اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من 2 تا مشکل دیدم که متاسفانه زده تو ذوقم :
    1 : مصرف بیشتر باطری روی 6s plus نسبت به 9.3.5
    2: با مجود اینکه سرعت یه مقدار نسبت به ورژن قبل بیشتره اما میزان لگ زدن ها هم بیشتر شده خصوصا هنگام اسکرول کردن توی کانتکت های مسیج و تلگرام
    امیدوارم با به روزرسانی های بعدی بهتر شه

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr_72 نمایش پست ها
      من 2 تا مشکل دیدم که متاسفانه زده تو ذوقم :
      1 : مصرف بیشتر باطری روی 6s plus نسبت به 9.3.5
      2: با مجود اینکه سرعت یه مقدار نسبت به ورژن قبل بیشتره اما میزان لگ زدن ها هم بیشتر شده خصوصا هنگام اسکرول کردن توی کانتکت های مسیج و تلگرام
      امیدوارم با به روزرسانی های بعدی بهتر شه
      حتمأ حل ميشه.
      براي من بيشتر توي صفحه جديد سمت راست هوم لگ اخساس ميكنم و يكم هم به نظرم گرشي بيشتر از قبل گرم ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام خسته نباشد میخواستم ی سوال ازتون بپرسم اینک من از طریقه ipsw گوشیمو ب ios ۱۰ آپدیت کردم و هیچ مشکلی نداره نه lag نه bug ولی موقع restart کردن صفحه گوشی ی جوری میشه انگار مشت خورده واستش و سوخته مثل این میشه ک وسط بازی micro یهو بازی از کنسول در بیاری اونجوری میشه میخواستم ببینم مشکلی ک نیس ایرادی نداره ؟؟؟ یکم نگران کنندسپ یشاپیش از مساعدتتون کامل تشکر را دارم .

نظر

• سلام دوستان ی سوال دیگه ipsw watch os رو هرچی میگردم تو سایت نیس اگه هاست من پیدا نکردم از کجا میتونم دانلود کنم . و اینکه میتونه یس ipsw چمیدونم ویروسی دستکاری شده و اینا باشه یا از هرجایی میشه دانلود کرد ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenajm نمایش پست ها
            سلام دوستان ی سوال دیگه ipsw watch os رو هرچی میگردم تو سایت نیس اگه هاست من پیدا نکردم از کجا میتونم دانلود کنم . و اینکه میتونه یس ipsw چمیدونم ویروسی دستکاری شده و اینا باشه یا از هرجایی میشه دانلود کرد ؟؟؟
            درود
            میتونید از سیت زیر دانلود کنید :
            https://ipsw.me
            در قسمت دیوایس های اپل واچ را انتخاب کنید و ... .

نظر

سلام خسته نباشد میخواستم ی سوال ازتون بپرسم اینک من از طریقه ipsw گوشیمو ب ios ۱۰ آپدیت کردم و هیچ مشکلی نداره نه lag نه bug ولی موقع restart کردن صفحه گوشی ی جوری میشه انگار مشت خورده واستش و سوخته مثل این میشه ک وسط بازی micro یهو بازی از کنسول در بیاری اونجوری میشه میخواستم ببینم مشکلی ک نیس ایرادی نداره ؟؟؟ یکم نگران کنندسپ یشاپیش از مساعدتتون کامل تشکر را دارم .
              از اونجايي كه چند نفر ديگه هم اين مشكل رو داشتن فكر نميكنم ايرادي داشته باشه.
              ولي اگر حساس هستيد برگرديد به ٩ و منتظر آپديت جديد باشيد.

نظر

• نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

نوشته اصلی توسط mohsenajm نمایش پست ها
                سلام خسته نباشد میخواستم ی سوال ازتون بپرسم اینک من از طریقه ipsw گوشیمو ب ios ۱۰ آپدیت کردم و هیچ مشکلی نداره نه lag نه bug ولی موقع restart کردن صفحه گوشی ی جوری میشه انگار مشت خورده واستش و سوخته مثل این میشه ک وسط بازی micro یهو بازی از کنسول در بیاری اونجوری میشه میخواستم ببینم مشکلی ک نیس ایرادی نداره ؟؟؟ یکم نگران کنندسپ یشاپیش از مساعدتتون کامل تشکر را دارم .
                هيچ مشكلي نداره منم اين مشكل را دارم
                باگهاي اين نسخه خيلي هم كم نيست از جمله اين مورد كه شما گفتين
                اما خب نسبت به ٩ اوليه باگهاش خيلي كمه و ميشه به خوبي ازش استفاده كرد

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 19-09-2016, 10:39 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                  هيچ مشكلي نداره منم اين مشكل را دارم
                  باگهاي اين نسخه خيلي هم كم نيست از جمله اين مورد كه شما گفتين
                  باگ ديگه اي كه خودم متوجه اش شدم اينه كه شما گوشي را خاموش كن و هنذفري را به گوشي متصل كن و گوشي را روشن كن
                  صدا از هنذفري نمياد و بايد هنذفري را خارج و دوباره متصل كنين
                  اما خب نسبت به ٩ اوليه باگهاش خيلي كمه و ميشه به خوبي ازش استفاده كرد

اين باگ هندزفري كه گفتين رو تست كردم اما همچين مشكلي نبود . ايفون SE

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان.
                    این امکان جدید که توی ios 10 گذاشته که با برداشتن دیوایس گوشی اتوماتیک خودش روشن میشه واسه چه کدوم مدل های آیفون هست؟ من 6 پلاس دارم اما روشن نمیشه صفحه !

نظر

• نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

نوشته اصلی توسط joe_2011 نمایش پست ها
                      سلام دوستان.
                      این امکان جدید که توی ios 10 گذاشته که با برداشتن دیوایس گوشی اتوماتیک خودش روشن میشه واسه چه کدوم مدل های آیفون هست؟ من 6 پلاس دارم اما روشن نمیشه صفحه !
                      اين قابليت فقط روي مدل هاي SE، 6s .6splus, و 7 ،7 plus فعال ميشه.

ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 19-09-2016, 10:04 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط joe_2011 نمایش پست ها
                        سلام دوستان.
                        روي 6 plus شما مشكل خاصي نديدين؟
                        گرم كردن بيش از حد يا عمر كم باتري و ...؟

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                          اين باگ هندزفري كه گفتين رو تست كردم اما همچين مشكلي نبود . ايفون SE

بله منم بار دوم امتحان كردم نبود
                          نميدونم اونروز مشكل از چي بوده
                          تشكر از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                            درود
                            میتونید از سیت زیر دانلود کنید :
                            https://ipsw.me
                            در قسمت دیوایس های اپل واچ را انتخاب کنید و ... .
                            سلام [emoji1367] ممنونم بابت سایت و راهنماییت ولی‌ سایتش مطمئنه ؟؟ بعد انقد ipsw داره ک ادم گیج می‌شه نمی‌دونه کدوم ب کدومه ديشب زدم تا صبح آپدیت کرد . ی سوالی‌ ک الان دارم این ipsw هارو می‌تونن دستکاری کنن ؟؟ مثلا خراب کاری کنن روش و بعد ما از همه جا بي خبر دانلود ‌ کنیم و داستان درست شه؟؟

نظر

سلام [emoji1367] ممنونم بابت سایت و راهنماییت ولی‌ سایتش مطمئنه ؟؟ بعد انقد ipsw داره ک ادم گیج می‌شه نمی‌دونه کدوم ب کدومه ديشب زدم تا صبح آپدیت کرد . ی سوالی‌ ک الان دارم این ipsw هارو می‌تونن دستکاری کنن ؟؟ مثلا خراب کاری کنن روش و بعد ما از همه جا بي خبر دانلود ‌ کنیم و داستان درست شه؟؟

سايتش كاملا مطمن هست و لينك دانلودي كه ميزاره از خود اپل هست اگه دقت كنين
                              شما بايد اخرين فريمور كه سبز رنگ هست را دان كنين

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                                سايتش كاملا مطمن هست و لينك دانلودي كه ميزاره از خود اپل هست اگه دقت كنين
                                شما بايد اخرين فريمور كه سبز رنگ هست را دان كنين

خيلي ازت ممنونم [emoji137]🏻‍♂️

نظر

صبر کنید ..
                                X