اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب macOS Sierra به صورت هــکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش نصب macOS Sierra به صورت هــکینتاش

درود

سرانجام نسخه نهایی macOS Sierra منتشر شد و بسیاری از کاربران در حال استفاده از ویژگی های آن می باشند .
    اما شاید شما هم جزء کاربران PC هایی باشید که بیشتر از سیستم عامل ویندوز مایکروسافت و یا دیگر سیستم عامل ها
    استفاده می کند و دوست دارید طعم macOS Sierra را بچشید .

اما چشیدن طعم macOS Sierra برای این دساه از کاربران به همین راحتی ها هم نیست ! اما شدنی !

اما چگونه ؟
    هـــکینتاش یا Hackintosh چاره کار است !

با ما همراه باشید با آموزش نصب macOS Sierra به صورت هـــکینتاش .

موارد مورد نیاز :

• یک دستگاه مک برای انجام امور اولیه
    • فایل نصب macOS Sierra
    • یک فلش مموری - حداقل 16 گیگابایت
    • PC با پردازنده Intel برای نصب macOS Sierra
    • ابزار MultiBeast و UniBeast (دریافت کنید)
    • و البته بک آپ از فایل هایتان

مراحل انجام کار :

1. ابتدا macOS Sierra از این تاپیک دریافت کنید .

2. آخرین نسخه ابزار UniBeast را از اینجا دریافت نمایید .

3. فلش خود را به مک متصل نمایید و برنامه Disk Utility را اجرا نمایید و مطمعن شوید که فلش شما در پنل سمت چپ انتخاب شده است .

4. حال از بالا گزینه Erase را انتخاب نمایید .(بک آپ از فایل هایتان فراموش نشود)
    به دلخواه یک نام برای دیوایس خود انتخاب نمایید .در بخش Format گزینه (OS X Extended (Journaled را انتخاب نمایید و
    برای قسمت Scheme نیز گزینه GUID Partition Map را انتخاب نمایید و در آخر گزینه Done .

5. ابزار UniBeast را اجرا و گزینه Continue را تا رسیدن به صفحه Select a Destination انتخاب نمایید .
    حال مطمعن شوید که فلش خود را انتخاب کرده اید و سپس Continue را برای انجام امور مربوطه انتخاب کنید .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

6. وقتی به مرحله Select OS Installation رسید Sierra و سپس Continue را انتخاب کنید .

7. به مرحله Bootloader Configuration که رسیدید برای شما دو انتخاب UEFI Boot Mode و Legacy Boot Mode برای شما وجود دارد .
    هر دو انتخاب خوبی هستند - یکی را انتخاب و باز هم Continue .

8. مرحله بعد Graphics Configuration نام دارد .این مرحله اختیاری است !

9. در این مرحله رمز عبور مک را برای شروع نصب UniBeast از شما می خواهد .
    پس از وارد کردن رمز علور گزینه Install را انتخاب نمایید .
    حال UniBeast در حال ساخت درایو بوتیبل هـــکینتاش macOS Sierra می باشد . منتظر بمانید تا UniBeast به کار خود پایان دهد .

10 . حال نیاز است تا ابزار MultiBeast را نیز دریافت نمایید . (از اینجا)
    پس از دریافت MultiBeast آن را به فلش خود منتقل کنید . (به همان فلشی که فایل بوتیبل در آن قرار دارد)

11. حال فلش بوتیبل خود را به PC کتصل نمایید و PC را روشن کنید .
    با استفاده از کلید های مربوطه به منوی بوت PC خود بروید .(در مادربوردهای مختلف این کلد متفاوت است F8, F10, F11, F12)

12. پس از وارد شدن به منوی بوت ،فلش بوتیبل خود را انتخاب نمایید .(در برخی از PC ها این کار خودکار انجام می شود)
    حال مطمعن شود که گزینه Boot Mac OS X from USB را نتخاب می کنید .(به نام Mac OS X توجهی نکنید !)

13. به زودی به صفحه نصب macOS Sierra منتقل خواهید شد .
    حال بایستی درایو خود را برای نصب سیستم عامل فرمت و آماده کنید .
    از منو به مسیر Utilities > Disk Utility یروید .درایو موزد نظر خود را از پنل سمت چپ انتخاب و گزینه Erase راانتخاب نمایید .
    برای دو گزینه Format و Scheme به تزتیب (OS X Extended (Journaled و GUID Partition Map را انتخاب کنید .
    گزینه Erase را انتخاب کنید و در آخر از Disk Utility خارج شوید .

14. حال مراحل نصب macOS Sierra را ادامه دهید .

15. پس از اتمام مراحل نصب سیستم ریبوت خواهد شد .حال دوباره با استفاده از کلید های مربوطه به منوی بوت PC خود بروید .

16. در منوی بوت فلش بوت macOS Sierra را انتخاب نمایید و اجازه دهید تا مراحل نصب تکمیل گردد .

17. پس از نصب macOS Sierra برنامه MultiBeast را اجرا نمایید تا درایورهای لازم بر روی سیستم نصب گردند .

18 . از macOS Sierra لذّت ببرید .

پیروز باشید

تشکر از آموزش خوبتون
    من یه لپ تاپ asus n56jr دارم قبلا سعی کردم روش مک نصب کنم اما جواب نگرفتم
    بنظرتون این نسخه از مکو می تونم روش نصب کنم ؟
    آگه احتمالش هست دانلودش کنم!

نظر

سلام

آیا در صورت نصب به این روش به فرض یکسان بودن رم و سی پی یو با یک مدل مک بوک تغییری هم ایجاد خواهد شد از لحاظ کارایی ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
      X