اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صفحه ي سياه بعد از روشن كردن مك

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صفحه ي سياه بعد از روشن كردن مك

سلام به همگي...
    دوستان خواهش ميكنم كمك كنيد.
    من امروز داشتم ويندوز نصب ميكردم روي مك بوك پرو از طريق بوت كمپ. موقع نصب ويندوز اشتباهي يه پارتيشن ٦ مگابايتي بود فكر كنم زدم پاك كردم. بعد از نصب ويندوز مك ريست شد و ديگه بالا نيومد. صداي اولش مياد اما صفحه همونطور سياه ميكونه و ديگه لوگوي اپل رو نشون نميده. تو ريكاوري نميره حتي SMC رو ريست كردم بازم نشد يعني comand alt R P رو با هم نگه داشتم.هركاري ميكنم هيچ واكنشي ديگه نشون نميده مك بوك پرو ٢٠١٢ رتينا هستش تورو خدا كمك كنيد فقط بالا بياد.

دستتتون را روی کلید آپشن نگه دارید و دستگاه را روشن کنید. دستتتون را اونقدر روی آپشن نگه دارید تا صفحه انتخابات سیستم عامل بیاد. اینجا ببینید میتونید انتخابات کنید که مک او اس را بوت کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط iPeymanA
      سلام به همگي...
      دوستان خواهش ميكنم كمك كنيد.
      من امروز داشتم ويندوز نصب ميكردم روي مك بوك پرو از طريق بوت كمپ. موقع نصب ويندوز اشتباهي يه پارتيشن ٦ مگابايتي بود فكر كنم زدم پاك كردم. بعد از نصب ويندوز مك ريست شد و ديگه بالا نيومد. صداي اولش مياد اما صفحه همونطور سياه ميكونه و ديگه لوگوي اپل رو نشون نميده. تو ريكاوري نميره حتي SMC رو ريست كردم بازم نشد يعني comand alt R P رو با هم نگه داشتم.هركاري ميكنم هيچ واكنشي ديگه نشون نميده مك بوك پرو ٢٠١٢ رتينا هستش تورو خدا كمك كنيد فقط بالا بياد.
      منم دقیقا مشکل شما برام پیش اومد و متاسفانه درست نشد
      ولی به راحتی و زیبایی میتونید از کل هاردتون روی یک هارد اکسترنال بک آپ تهیه کنید
      ختی مسیج هایی که توی آی مسیج هم داشتید میفرستادید هم واستون برمیگرده

موقع بووت cmd +r رو که بگیرید گزینه بک آپ هم واستون میاره

بعدشم کلین اینستال کنید

راستی یه سوال
      شما که ویندوز روی سیستمتون نصب کردید آیا درایو مک رو توی ویندوزتون میبینید؟؟
      من واسم نمایش نمیده درایو مکم رو خیلی اذیت میکنه
      ویندوز ۱۰ دارم و مک ۱۰.۱۱.۶

نظر

صبر کنید ..
      X