون هنوز کمتر از ۱ دلار تو حسابم پول هست نمیذاره تغییر بدم یا حتی نمیذاره کشورم رو عوض کنم تا آدرس credit card ایتالیا رو بدم. کسی‌ میدون چی‌ کار باید بکنم چون چیزی کمتر از ۰.۹۹ تو app store نیست که بتونم بخرم.
    درود
    برای اینکار بایستی با پشتیبانی اپل تماس بگیرید و درخواست بدید که اون باقی مانده ***** حسابتون رو صفر کنند .
    بگید که اون مقدار باقی مونده ارزشی نداره و اون رو از حسابم حذف کنید .

برای تغییر حساب هم توجه کنید که :
    در صورت تغییر کشور این برنامه هایی که در حال حاظر با حساب آمریکا خریداری کردید به صورت عادی برای دانلود در دسترستون نیست .
    برای دریافت این برنامه ها به صورت عادی بایستی دوباره کشور حسابتون رو به آمریکا تغییر بدید .

نظر

تاحالا ۲ بر با ساپورت اپل تماس گرفتم اما نهایتا امروز بهم گفت مشکلت رو تیکت کن تا بررسی‌ بشه اما همچنان کاری نکردن

نظر

نوشته اصلی توسط slr772 نمایش پست ها
        تاحالا ۲ بر با ساپورت اپل تماس گرفتم اما نهایتا امروز بهم گفت مشکلت رو تیکت کن تا بررسی‌ بشه اما همچنان کاری نکردن
        درخواستدادید که مابقی موجودی حسابتون رو صفر کنند ؟
        ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 31-10-2016, 06:32 PM

نظر

نه این کارو نکردم
          بهشون ایمیل میزنم
          ممنون

نظر

ممنون از راهنماییتون

امروز خوده اپل بهم ایمیل زد گفت اگه با حذف مابقی موجودی حساب موافقی اعلام کن تا انجام بدیم
            منم جواب دادم الان منتظر جوابم

نظر

نوشته اصلی توسط slr772 نمایش پست ها
              ممنون از راهنماییتون

امروز خوده اپل بهم ایمیل زد گفت اگه با حذف مابقی موجودی حساب موافقی اعلام کن تا انجام بدیم
              منم جواب دادم الان منتظر جوابم
              رینگتون هایی هست که قیمتش 0.29 $ هستن فکر کنم اگه هنوز صفر نشده یه سرچی کنید

نظر

صبر کنید ..
              X