اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کسی خبری از آپدیت بعد از 10.0.2 نداره که یه جور اصلاحیه امنیتی بود به اصطلاح؟
    ما که 10.0.2 رو ota زدیم گوشی همش لگ و هنگ و کرش شده,از من میشنوین هیچ وقت ota نزنین یا حداقل برای ما که همیشه همینطوره
    مثلا وقتی 10.0.1 رو با آیتوز با حجم 2 گیگ و خورده ایی آپدیت کردم عالی بود و هیچ لگ و هنگ و کرش کردنی در کار نبود به نظرم اشتباه کردم 10.0.2 رو ota زدم حیف
    ویرایش توسط samiyar_app : https://i-phone.ir/forums/member/156452-samiyar_app در ساعت 30-09-2016, 06:55 PM

نظر

• نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

نوشته اصلی توسط amingalaxy نمایش پست ها
      سلام این لینکشه....

آی او اس ۱۰ | غیر فعال کردن دکمه هوم در آيفون -
      بنده نتونستم مطلب رو ببینم به هر حال مشکلات در ورژن اولیه iOS طبیعیه همیشه اینطور بوده مثلن iOS 8 اوج مشکلات و باگ بود در ابتدا
      بهترین کار اینه که صبر کنید مثلن تا 10.1 به بعد
      نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
      کسی خبری از آپدیت بعد از 10.0.2 نداره که یه جور اصلاحیه امنیتی بود به اصطلاح؟
      ما که 10.0.2 رو ota زدیم گوشی همش لگ و هنگ و کرش شده,از من میشنوین هیچ وقت ota نزنین یا حداقل برای ما که همیشه همینطوره
      مثلا وقتی 10.0.1 رو با آیتوز با حجم 2 گیگ و خورده ایی آپدیت کردم عالی بود و هیچ لگ و هنگ و کرش کردنی در کار نبود به نظرم اشتباه کردم 10.0.2 رو ota زدم حیف
      آخه دوست عزیز هر دفعه که آدم بخواد برای آپدیت های جزئی ریستور کنه که خیلی سخت میشه مخصوصن با حذف قابلیت ترنسفر از 9 به بعد واقعن دشواره که برنامه ها رو دوباره دستی نصب کرد بنظرم ota در حالت غیر جیلبریک همیشه اولویت داره، ریستور و آیتونز گزینه ی دوم باید باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
      ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 30-09-2016, 07:18 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
        کسی خبری از آپدیت بعد از 10.0.2 نداره که یه جور اصلاحیه امنیتی بود به اصطلاح؟

منم مثل شما انجام دادم ولی فقط به جز لگ های جزئی در اسکرول کردن ها که اونم توی 10.0.1 هم بود مشکل دیگه ای ندارم ..... ریطی نداره به ota یا ایتیونز.

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
          بنده نتونستم مطلب رو ببینم به هر حال مشکلات در ورژن اولیه iOS طبیعیه همیشه اینطور بوده مثلن iOS 8 اوج مشکلات و باگ بود در ابتدا
          بهترین کار اینه که صبر کنید مثلن تا 10.1 به بعد

آخه دوست عزیز هر دفعه که آدم بخواد برای آپدیت های جزئی ریستور کنه که خیلی سخت میشه مخصوصن با حذف قابلیت ترنسفر از 9 به بعد واقعن دشواره که برنامه ها رو دوباره دستی نصب کرد بنظرم ota در حالت غیر جیلبریک همیشه اولویت داره، ریستور و آیتونز گزینه ی دوم باید باشه

میتونید فایل رو دانلود کنید با آیتونز گزینه آپدیت روبزنید ( نه ریستور) ، من اینکار رو کردم و مشکلی هم از نظر سرعت و لگ و ... ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr_72 نمایش پست ها
            منم مثل شما انجام دادم ولی فقط به جز لگ های جزئی در اسکرول کردن ها که اونم توی 10.0.1 هم بود مشکل دیگه ای ندارم ..... ریطی نداره به ota یا ایتیونز.
            شما در ios10 لگ دارید ؟؟؟ والا من حتی رو نسخه های بتاش هم لگ نداشتم . (برعکس ios 9 ک لگ زیاد داشت.)

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinmet نمایش پست ها
              میتونید فایل رو دانلود کنید با آیتونز گزینه آپدیت روبزنید ( نه ریستور) ، من اینکار رو کردم و مشکلی هم از نظر سرعت و لگ و ... ندارم

باریکلا دیگه منم منظورم همین بود
              ببینید دوستان کلا سه روش برای آپدیت هست یکی ota یکی از طریق آیتونز که باید ریستور کرد که در این روش باید فریمور مربوطه رو از طریق سایت ها دانلود کنید
              و یک روش دیگه هم از طریق آیتونز هست که اول بک آپ میگیری بعد میزنی خودش 2 گیگ یا هرچقدر هست دانلود میکنه و کاملا اتوماتیک آپدیت میکنه و بعد هم خودش میاد بالا و به هیچ ریستور یا بازیابی اطلاعات نیاز نیست و هیچ فرقی با ota ندارد فقط جز حجم خیلی بیشتر آن, من الان 10.0.1 رو از طریق روش سوم زدم عالی بود و معرکه ولی 10.0.2 که اومد ota زدم الان اعصابم بهم ریخته همش شده لگ و هنگ و کرش به نظرم ota یعنی نصب کردن اندروید روی آیفون در واقعیت

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinmet نمایش پست ها

خب اینکه همون آپدیت معمولی هست و فرق چندانی با ota نداره اینکه بعضی ها آیتونز رو بیشتر ترجیح میدن و توصیه می کنن معمولن همون ریستور هست بخاطر نصب سیستم عامل از نو
                بنظرم این گزینه ها بعد ota باشه بهتره

نظر

• نتیجه نصب iOS 10 بر روی آیفون 5

نصب از طریق آیتونز و با زدن دکمه restore انجام شد.

در حین فرآیند نصب هیچ مشکل خاصی مشاهده نشد، بخصوص الان که تحریم آی پی ایران هم برداشته شده در هیچ قسمت از فرآیند نصب نیاز به روشن کردن فیل+تر+شکن نبود.

بعد از نصب برنامه بلافاصله به نسخه 10.0.2 بروز رسانی شد.

مهمترین مشکل و نگرانی برای کاربرای آیفون 5، غیر فعال شدن دکمه Slide to Unlock هست که با یه ترفند خیلی ساده میشه این موضوع رو دور زد یعنی فعال کردن AssistiveTouch

در رابطه با وضعیت باطری به نظرم زمان بیشتری برای شارژ شدن باطری مصرف میشه و از اون طرف هم خالی شدن باطری بیشتر طول میشکه، اما در مجوع قابل قبول هست و مشکل خاصی دیده نشد. (این خط رو ممکن هست بعدا ویرایش کنم با تست های بیشتر)

در رابطه با وضعیت اینترنت، من تغییر محسوس و چشم گیری رو در سرعت اینترنت خودم دیدم. به نظر من تو قسمت WiFi و سرعت اتصال بهبود داده شده است.

در رابطه با سرعت کلی سیستم عامل، قبلا تو مقالات زیادی خونده بودم که iOS 10 خیلی خوب و روان در آیفون 5 جواب داده ، که نتیجه کار کردن این مدت من هم همین بود. هرچند شاید یه لگ های خیلی نامحسوس تو ورود به لیست شماره تلفن ها داشته باشید.

در رابطه با محیط ظاهری اگر از ایموجی های جدید چشم پوشی کنیم (!) دکمه ها و فونت ها کاملا خوانا و کاربر پسند شده اند.

نمره کلی 9/10
                  ویرایش توسط Dr.Fox : https://i-phone.ir/forums/member/432-dr-fox در ساعت 04-10-2016, 11:26 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Dr.Fox نمایش پست ها
                    نتیجه نصب iOS 10 بر روی آیفون 5

نصب از طریق آیتونز و با زدن دکمه restore انجام شد.

در حین فرآیند نصب هیچ مشکل خاصی مشاهده نشد، بخصوص الان که تحریم آی پی ایران هم برداشته شده در هیچ قسمت از فرآیند نصب نیاز به روشن کردن فیل+تر+شکن نبود.

بعد از نصب برنامه بلافاصله به نسخه 10.0.2 بروز رسانی شد.

مهمترین مشکل و نگرانی برای کاربرای آیفون 5، غیر فعال شدن دکمه Slide to Unlock هست که با یه ترفند خیلی ساده میشه این موضوع رو دور زد یعنی فعال کردن AssistiveTouch

در رابطه با وضعیت باطری به نظرم زمان بیشتری برای شارژ شدن باطری مصرف میشه و از اون طرف هم خالی شدن باطری بیشتر طول میشکه، اما در مجوع قابل قبول هست و مشکل خاصی دیده نشد. (این خط رو ممکن هست بعدا ویرایش کنم با تست های بیشتر)

در رابطه با وضعیت اینترنت، من تغییر محسوس و چشم گیری رو در سرعت اینترنت خودم دیدم. به نظر من تو قسمت WiFi و سرعت اتصال بهبود داده شده است.

در رابطه با سرعت کلی سیستم عامل، قبلا تو مقالات زیادی خونده بودم که iOS 10 خیلی خوب و روان در آیفون 5 جواب داده ، که نتیجه کار کردن این مدت من هم همین بود. هرچند شاید یه لگ های خیلی نامحسوس تو ورود به لیست شماره تلفن ها داشته باشید.

در رابطه با محیط ظاهری اگر از ایموجی های جدید چشم پوشی کنیم (!) دکمه ها و فونت ها کاملا خوانا و کاربر پسند شده اند.

نمره کلی 9/10
                    دوست عزیز میشه میزان فضای آزادی که iOS 10 روی آیفون 5 میده رو بگید؟

نظر

• طبق این عکس خیلی خوب میتونید متوجه بشید که چه مقدار فضا در اختیار آیفون 5 بعد از نصب iOS 10 هست.

آیفون من 16 گیگ هست.

طبق عکس 2.5 گیگ رو نرم افزارهای نصب شده استفاده میکنند.

همینطور 10.5 گیگ هم فضای باقی مانده هست.

پس iOS 10 روی گوشی من حدود 3 گیگ فضا استفاده کرده.

+ یکی از قابلیت های iOS 10 امکان حذف کردن برنامه های پیش فرض سیستم عامل هست. من خیلی ها رو پاک کردم!

نظر

• سلام دوستان.

من اگه بخوام با ریستور گوشیمو آپدیت کنم همه اطلاعاتم پاک میشه . از اطلاعاتم بکاپ گرفتم . خب بعد رسیتور بخوام بکاپ رو برگردونم عین قبلش میشه یا نرم افزارها میپره؟؟؟

اگه نرم افزارها بپره میگن دیتاشون هست . خب هر وقت من نرم افزار مربوط به اون دیتا رو نصب کنم خودبخود اون دیتا میره سرجاش؟؟؟؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط amingalaxy نمایش پست ها
                          سلام دوستان.

من اگه بخوام با ریستور گوشیمو آپدیت کنم همه اطلاعاتم پاک میشه . از اطلاعاتم بکاپ گرفتم . خب بعد رسیتور بخوام بکاپ رو برگردونم عین قبلش میشه یا نرم افزارها میپره؟؟؟

اگه نرم افزارها بپره میگن دیتاشون هست . خب هر وقت من نرم افزار مربوط به اون دیتا رو نصب کنم خودبخود اون دیتا میره سرجاش؟؟؟؟

ممنون
                          شما به جای استفاده از shift+restore از shift+update استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط HamidKiller نمایش پست ها
                            شما به جای استفاده از shift+restore از shift+update استفاده کنید
                            ممنونم . برا این حالت هم باید گوشی به حالت dfu بره؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amingalaxy نمایش پست ها
                              ممنونم . برا این حالت هم باید گوشی به حالت dfu بره؟؟؟
                              درود
                              خیر - نیازی نیست .
                              به صورت معمول دیوایس رو به PC متصل کنید - ایتونز رو اجرا کنید - در تب Summary کلید شیفت رو بگیرید و گزینه Update رو بزنید - فریمور دانلود شده رو انتخاب کنید و ... .

نظر

• من امروز گوشی یکی از مشتری هام رو با اثر انگشت خودم باز کردم . قبلش توی نوتیفیکشن بودم و نمیدونم چ اتفاقی افتاد گوشی باز شد ولی بعدش دیگه نشد . قطعا یک باگ امنیتی بسیار بزرگ در iOS10 هست .

نظر

صبر کنید ..
                                X