اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هنگ و سياه شدن صفحه آيفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هنگ و سياه شدن صفحه آيفون 5s

سلام خدمت دوستان
    دو هفته پش آيفون ٥اس آكبند و اصلي خريداري كردم.
    دو روز اول هيچ گونه مشكلي نداشت،روز سوم با خود گوشي به ios 10 آپديت كردم تا چند روز مشكلي نداشتم بعد متوجه شدم گاهي اوقات گوشي وقتي قفل هست يعني صفحه خاموشه هنگ كرده.
    مثلا شبا كه ميخوابم صبح ميبينم هنگ كرده به اين صورت كه صفحه كاملا سياه دكمه هاي هوم و پاور كار نميكنن مطمئن نيستم خاموش باشه اما اگه خاموش باشه بايد با گرفتن دكمه پاور روشن بشه كه نميشه.
    تنها راه گرفتن همزمان پاور و هوم هست تا روشن بشه.
    ديروز دانگريد كردم به ios 9.3.5 بيرون هم دادم دانگريد كردن(مطمئن) اما ديشب هم متوجه شدم باز هنگ كرده.
    نكته اي كه متوجه شدم اين هستش كه وقتي گوشي روشن و باهاش كار ميكنم هنگ نداره اما وقتي قفل هست و صفحه خاموش ميشه(شايد مدت طولاني خاموش باشه صفحه) اين اتفاق ميوفته.
    خيلي نگرانم،ممنون ميشم كمكم كنيد

نوشته اصلی توسط Hesamdelfani
    سلام خدمت دوستان
    دو هفته پش آيفون ٥اس آكبند و اصلي خريداري كردم.
    دو روز اول هيچ گونه مشكلي نداشت،روز سوم با خود گوشي به ios 10 آپديت كردم تا چند روز مشكلي نداشتم بعد متوجه شدم گاهي اوقات گوشي وقتي قفل هست يعني صفحه خاموشه هنگ كرده.
    مثلا شبا كه ميخوابم صبح ميبينم هنگ كرده به اين صورت كه صفحه كاملا سياه دكمه هاي هوم و پاور كار نميكنن مطمئن نيستم خاموش باشه اما اگه خاموش باشه بايد با گرفتن دكمه پاور روشن بشه كه نميشه.
    تنها راه گرفتن همزمان پاور و هوم هست تا روشن بشه.
    ديروز دانگريد كردم به ios 9.3.5 بيرون هم دادم دانگريد كردن(مطمئن) اما ديشب هم متوجه شدم باز هنگ كرده.
    نكته اي كه متوجه شدم اين هستش كه وقتي گوشي روشن و باهاش كار ميكنم هنگ نداره اما وقتي قفل هست و صفحه خاموش ميشه(شايد مدت طولاني خاموش باشه صفحه) اين اتفاق ميوفته.
    خيلي نگرانم،ممنون ميشم كمكم كنيد
    از کجا میدونید که گوشی آکبند بوده ؟؟
    آیاد در سایت لحظه فعال سازی رو نگاه کردید؟؟؟

نظر

از آشنا خريدم.گوشي هم خودم اكتيو كردم.مشكل من مربوط به آكبند بودن ميشه؟

نظر

صبر کنید ..
      X