اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ كردن پسكد لاك اسكرين

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iArtin نمایش پست ها
    بله متوجهم-کاش وصل میکردم مشکلم الان فقط truste - آیا درحالت ریکاوری mode و dfu mode -میشه بکاب گرفت و ریستور کرد تا اطلاعات پاک نشه؟
    آیا در حالت ریکاوری و dfu میشه به اطلاعات دسترسی پیدا کرد؟؟
    شما که
    همه راه ها رو امتخان کردید این راه رو هم امتحان کنید .
    فریمور دیوایستون رو دانلود کنید - بایستی iOS 10.0.2 رودانلود کنید - راه ریستور به iOS 10.0.1 بسته شده .
    سپس دیوایس رو به DFU Mode ببرید و با آیتونز دیوای رو آپدیت کنید - کلید شیفت رو بگیرید و آپدیت رو بزنید و .... .
    فقط ریستور رو نزنید - آپدیت فقط .

نظر

فریمور 10.0.2 رو دانلود کردم-امشب این کاری که گفتید رو انجام میدم ببینم جواب میده یا نه-ممنون از اینکه پیگیر مشکل من هستید.
      خدا کنه با آپدیت درست شه.

نظر

فريمور 10.0.2 رو دانلود كردم dfu رفتم و وصل شدم به آينونز-دوتا گزينه هست يكي check for update يكي هم restore
        فقط ريستور رو ميشه انتخاب كرد البته بگم ورژن الانه خوده گوشي 10.0.2هست.كه با انتخاب فريمور مينوسه erase data كه نميخوام پاك شه.دكمه آپديت نيست.آيا بايد صبر كنم ورژن بعدي بيادو check for update بزنم؟ چك فور آپديت رو نميشه كليك كرد.چيكار كنم كه بتونم فقط آپديت كنم؟؟

نظر

فريمور 10.0.2 رو دانلود كردم dfu رفتم و وصل شدم به آينونز-دوتا گزينه هست يكي check for update يكي هم restore
          فقط ريستور رو ميشه انتخاب كرد البته بگم ورژن الانه خوده گوشي 10.0.2هست.كه با انتخاب فريمور مينوسه erase data كه نميخوام پاك شه.دكمه آپديت نيست.آيا بايد صبر كنم ورژن بعدي بيادو check for update بزنم؟ چك فور آپديت رو نميشه كليك كرد.چيكار كنم كه بتونم فقط آپديت كنم؟؟
          دیوایس رو به ریکاوری مد ببرید ببینید میشه
          http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html

نظر

درحالت ريكاوري آپديت كردم آپديت شد اما بازم موقع پسورد زدن هنگ ميكنه.بنظرتون بذارم آپديت بعدي بياد دوباره آپديت كنم؟؟ يا فريمور 10.0.0 رو دانلود كنم دانگريد كنم؟؟

نظر

درحالت ريكاوري آپديت كردم آپديت شد اما بازم موقع پسورد زدن هنگ ميكنه.بنظرتون بذارم آپديت بعدي بياد دوباره آپديت كنم؟؟ يا فريمور 10.0.0 رو دانلود كنم دانگريد كنم؟؟
              راه ریستور به iOS 10.0.1 بسته شده و دیگر نمیتونید ریستور/دانگرید کنید به این نسخه .

نظر

ميشه به ios 9 دانگريد شم؟؟
                اگر نميشه صبركنم ورژن جديد بياد؟؟10.0.3?

نظر

ميشه به ios 9 دانگريد شم؟؟
                  اگر نميشه صبركنم ورژن جديد بياد؟؟10.0.3?
                  کلاًنسخه ای
                  که میشه بهش ریستور کرد iOS 10.0.2 هست - اپل دو سه روز پیش راه دانگرید / ریستور به iOS 10.0.1 و iOS 9.3.5 رو بست .
                  iOS 10.0.3 منتشر شده اما فقط برای آیفون 7 و 7 پلاس هست .
                  بایستی منتظر iOS 10.1 باشید . احتمالاً هفته اینده پنج شنبه منتشر میشه .

نظر

اميدوارم با 10.1 مشكلم حلشه ممنون از راهنمايي و پيگيريتون درمورد مشكل من ikamangir

نظر

با سلام
                      من فریمور 10.1 را دانلود کردم و در حالت ریکاوری مد با آیتونز آپدیت کردم و مشکل قفل گوشی حل شد و تونستم به تمامی اطلاعاتم برسم.
                      با تشکر از راهنمایی و پیگیری ikamangir و انجمن آیفون که از سال 2009 که من آیفون 2g داشتم تا الان پیگیر مشکلاتم بودند.
                      با سپاس فراوان
                      اشکان.

نظر

سلام من هم گوشيم آيفون 7هست همين مشكل براش پيش اومده بود چند بار دكمه پاور با ولوم مثبت روگرفتم گوشيم خاموش كردم درست شد

نظر

صبر کنید ..
                        X