اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو نشدن iphone 6s plus بعد از erase کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اکتیو نشدن iphone 6s plus بعد از erase کردن

دوستان لطفا کمکم کنید

3 ماه پیش یه ایفون 65 پلاس خریدم و با سیمکارت رایتل فعال شد و کار میکرد از اون موقع هم چند بار رستور یا erae کرده بودم و مشکلی نداشت ولی بعد اپدیت به ای او ای 10 یه بار earse کردم و بعد از اجرا مینویسه sim not supported , با ایرانسل و همراه اول هم تست کردم
    تو جعبه گوشی یه سیمکارت t-mobile هست با اون گوشی رو بالا اوردم

چند بار تاحالا erase کردم ولی فایده ای نداشته

اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کمکم کنه

نوشته اصلی توسط mohamad7676
    دوستان لطفا کمکم کنید

3 ماه پیش یه ایفون 65 پلاس خریدم و با سیمکارت رایتل فعال شد و کار میکرد از اون موقع هم چند بار رستور یا erae کرده بودم و مشکلی نداشت ولی بعد اپدیت به ای او ای 10 یه بار earse کردم و بعد از اجرا مینویسه sim not supported , با ایرانسل و همراه اول هم تست کردم
    تو جعبه گوشی یه سیمکارت t-mobile هست با اون گوشی رو بالا اوردم

چند بار تاحالا erase کردم ولی فایده ای نداشته

اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کمکم کنه
    درود
    این مشکل احتمالاً مربوط به iOS 10 هست - بسیاری از کاربرانی که به iOS 10.0.1 و iOS 10.0.2 آپدیت کرده اند با این مشکل مشل رو به رو شدن .
    اگر می تونید به iOS 9.3.5 دانگرید کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
      درود
      این مشکل احتمالاً مربوط به iOS 10 هست - بسیاری از کاربرانی که به iOS 10.0.1 و iOS 10.0.2 آپدیت کرده اند با این مشکل مشل رو به رو شدن .
      اگر می تونید به iOS 9.3.5 دانگرید کنید .

سعی کردم ولی با اینکه گوشیم کاملا خالیه میگه disk full - چیکار کنم؟

نظر

سلام

این مشکل برای من هم پیش اومد و به خیلی جاها مراجعه کردم. متاسفانه ظاهرا گوشی لاک هست چون با سیم کارت اپراتور خارجی باز میشم ولی به محض استفاده از سیم ایران مجدد همون پیامی عدم ساپورت میده. به هر حالا اگر راه حلی پیدا کردید ممنون میشم به من هم اطلاع بدین.

أرسلت من d6503 بإستخدام تاباتلك

نظر

نوشته اصلی توسط samin-9 نمایش پست ها
          سلام

این مشکل برای من هم پیش اومد و به خیلی جاها مراجعه کردم. متاسفانه ظاهرا گوشی لاک هست چون با سیم کارت اپراتور خارجی باز میشم ولی به محض استفاده از سیم ایران مجدد همون پیامی عدم ساپورت میده. به هر حالا اگر راه حلی پیدا کردید ممنون میشم به من هم اطلاع بدین.

أرسلت من d6503 بإستخدام تاباتلك

من به ای او اس 9.3.5 هم الان رفتم مشکل همچنان پا برجاست

تو علایدین از چند تا مغازه دار پرسیدم گفتن که گوشی لاک بهت داده باید پسش بگیره
          با فروشنده که صحبت کردم دبه کرد
          منم رفتم اتخادیه شکایت کردم حالا نمیدونم به کجا برسه اگه شما هم گوشی رو نو خریدی و فاکتور داری شکایت کن از طرف شاید یه چیزی شد

نظر

دوستان کسی راه حل دیگه ای نداره؟

نظر

راه حل کاملا منطقیش اینه که از سرویس استعلام اپراتور و لاک انلاک گوشی استفاده کنید و کاملا مغلوم میشه لاکه یا انلاک
              از تبلیغات سایت استفاده کنید سریع هم جواب میدن

نظر

سلام

من چندين روز پيگير اين مشكل بودم و نتيجه اي كه داشت اين بود كه گوشي قطعا لاك هست و فقط بايد از طريق تشخيص اپراتور و نرمال بودن يا بلك ليست اونرو انلاك كنيد.
                من به فروشنده مراجعه كردم و گوشي رو تعويض كردم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

طی چهارروز گذشته سه تا دستگاه اینجوری شده که آوردن پیشم
                  مثل اینکه یه پارت از آیفون های ۶ اس پلاس ( فقط همین مدلی که گفتم) لاک بودن
                  و بعد از erase کردن لاک شدن
                  فقط و فقط باید از طریق اپراتور انلاک بشن و ربطی به سیستم عامل ندارن( تعدادشون هم زیاده تو ایران)
                  نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                  مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                  --------------------------------------------------------
                  فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                  طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط iReza13 نمایش پست ها
                    طی چهارروز گذشته سه تا دستگاه اینجوری شده که آوردن پیشم
                    مثل اینکه یه پارت از آیفون های ۶ اس پلاس ( فقط همین مدلی که گفتم) لاک بودن
                    و بعد از erase کردن لاک شدن
                    فقط و فقط باید از طریق اپراتور انلاک بشن و ربطی به سیستم عامل ندارن( تعدادشون هم زیاده تو ایران)

دوستان فروشنده به من گفته چون ایفون گارانتی نداره باید پوا انلاک رو خودت بدی

منم رفتم اتحادیه شکایت کردم به نظرتون جواب میده؟
                    فردا کمیسیون گذاشتن چی باید بگم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad7676 نمایش پست ها

درود
                      گارانتی داره و گارانتی نداره یعنی چی ؟ مدل جدیده ؟!

همه میدونن که مدل cdmi تو ایران آنتن نمیده و بایستی با پرداخت هزینه آنلاک بشه .به نظر خودتون مدل آنلاک شده برای چیتونه ؟!
                      شما هم به عنوان انلاک شده خریداری کردید و قیمت گوشی رو تمام و کمال پرداخت کردید .
                      دیگه هزینه آنلاک کردن با خود فروشنده هست .

نظر

چه ربطی داره به گارانتی گوشی که مشکل سخت افزاری نداره که !

شما گوشی را آنلاک خریدی باید آنتن بده شما 2500 فرضا پول گوشی آنلاک دادی

بله اگه شما 800 تومان گوشی را میخریدی لاک اون فروشنده میتونست مدعی باشه الان

شما وقتی پوله گوشی آنلاک را پرداخت کردی باید پیگیری کن و پولتو پس بگیری یا یه گوشی دیگه بهت بده

نظر

توی فاکتور براتون قید شده انلاک؟

نظر

به جای این همه داستان یه عکس از پشت کارتن میگذاشتی که سریال و imei مشخص باشه اون موقع میگفتیم گوشی لا هست یا نه و اگر لاک بود لاک کجاست و وضعیت آیفون مشخص میشد

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                              توی فاکتور براتون قید شده انلاک؟
                              نه قید نشده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط saman_rm نمایش پست ها
                              به جای این همه داستان یه عکس از پشت کارتن میگذاشتی که سریال و imei مشخص باشه اون موقع میگفتیم گوشی لا هست یا نه و اگر لاک بود لاک کجاست و وضعیت آیفون مشخص میشد
                              کدوم سایت باید imei رو وارد کنم که بهم بگه لاک هست یا آنلاک؟؟؟
                              imei.info عضو شدم ولی وقتی روش میزنم میگه سیستم مشکل داره از سرویس پولی استفاده کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                              چه ربطی داره به گارانتی گوشی که مشکل سخت افزاری نداره که !

شما گوشی را آنلاک خریدی باید آنتن بده شما 2500 فرضا پول گوشی آنلاک دادی

بله اگه شما 800 تومان گوشی را میخریدی لاک اون فروشنده میتونست مدعی باشه الان

شما وقتی پوله گوشی آنلاک را پرداخت کردی باید پیگیری کن و پولتو پس بگیری یا یه گوشی دیگه بهت بده
                              والا فروشنده یه جوری صحبت میکرد انگار طلب کارم هست
                              من زبون دعوا و بحث ندارم برا همین همیشه سرم کلاه میره

نظر

صبر کنید ..
                              X