اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد تعویض آیفون های معیوب در اپا استور آلمان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد تعویض آیفون های معیوب در اپا استور آلمان

سلام دوستان.من یکی از اقواممون داره میره آلمان و میخواستم گوشیم را که مشکل بورد پیدا کرده و خاموش شده کلا را بدم به ایشون که ببره آلمان و تعویض کنه برام.حالا چند تا سوال داشتم از اساتید با تجربه که بیزحمت اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایند :

1- گوشی که مشکل بورد داره و در حال حاضر خاموش هست اگر قابش تعویض شده باشه (از این قاب های نیمه لاکچری London Limited 24Kt یا قاب های های کپی که طرح خود فاب های فابریک هست) روش باشه آیا اپل استور اون را قبول میکنه؟!

2- الان که گارانتی آیفون های 5 و 5اس تمام شده اگر من آیفون 5 و 5اس و حتی 6 که مشکل بورد دارن ببرم اونجاحاضرن گوشی ها را ازم بگیرن و آیا بم میگن که میتونی فلان مقدار یورو سر بدی تا یه مدل گوشی جدید تر بت بدیم؟!
    اگه این کار را حاضر باشند بکنند کسی میدونه چقدر سر باید داد حدودا؟!

3- اگر گوشی که مشکل بورد داره چند تا قطعش عوض شده باشه (مثلا باتری یا تاچ و ال سی دی) بازم شامل گارانتی یا تعویض با مدل بالاتر و سر دادن میشه یا اپل چنین گوشی را قبول نمیکنه اصلا؟!

4-آیفون 5اس که آب خورده باشه و روی بوردش هم کار شده باشه ولی باز خاموش باشه و قابش هم در اثر فشار تو جیب تاب برداشته باشه امکان تعویضش هست آیا و شامل چقدر هزینه سر میشه دوستان؟!

5-و اینکه گوشی که روی آیکلود مونده باشه (در اثر فراموش کردن اپل آیدی نه اینکه گوشی رفته باشه رو لاست مد) را اگر ببریم آلمان آیا حاضرن برامون تعویضش کنن؟!
    مثلا هزینه ای را سر بگیرن؟!

ببخشید سوالاتم زیاد بود.اگر دوستان ساکن آلمان تجربه ای دارن ممنون میشم کمکی بم بکنند.سپاسگزارم ...

نوشته اصلی توسط atakhanbak
    سلام دوستان.من یکی از اقواممون داره میره آلمان و میخواستم گوشیم را که مشکل بورد پیدا کرده و خاموش شده کلا را بدم به ایشون که ببره آلمان و تعویض کنه برام.حالا چند تا سوال داشتم از اساتید با تجربه که بیزحمت اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایند :

1- گوشی که مشکل بورد داره و در حال حاضر خاموش هست اگر قابش تعویض شده باشه (از این قاب های نیمه لاکچری London Limited 24Kt یا قاب های های کپی که طرح خود فاب های فابریک هست) روش باشه آیا اپل استور اون را قبول میکنه؟!

2- الان که گارانتی آیفون های 5 و 5اس تمام شده اگر من آیفون 5 و 5اس و حتی 6 که مشکل بورد دارن ببرم اونجاحاضرن گوشی ها را ازم بگیرن و آیا بم میگن که میتونی فلان مقدار یورو سر بدی تا یه مدل گوشی جدید تر بت بدیم؟!
    اگه این کار را حاضر باشند بکنند کسی میدونه چقدر سر باید داد حدودا؟!

3- اگر گوشی که مشکل بورد داره چند تا قطعش عوض شده باشه (مثلا باتری یا تاچ و ال سی دی) بازم شامل گارانتی یا تعویض با مدل بالاتر و سر دادن میشه یا اپل چنین گوشی را قبول نمیکنه اصلا؟!

4-آیفون 5اس که آب خورده باشه و روی بوردش هم کار شده باشه ولی باز خاموش باشه و قابش هم در اثر فشار تو جیب تاب برداشته باشه امکان تعویضش هست آیا و شامل چقدر هزینه سر میشه دوستان؟!

5-و اینکه گوشی که روی آیکلود مونده باشه (در اثر فراموش کردن اپل آیدی نه اینکه گوشی رفته باشه رو لاست مد) را اگر ببریم آلمان آیا حاضرن برامون تعویضش کنن؟!
    مثلا هزینه ای را سر بگیرن؟!

ببخشید سوالاتم زیاد بود.اگر دوستان ساکن آلمان تجربه ای دارن ممنون میشم کمکی بم بکنند.سپاسگزارم ...
    سلام دوست عزیز
    ۱/ اگر منظور از قاب بخشی از خود دستگاهه و قاب محافظ نیست شما از شرایط گاراتنی خارج میشید و قبول نخواهند کرد. اگر
    ۲/ این گزینه به هیچ وجه امکان پذیر نیست، بار ها امتحان شده و اصلا شخص مربوط از لحاظ سیستمی هم این امکان را نداره.
    ۳/ دستگاهی که به هر دلیلی هر قعطییش اعم از باطری، صفحه، سنسور یا هرچیز دیگه ایش عوض شده باشه کاملا از گارانتی خارج میشه ( اپل قطاعات را با اسکنر مخصوص خود با داده های موقع ساخت دستگاه کنترل میکنه)
    ۴/ این مورد بستگی به شخصی که دستگاه را میبینه داره و امکانش هست اگه مهربان باشه براتون با گرفتن قیمت تعویض خارج گارانتی (چیزی حدود ۲۰۰ یورو برای ۵ اس فکر کنم)‌ عوض کنه ولی از نظر قانونی خیر
    ۵/ جواب این گزینه هم خیره. سیستم جنیوس بار اپل به کارمند اجازه کار روی دستگاه را تا وقتی آی کلود آف نباشه نمیده

موفق باشید
    with

نظر

صبر کنید ..
    X