اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 10.0.2 با رفع مشکلات نسخه قبلی منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iOS 10.0.2 با رفع مشکلات نسخه قبلی منتشر شد [ لینک های دانلود ]

با درود

اپل پس از انتشار نسخه نهایی iOS 10 یعنی iOS 10.0.1 بازخوردهای زیادی در مورد مشکلات این نسخه دریافت کرد .
    در همین راستا این کمپانی پس از گذشت تقریبا‍ً دو هفته از انتشار نخستین نسخه از سیستم عامل ژخود نسخه جدید آن را منتشر کرد .

iOS 10.0.2 که شامل رفع مشکلات نسخه قبلی خود می باشد هم اکنون برای عموم در دسترس است .
    حجم این بروز رسانی حدود 88 مگابایت است .

از تغییرات آن می توان به مواد زیر اشاره کرد :

برای من 56 مگابایته!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr_72 نمایش پست ها
      برای من 56 مگابایته!!!!!
      بر روی دستگاه های مختلف حجم آپدیت به صورت ota متفاوت است.

نظر

حجم آپدیت برای هر نوع دیوایس متفاوته دوست عزیز!

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

سلام
          دوستان واقعیت در جریان اومدن این آپدیت نبودم
          که یهو دیدم گوشی خودش بی خبر دانلود کرده آپدیت رو و میگه حالا نصب کن
          هنوز خیلی کار نکردم باهاش بتونم دقیق بگم,اما آیا دوستان اطلاع دارن این آپدیت برای چه مشکلاتی اومده؟ یه توضیحاتی اگر بدین عالی میشه که برای رفع چه مشکلاتی اومده هر چند که توی ios 10.0.1 هم واقعا مشکل بزرگی نتونستم پیدا کنم که زجر آور باشه

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir
            با درود

اپل پس از انتشار نسخه نهایی iOS 10 یعنی iOS 10.0.1 بازخوردهای زیادی در مورد مشکلات این نسخه دریافت کرد .
            در همین راستا این کمپانی پس از گذشت تقریبا‍ً دو هفته از انتشار نخستین نسخه از سیستم عامل ژخود نسخه جدید آن را منتشر کرد .

iOS 10.0.2 که شامل رفع مشکلات نسخه قبلی خود می باشد هم اکنون برای عموم در دسترس است .
            حجم این بروز رسانی حدود 88 مگابایت است .

از تغییرات آن می توان به مواد زیر اشاره کرد :

سلام میشه یه توضیحاتی بدید که چه اتفاقی در اپ جدید افتاده. حوصله ترجمه نیست

نظر

نوشته اصلی توسط webgards نمایش پست ها
              سلام میشه یه توضیحاتی بدید که چه اتفاقی در اپ جدید افتاده. حوصله ترجمه نیست
              فقط یکسری از مشکلات و باگهای نسخه قبلی برطرف شده وگرنه هیچ تغییر خاصی نداشته..

نظر

10.0.2 :
                مشکل مربوط به غیر فعال شدن کلید های هدفون برطرف شده.
                مشکلات برنامه photos با icloud برطرف شده.
                مشکلات مربوط به افزونه های برنامه ها برطرف شده.

نظر

با سلام
                  من که با نصب این آپدیت هم هنوز مشکل داره گوشیم. همش لگ داره. واسه خودش هنگ میکنه اعصاب خورد کن شده.
                  تلگرام و بقیه برنامه ها هم همینطور هنگ میکنن و هنوز اونا هم هیچکدوم آپدیت ندادن که رفع شه!!!
                  آیفون 6 پلاس

نظر

نوشته اصلی توسط joe_2011 نمایش پست ها
                    با سلام
                    من که با نصب این آپدیت هم هنوز مشکل داره گوشیم. همش لگ داره. واسه خودش هنگ میکنه اعصاب خورد کن شده.
                    تلگرام و بقیه برنامه ها هم همینطور هنگ میکنن و هنوز اونا هم هیچکدوم آپدیت ندادن که رفع شه!!!
                    آیفون 6 پلاس
                    درود
                    دیوایستون رو ریستور کنید و بک آپ رو هم برنگردونید .

Best Regards
                    iKamangir
                    ‏ - From Tapatalk

نظر

با سلام دوستان عزیز من 5s دارم سیری کار نمیکنه دکمه هوم رو میگیرم هرچی میگم عکس العملی نداره فقط راهنما میاد .ای او اس 10 هم دارم از چیز شکن هم استفاده کردم فرقی نکرد با وای فای و اینترنت گوشی هم کار نمیکنه ریست فکتوری کردم اریز ال ستینگ کردم بازم عکس العملی نداره خواهش میکنم کمک کنید. ممنون . ببخشید من تو بخش سیری مطرح کردم جواب ندادنسلام با هندزفری کار میکنه ولی بدون اون نه . فیلمبرداری و ضبط صدا هم کار میکنه.وقتی سیری رو اف میکنم وویس کنترل هم کار میکنه و دستورات رو اجرا میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟ اقا من کلا هنگ کردم امروز بازم ریستور کردم اما بازم نشد؟؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - -

نظر

سلاممن رو ورژن ٩.٣.٥ هستم روي ايفون ٦اس و اينكه سوال دارم١. اين ورژن بمونم براي جلبريك يا برم رو ورژن ١٠ ؟٢. كلا ورژن ١٠ توصيه ميكنين از هر نظر يا همون ورژن قبليش ورژن ٩ ؟٣. من بيشتر از هر چي جلبريك واسم مهمه مخصوصا توييكهاي كاربرديممنون ميشم سوالانم را پايخ بدينسپاسگزارم

نظر

نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
                          سلاممن رو ورژن ٩.٣.٥ هستم روي ايفون ٦اس و اينكه سوال دارم١. اين ورژن بمونم براي جلبريك يا برم رو ورژن ١٠ ؟٢. كلا ورژن ١٠ توصيه ميكنين از هر نظر يا همون ورژن قبليش ورژن ٩ ؟٣. من بيشتر از هر چي جلبريك واسم مهمه مخصوصا توييكهاي كاربرديممنون ميشم سوالانم را پايخ بدينسپاسگزارم
                          هیچ خبری از جیلبریک نیست اگر الان جیلبریک هستید بمونید اگرهم نه میتوانید به 9.3.5 برید برای رفتن به ios10 وقت زیاد هست.
                          دانلود توییک های اورجینال سیدیا در تلگرام
                          https://telegram.me/cydiaios9

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

با تشكر

بنده روي ٩.٣.٥ هستم و منظورم اينه روي اين ورژن بمونم يا ١٠ كدومش بهتره و حرف بود كه واسه ورژن ٩.٣.٥ جلبريك ارائه دادن پس چي شد ؟

نظر

صبر کنید ..
                            X