اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ كردن پسكد لاك اسكرين

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ كردن پسكد لاك اسكرين

با سلام
    وقتي ميخوام رمز رو وارد كنم وقتي وارد ميكنم كه گوشي آنلاك بشه همينطوري صفحه ي رمز روي صفحه ميمونه و گوشي هنگ ميكنه هر كاري كردم درست نشد.گوشيم باز نميشه تاچ آيدي هم ميزنم بازم رو صفحه ي پسورد ميمونه و هنگ ميكنه.تو دوربينو لاك اسكرين كركره اي ميره اما رو پسكد هنگ ميكنه.نميخوام ريستور كنم اطلاعاتمو ميخوام مخصوصا عكسها و فيلمهامو.چون پسكد داره نميتونم بك آپ بگيرم با آيتونز پيغام تراست رو بايد اوكي كنم.هارد ريست هم كردم فايده نداشت.
    آيا درحالت ريكاوري ميتونم با آيتونز بك آپ بگيرمو ريستور كنم.؟با نرم افزارهاي ريكاوري ميتونم ريكاوري كنم و بكاپ بگيرم بعدش ريست كنم؟؟
    لطفا يه راه حل بگيد ممنون
    لطفا كمك كنيد.
    براي iphone SE

نوشته اصلی توسط iArtin
    با سلام
    وقتي ميخوام رمز رو وارد كنم وقتي وارد ميكنم كه گوشي آنلاك بشه همينطوري صفحه ي رمز روي صفحه ميمونه و گوشي هنگ ميكنه هر كاري كردم درست نشد.گوشيم باز نميشه تاچ آيدي هم ميزنم بازم رو صفحه ي پسورد ميمونه و هنگ ميكنه.تو دوربينو لاك اسكرين كركره اي ميره اما رو پسكد هنگ ميكنه.نميخوام ريستور كنم اطلاعاتمو ميخوام مخصوصا عكسها و فيلمهامو.چون پسكد داره نميتونم بك آپ بگيرم با آيتونز پيغام تراست رو بايد اوكي كنم.هارد ريست هم كردم فايده نداشت.
    آيا درحالت ريكاوري ميتونم با آيتونز بك آپ بگيرمو ريستور كنم.؟با نرم افزارهاي ريكاوري ميتونم ريكاوري كنم و بكاپ بگيرم بعدش ريست كنم؟؟
    لطفا يه راه حل بگيد ممنون
    لطفا كمك كنيد.
    براي iphone SE
    درود
    دیوایس رو خاموش کنید - همزمان دکمه های پاور با ولوم + رو نگه دارید - لوگوی اپل که اومد بالا دکمه پاور رو رها کنید و کمه ولوم + رو نگه دارید تا دیوایس روشن بشه و ... .

نظر

ممنون از راهنماییتون
      اگه این کار رو انجام بدم اطلاعاتم فیلم و عکسام پاک نمیشه که؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط iArtin نمایش پست ها
        ممنون از راهنماییتون
        اگه این کار رو انجام بدم اطلاعاتم فیلم و عکسام پاک نمیشه که؟؟
        خیر - مشکلی نداره .

نظر

ممنون-امیدوارم جواب بده

نظر

نخير فايده نداشت.دوباره وقتي پسكد رو ميزنم هنگ ميكنه

نظر

نخير فايده نداشت.دوباره وقتي پسكد رو ميزنم هنگ ميكنه
              برنامه زیر رو نصب کنید و ببینید می تونید باهاش از دیوایس بک آپ بگیرید .
              iBackupBot
              http://www.icopybot.com/itunes-backup-manager.htm

برای اکتیو کردن برنامه (البته نیازی به اکتیو کردن هم نیست)

کد:
              Reg Name: iBackupBot
              Reg Key: 9610BAD6AC4BD68B6CA4E985D22376­9062CCCA04436DB7EE406AA5496DF2­065

نظر

نمیشه کلا چون قبلا گوشیو به لپتاپ وصل نکرده بودم trust نشده به هیچ برنامه ای وصل نمیشه
                آیا میشه با جلبیریک مشکل رو حل کرد؟؟ لطفا کمک کنید
                ios 10..0.2 iphone se

نظر

نمیشه کلا چون قبلا گوشیو به لپتاپ وصل نکرده بودم trust نشده به هیچ برنامه ای وصل نمیشه
                  آیا میشه با جلبیریک مشکل رو حل کرد؟؟ لطفا کمک کنید
                  ios 10..0.2 iphone se
                  جیلبریک iOS 10 هنوز منتشر نشده .

نظر

راه دیگه ای به ذهنتون نمیرسه برای حل مشکل من؟ لطفا کمک کنید من فقط عکس و فیلمامو میخوام آیا راهی هست؟

نظر

راه دیگه ای به ذهنتون نمیرسه برای حل مشکل من؟ لطفا کمک کنید من فقط عکس و فیلمامو میخوام آیا راهی هست؟
                      با برنامه های iTools و iFunbox امتحان کنید .

پست اول تاپیک زیر
                      iTools 3.3.7.7 - نسخه جدید سازگار با ورژن 12.5.1 آیتونز - صفحه 11

پست اخر تاپیک زیر
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread2...ml#post1035929

نظر

لطفا کمک زندگیم تو گوشیه

نظر

واسه اینکه آیفون به pc وصل میشه و trust میخواد میشه :اری کرد که تراست رو نخواد؟
                          میشه واسه این مشکل هنگی یه راه حل پیدا کنید؟ همه راهارو رفتم

نظر

واسه اینکه آیفون به pc وصل میشه و trust میخواد میشه :اری کرد که تراست رو نخواد؟
                            میشه واسه این مشکل هنگی یه راه حل پیدا کنید؟ همه راهارو رفتم
                            اگر
                            اولین بار هست که دیوایس رو به PC متصل می کنید راهی جز انتخاب Trust وجود نداره (تا اونجایی که من اطلاع دارم.)
                            اگر Trust رو قبلا انجام داه بودید میتونستید دیوایس رو به DFU Mode ببرید و با آیتونز آپدیت کنید .

نظر

بله متوجهم-کاش وصل میکردم مشکلم الان فقط truste - آیا درحالت ریکاوری mode و dfu mode -میشه بکاب گرفت و ریستور کرد تا اطلاعات پاک نشه؟
                              آیا در حالت ریکاوری و dfu میشه به اطلاعات دسترسی پیدا کرد؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X