اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با نصب سيستم عامل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل با نصب سيستم عامل

سلام من يك مك بوك دارم كه بوت شده فقط سيستم ويندوز 7 روشه يعني هيج سيستم مكي روش نيست حالا ميخوام سيستم عامل osx yosemi رو رو مك بوكم نصب كنم كسي ميدونه بايد جكار كنم dvd سيستم رو هم دارم ولي نميدونم ججوري بايد نصب كنم ميوخوام سيستم ٧ رو حذف كنم و سيستم yosemi رو نصب كنم لطفا راهنمايي كنيد

نوشته اصلی توسط TmZ1
    سلام من يك مك بوك دارم كه بوت شده فقط سيستم ويندوز 7 روشه يعني هيج سيستم مكي روش نيست حالا ميخوام سيستم عامل osx yosemi رو رو مك بوكم نصب كنم كسي ميدونه بايد جكار كنم dvd سيستم رو هم دارم ولي نميدونم ججوري بايد نصب كنم ميوخوام سيستم ٧ رو حذف كنم و سيستم yosemi رو نصب كنم لطفا راهنمايي كنيد
    مطمینید که سیستم عامل مک روش نصب نیست؟؟
    موقع روشن شدن دکمه Alt یا option رو نگه دارید سیستم عامل هایی که روش نصب هست رو میاره یعنی اینجا فقط ویندوز رو میاره؟؟؟
    اگرم میخواید حذف کنید که
    دیسک رو درون دستگاه قرار بدید و دستگاه رو ری استارت کرده و همون دکمه های alt یا optionرو بگیرید تا دیسک رو بهتون نمایش بده و دیسک رو انتخاب کنید

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
      مطمینید که سیستم عامل مک روش نصب نیست؟؟
      موقع روشن شدن دکمه Alt یا option رو نگه دارید سیستم عامل هایی که روش نصب هست رو میاره یعنی اینجا فقط ویندوز رو میاره؟؟؟
      اگرم میخواید حذف کنید که
      دیسک رو درون دستگاه قرار بدید و دستگاه رو ری استارت کرده و همون دکمه های alt یا optionرو بگیرید تا دیسک رو بهتون نمایش بده و دیسک رو انتخاب کنید
      اره دكمه الت يا ابشن رو ميكيرم فقط ويندوز ٧ مياد ولي موقع روشن كردن اول صفحه ١دقيقه سفيد ميشه بعد ويندوز سون مياد بالا علتش نميدونم جيه ولي سعي ميكنم سيستم مك رو نصب كنم از روشي كه كفتيد مرسي بابت جواب

نظر

موقع كه ميرم تو ريكاوري سيستم اين مياد

نظر

نوشته اصلی توسط TmZ1 نمایش پست ها
          موقع كه ميرم تو ريكاوري سيستم اين مياد
          دیسک مک رو قرار دادید روی دستگاه و دکمه آپشن رو گرفتید؟؟؟
          بعد این اومد؟؟

نظر

همه كار كردم اول اين مياد efi boot
            بعد كه ميزنم روش علامت اخطار مياد بعدشم خاموش ميشه دليلش جي ميتونه باشه://
            ویرایش توسط TmZ1 : https://i-phone.ir/forums/member/198321-tmz1 در ساعت 18-10-2016, 10:24 PM

نظر

صبر کنید ..
            X