اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10.1 با تغییرات گسترده منتشر شده [ لینک های دانلود + تغییرات صورت گرفته ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hangipangi نمایش پست ها
    از نظر منطقی چطور می تونه به بک آپ ربط داشته باشه؟ با ساپورت ال چت کردم هم این توصیه رو کرد.... نمی دونم...الان 48 ساعته ریستور کردم با این آپدیت جدید و مشکل هنوز بر نگشته...البته معمولا سه روز یک بار میومد سراغم مشکل قطع شدن صدای زنگ و پخش نشدن ویدو ها...بطور کاملاً رندوم و بی دلیل....امیدوارم حل شده باشه....ولی بعید می دونم چون در پایان ریستور یک ارور داشتم....قبل برگردوندن بک آپ....
    بدون بک اپ آخه خیلی سخت میشه... یعنی هیچ دیتایی نخواهم داشت...ولی مطمئن بشم حل میشه...این رو هم امتحان می کنم...
    اینبار ریستور کردم...در انتهای کار یک پیغام بهم داد که گوشی شما یک مشکلی داره...برای حل اون به یکی از سه راه زیر متوسل بشید...که اینجام نمایندگی نیست که ببرم
    موقع گرفتن بک آپ از همه دیتای برنامه ها بک آپ گرفته می شه ،از جمله مشکلات و ... .
    حالا برگردوندن بک آپ میشه همون آش و همون کاسه !

بایستی از ارور اسکرین شات می گرفتید و قرار میدادید که ببینیم چی می گه .

نظر

از نظر منطقی چطور می تونه به بک آپ ربط داشته باشه؟ با ساپورت ال چت کردم هم این توصیه رو کرد.... نمی دونم...الان 48 ساعته ریستور کردم با این آپدیت جدید و مشکل هنوز بر نگشته...البته معمولا سه روز یک بار میومد سراغم مشکل قطع شدن صدای زنگ و پخش نشدن ویدو ها...بطور کاملاً رندوم و بی دلیل....امیدوارم حل شده باشه....ولی بعید می دونم چون در پایان ریستور یک ارور داشتم....قبل برگردوندن بک آپ....
      بدون بک اپ آخه خیلی سخت میشه... یعنی هیچ دیتایی نخواهم داشت...ولی مطمئن بشم حل میشه...این رو هم امتحان می کنم...
      اینبار ریستور کردم...در انتهای کار یک پیغام بهم داد که گوشی شما یک مشکلی داره...برای حل اون به یکی از سه راه زیر متوسل بشید...که اینجام نمایندگی نیست که ببرم
      من بک آپ ios 9 ایفون 6 پلاس را ریستور کردم روی 7 پلاس هیچ مشکلی هم پیش نیومد . شاید مشکل شما از جای دیگه باشه

نظر

خدا ..... تیم کوکو که ..... به میراث استیو
        از وقتی این IOS 10.1 رو ریختم گوشیم یک سره هنگه .. مخصوصا تو تلگرام .. یهو گوشی قفل میکنه ..
        6s
        ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 28-10-2016, 12:15 AM

نظر

نوشته اصلی توسط persiancreed نمایش پست ها
          خدا ..... تیم کوکو که ..... به میراث استیو
          از وقتی این IOS 10.1 رو ریختم گوشیم یک سره هنگه .. مخصوصا تو تلگرام .. یهو گوشی قفل میکنه ..
          6s
          دوست گرامی لطفاً از ادبیات متعارف استفاده کنید .
          دلیل نمیشه وقتی دیوایستون مشکل داره همه اجداد مدیران اپل رو بیارید جلوی چشمشون !
          --------
          پست شما ویرایش شد .
          ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 28-10-2016, 12:17 AM

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها

خیر-این قابلیت از iOS 9 به بعد برداشته شده .
            سلام و خسته نباشید
            ببخشید میتونید راهنمایی کنید چجوری برنامه های که با گوشی دانلود کردم بریزم تو کامپیوتر؟
            مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط mreza0552 نمایش پست ها
              سلام و خسته نباشید
              ببخشید میتونید راهنمایی کنید چجوری برنامه های که با گوشی دانلود کردم بریزم تو کامپیوتر؟
              مرسی
              تو ios 9 و بالاتر امکان پذیر نیست ، میتونید با آیتونز کامپیوتر دانلود کنید و بعد به گوشی انتقال بدید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

آيفون ٦اس
                نسخه قبلى ٩.٣.٢
                الان ١٠.١

بدون هيچ لگ و مشكلى همراه با اضافه شدن بكاپ هاى قبلى

نظر

من هم امیدوار بودم با اپدیت به ابن نسخه مشکل قطع شدن ناگهانی صدا و پخش نکردن ویدیوها حل بشه اما همچنان مشکل باقیست و این مشکل زمانی شروع شد که از ای او اس 10 رفتم به ای او اس 10.0.2.ایفون 6
                  ویرایش توسط miladgr : https://i-phone.ir/forums/member/185611-miladgr در ساعت 28-10-2016, 09:21 PM دلیل: اطلاعات کامل تر

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                    موقع گرفتن بک آپ از همه دیتای برنامه ها بک آپ گرفته می شه ،از جمله مشکلات و ... .
                    حالا برگردوندن بک آپ میشه همون آش و همون کاسه !

بایستی از ارور اسکرین شات می گرفتید و قرار میدادید که ببینیم چی می گه .
                    مشکل من باز برگشت.... بعد سه روز...
                    پخش نشدن ویدیو و قطع شدن صدای زنگ تماس
                    از ارور اسکرین شات گرفتم...

نمی دونم این چه جور ایرادی هست آخه....و آیا به این ارور ربط داره یا نه؟
                    اگر سخت افزاریه چرا با ریبوت بر طرف میشه؟؟؟؟...ولی بعد دو سه روز باز خودبخود همون جوری میشه
                    این ارور در پایان مراحل ریستور میاد.....قبل از اینکه بک آپ رو بر گردونم...حالا بازم به نظرتون ریستور بدون برگردوندن بک آپ رو تست کنم؟
                    ویرایش توسط hangipangi : https://i-phone.ir/forums/member/75986-hangipangi در ساعت 29-10-2016, 11:30 PM

نظر

شما گوشیت مشکل سخت افزاری داره ربطی به ios ورژن چند چی باشه نداره . بهتره گوشیتو تعمیر کنی سخت افزاری

مشکل من باز برگشت.... بعد سه روز...
                      پخش نشدن ویدیو و قطع شدن صدای زنگ تماس
                      از ارور اسکرین شات گرفتم...

نمی دونم این چه جور ایرادی هست آخه....و آیا به این ارور ربط داره یا نه؟
                      اگر سخت افزاریه چرا با ریبوت بر طرف میشه؟؟؟؟...ولی بعد دو سه روز باز خودبخود همون جوری میشه
                      این ارور در پایان مراحل ریستور میاد.....قبل از اینکه بک آپ رو بر گردونم...حالا بازم به نظرتون ریستور بدون برگردوندن بک آپ رو تست کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                        شما گوشیت مشکل سخت افزاری داره ربطی به ios ورژن چند چی باشه نداره . بهتره گوشیتو تعمیر کنی سخت افزاری
                        خب اخه چه ایراد سخت افزاری؟ به هر تعمیرکاری میگم...میگه اگر با ریبوت(یا خاموش روشن کردن) درست میشه مشکل سخت افزاری نیست....
                        دلم نمیاد بدم هر کسی الکی بازش کنه.....چنین ایراد هایی پیدا کردنش از تعمیرش سخت تره ...از شانس بد من

نظر

خب اخه چه ایراد سخت افزاری؟ به هر تعمیرکاری میگم...میگه اگر با ریبوت(یا خاموش روشن کردن) درست میشه مشکل سخت افزاری نیست....
                          دلم نمیاد بدم هر کسی الکی بازش کنه.....چنین ایراد هایی پیدا کردنش از تعمیرش سخت تره ...از شانس بد من
                          بده دوستی آشنایی برات ببرن اپیستور تعویض کنن گوشی را - یکسال گارانتی بین المعلی باقی مونده باشه مشکلی نیست

نظر

سلام
                            من یه مشکلی با ورژن 10.1 پیدا کردم.گ.شی من 5اس است. نه تنها من دوستم که 6اس داره بعد آپدیت به این مشکل برخورده
                            و اون اینه که بعد از وصل کردن گوشی به کامپیوتر همیشه فولدر گوشی تو مای کامپیوتر میامد و عکس ها و فیلم هام رو از اونجا به کامپیوتر انتقال می دادم.
                            اما از وقتی که اومدم 10.1 فولدر (درایو) گوشی تو مای کامپیوتر ظاهر نمیشه
                            حالا چیکار باید بکنم تا عکس هام رو بریزم تو کامپیوتر؟آیا این باز تدابیر جدید اپل برای این موضوعه؟
                            مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                              سلام
                              من یه مشکلی با ورژن 10.1 پیدا کردم.گ.شی من 5اس است. نه تنها من دوستم که 6اس داره بعد آپدیت به این مشکل برخورده
                              و اون اینه که بعد از وصل کردن گوشی به کامپیوتر همیشه فولدر گوشی تو مای کامپیوتر میامد و عکس ها و فیلم هام رو از اونجا به کامپیوتر انتقال می دادم.
                              حالا چیکار باید بکنم تا عکس هام رو بریزم تو کامپیوتر؟آیا این باز تدابیر جدید اپل برای این موضوعه؟
                              مرسی
                              یعنی هیچکی این مشکل رو نداره؟

نظر

سلام
                                مرسی
                                یعنی هیچکی این مشکل رو نداره؟
                                درود
                                آیتونز رو به صورت کامل حذف کنید (سایر برنامه ها ی اپل رو هم از کنترل پنل حذف کنید)
                                سیستم رو ریستارت کنید و آیتونز رو دوباره نصب کنید .

نظر

صبر کنید ..
                                X