اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در نصب برنامه ( XCode ) از طریق فایل xip یا AppStore

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در نصب برنامه ( XCode ) از طریق فایل xip یا AppStore

سلام
    من به تازگی Mac OS X El Capitan 10.11 رو روی VMWare درون ویندوز نصب کردم و بعد از طریق AppStore آپدیتش کردم به نسخه 10.11.6
    قصد دارم نرم افزار XCode رو روش نصب کنم، فایل XCode نسخه 8 رو از سایت Developer.Apple دانلود کردم، فایل دانلود شده یک فایل با پسوند XIP هستش با حجم حدود 4.3 گیگ، فکر می کنم باید یک فرمت فشرده شده باشه، وقتی بازش میکنم پنجره ی Expanding ظاهر میشه و بعد از حدود 2 - 3 دقیقه پیغام خطایی با مضمون Read Error ظاهر میشه و عملیات Expanding متوقف میشه
    خواستم از طریق AppStore برنامه XCode رو نصب کنم، توی پنجره AppStore وقتی می خوام XCode رو دانلود کنم ابتدا پنجره دریافت اطلاعات AppleID ظاهر میشه و بعد اینکه اطلاعات رو وارد می کنم و پنجره بسته میشه، بعد چند ثانیه پیغام خطا با متن زیر نمایش داده میشه :
    An unexpected error while logging in ...
    cannot connect to server
    اطلاعات AppleID درسته، چون اگر اشتباه وارد کنم خطایی در همین مورد نمایش داده میشه اما پیغام بالا بعد از بررسی AppleID ظاهر میشه

آیا برای دانلود از AppStore هم نیاز به پراکسی هستش ؟!

چطور می تونم نرم افزار XCode رو نصب کنم ؟
    الان فایل xip رو دارم اما Expand نمیشه، از طریق AppStore هم با اون پیغام خطا مواجه میشم

این رو هم اضافه کنم که دستور xcode-select --install رو هم توی Terminal اجرا کردم و با موفقیت طی شده
    لطفا راهنمایی کنید، پیشاپیش ممنون

نوشته اصلی توسط Mahmood_M
    سلام
    من به تازگی Mac OS X El Capitan 10.11 رو روی VMWare درون ویندوز نصب کردم و بعد از طریق AppStore آپدیتش کردم به نسخه 10.11.6
    قصد دارم نرم افزار XCode رو روش نصب کنم، فایل XCode نسخه 8 رو از سایت Developer.Apple دانلود کردم، فایل دانلود شده یک فایل با پسوند XIP هستش با حجم حدود 4.3 گیگ، فکر می کنم باید یک فرمت فشرده شده باشه، وقتی بازش میکنم پنجره ی Expanding ظاهر میشه و بعد از حدود 2 - 3 دقیقه پیغام خطایی با مضمون Read Error ظاهر میشه و عملیات Expanding متوقف میشه
    خواستم از طریق AppStore برنامه XCode رو نصب کنم، توی پنجره AppStore وقتی می خوام XCode رو دانلود کنم ابتدا پنجره دریافت اطلاعات AppleID ظاهر میشه و بعد اینکه اطلاعات رو وارد می کنم و پنجره بسته میشه، بعد چند ثانیه پیغام خطا با متن زیر نمایش داده میشه :
    An unexpected error while logging in ...
    cannot connect to server
    اطلاعات AppleID درسته، چون اگر اشتباه وارد کنم خطایی در همین مورد نمایش داده میشه اما پیغام بالا بعد از بررسی AppleID ظاهر میشه

آیا برای دانلود از AppStore هم نیاز به پراکسی هستش ؟!

چطور می تونم نرم افزار XCode رو نصب کنم ؟
    الان فایل xip رو دارم اما Expand نمیشه، از طریق AppStore هم با اون پیغام خطا مواجه میشم

این رو هم اضافه کنم که دستور xcode-select --install رو هم توی Terminal اجرا کردم و با موفقیت طی شده
    لطفا راهنمایی کنید، پیشاپیش ممنون
    اینترنت شما مشکل داره.
    برای نصب فایل ها باید توسط اپل چک و تایید بشن.
    این دستور رو اجرا کنید:
    کد:
    xattr -d com.apple.quarantine xcode_8.xip
    بعد نصب کنید.

نظر

سلام
      ممنون
      بعد از اجرای این دستور پیغام زیر ظاهر میشه :
      کد:
      No such xattr: com.apple.quarantine

نظر

[QUOTE]
        اینترنت شما مشکل داره.
        /QUOTE]
        الان دارم از Mac استفاده می کنم
        مرورگر مشکلی نداره فایل هم دانلود می کنم فقط مشکل در ارتباط با AppStore وجود داره !

نظر

صبر کنید ..
        X