اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط siavashgg نمایش پست ها
    بنده هم اپدیت کردم به ios 10
    ...
    ..
    .
    7.از همه مهمتر لاک اسکرین فاجعه شده. slide to unlock یکی از مشخصه های اصلی ایفون بود و یادگار استیو جابز که به این هم رحم نکردند و حذفش کردند! واقعا ... به تو جان ایو ! حداقل این یکی رو ول میکردی!
    دوست عزیز این جانی ایو طراح سخت افزار هست و ربطی به نرم افزار و iOS نداره .
    و لطفاً از الفاظ ... استفاده نکنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها

دوستان من ميخام به واي فاي كانكت بشم ! اما وقتي ميزنم روي واي فاي اين صفحه مياد ! تو اي او اس ٩ اينطوري نميامد !

Sent from my iPhone using Tapatalk
      اين چه تنظیماتیه كه روي ميكروتيك اينترنتتون نصب كردن، به مسئول اينترنتتون مراجعه كنيد.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 15-09-2016, 05:18 PM

نظر

• نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

نوشته اصلی توسط ka_zadeh نمایش پست ها
        اپ اقتصاد نوین کار میکنه
        شما چک کن ببین توی setting/general/ profiles & Device Management /computech kuyumculuk گزینه verified را بزنید
        تونستيد موجودي بگيريد؟
        اجرا شدن كه آره اجرا ميشه
        ولي براي ارتباط با بانك خطا ميده
        هم با اينترنت و هم با اس ام اس

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
          مگه قبلا چطوری بود ؟؟ از ۵اس به بعد تا جایی که یادمه دکمه هوم لمس میشد اگه اثر انگشت مطابقت داشت گوشی آنلاک میشد !! الان واسه گوشی مادرم نصب کردم فقط دیدم اِسلاید تو آنلاک برداشته شده دیگه !! خودم همیشه بخاطر جیلبریک از روشهای جایگزین استفاده میکنم برای آنلاک گوشی چون به هر حال آدم روزی ۸ ساعت خوابه بطور متوسط و طی اون ۸ ساعت گوشی کاملا در دسترس دیگرانه !! همونایی که مجبورید گاهی کد گوشی رو هم بهشون بگید !! اخرشم ولی نفهمیدم این ورژن چه فرقی مثلا با ورژن ۸ داره !! همونه همه چیزش خیالتون راحت نصب کنین اقلا اون ۱ بالای ستینگ ناپدید میشه

نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
          رو 6 و 6 پلاس تست شد و نیازی ب فشار home button نیست و با لمس گوشی unlock میشه .
          نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
          درود
          دوست عزیز منظورتون این هست که آیفون های قدیمی تر از 6s برای این که لاک گوشی رو باز کنن پس از روشن شدن صفحه نمایش حتما باید دکمه هوم رو فشار بدن تا قفل باز بشه؟ و مانند 6s نمیشه فقط با روشن شدن صفحه نمایش و قرار دادن انگشت روی تاچ آیدی و لمس آن و فشار ندادنش قفل باز بشه؟ اما واقعیت من گوشیم 5s هست اصلا دکمه هوم رو فشار نمیدم بلکه فقط لمس میکنم و قفل باز میشه

دوستان برای اینکه انتخاب کنید با فشار دکمه هوم قفل باز بشه و یا فقط با لمس ساده، به تنظیمات، بخش Accessibility برید --> Home button --> گزینه Rest finger to open رو فعال کنید تا لمس کافی باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
            گوشی با چیزشکن خیلی شدید داغ می‌کنه، کلن خیلی سریع گرم میشه گوشی،‌شما هم این مشکل رو دارید ؟‌
            خیر مشکلی ندارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya shahbazi نمایش پست ها
              سلام من گوشي 5s رو اپديت كردم مشكلي نداره غير از iMessages نميتوني عكس بفرسته حالا ميخوام iPhone 6 رو هم اپيديت كنم باز بايد هات اسپات كنم

برای ارسال و دریافت عکس قندشکن استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط siavashgg نمایش پست ها
                بنده هم اپدیت کردم به ios 10
                دیوایس : ipad air 2
                بررسی واقع بینانه رو ipad air 2:
                1.سرعت باز کردن اپ ها به شدت رفته بالا و به نظرم خیلی روون تر شده نسبت به ios 9.
                2.انیمیشن باز و بسته کردن اپ ها تغییر کرده. به این صورت که هم سرعت انیمیشن باز و بسته کردن رو بیشتر کردن و هم موقع باز و بسته کردن دیگه مثل قبل فقط رو ایکون زوم نمیشه بلکه رو خود والپیپر هم زوم میشه به نظرم نتیجه همه اینا این میشه که شما فکر میکنید سرعت خیلی بیشتر شده و روون تر شده. البته منکر این نمی شم که نسبت به Ios 9 روون تر شده ولی نه در این حد که همه میگن خیلی نسبت به Ios 9 روون تر شده و ... اینا. فقط انیمیشن ها رو تغییر دادن که ما فکر می کنیم خیلی روون تر شده...
                3.اپ موزیک خیلی رابط کاربریش بهتره. اپ clock خیلی خوب شده مخصوصا تو شب که میخوای الارم بزاری دیگه صفحه سفید اذیتت نمی کنه چون رابط کاربریش مشکی شده.
                4.فونت ها بعضی جاها بیش از حد درشت شدن که حداقل رو ایپد تو ذوق ادم میزنه.
                5.کنترل سنتر به شدت افتضاح و زشت شده رو ایپد. وقتی میکشی بالا حدود 1/3 صفحه رو می گیره. همه چیزش بیش از اندازه درشته . اصلا انگار برای ایپد اپتیمایزش نکردن. به معنی واقعی کلمه افتضاحه. یعنی من ترجیح می دم برم تو ستینگ کارام رو انجام بدم تا اینکه کنترل سنتر رو بکشم بالا.
                6.حذف کردن اپ های استوک خیلی خوبه. گرچه وقتی خذف میکنی کیلوبایتی به حافظه اضافه نمی شه پس بهتره بهش بگیم قابلیت مخفی کردن.
                7.از همه مهمتر لاک اسکرین فاجعه شده. slide to unlock یکی از مشخصه های اصلی ایفون بود و یادگار استیو جابز که به این هم رحم نکردند و حذفش کردند! واقعا لعنت خدا به تو جان ایو ! حداقل این یکی رو ول میکردی!
                وقتی می خوای قفل باز کنی باید حتما دکمه هوم رو فشار داد. البته به قابلیت تو ستینگ هست که مثل قبل با تاچ ایدی تو به مرحله باز میشه که دوستان هم بالا اشاره کردند. ولی کسایی که نمی خوان از تاچ ایدی استفاده کنن باید کی رو ببیند؟ مطمئنا خیلی کسایی هستند مثل خودم که احتیاجی ندارند دیوایسشون رو قفل کنند یا اصلا ایفون 5 و کلی ایپد مثل ایپد ایر و ... تاچ ایدی ندارند پس مجبور هستند که با دکمه هوم باز کنند که اگه بخوان پسورد هم بزارند بدتر...
                رابط کاربری قفل هم شده دقیقا شبیه قفل اندروید 4.3 . به چپ که میری میری تو ویدجت ها به راست هم که میری میری تو کمرا... خوبشختانه گوگل سرش به سنگ خورد رو درستش کرد حالا اپل کی می خواد درستش کنه خدا می دونه! صفحه انلاک باید ساده باشه نه اینطوری!
                در کل به نظر من اصلا اون اپدیتی نبود که خود اپل می گفت بزرگ ترین ایپدیت ios تا الان!!!
                بزرگترین اپدیت ios تا الان اپدیت ios 6 به ios 7 بود که همه چیز به کلی عوض شد.
                ببخشيد يعني اگر كاور آيپد رو باز كني، ديگه اينطور نيست كه بلافاصله وارد صفحه اصلي بشه (اگر پسوورد نذاشته باشي) و حتما بايد تاچ آيدي رو حداقل يك بار لمس كرد؟
                اين طوري كه خاصيت auto wake/sleep كاورهاي موجود براي آيپد بي ارزش ميشه

نظر

• با سلام
                  بعد از یک روز نصفی تجربه استفاده از ios 10 بروی آیفون 6s

1. مصرفی باطری بسیار بالا رفته و در آخرین ورژن 9 مصرف بسیار معقولی داشت

2. هنگ و لگ بسیار زیاد در باز کردن دوربین بوسیله سوایپ در حالت قفل بودن دستگاه ( اگر بعد از مدتی مثلا چند ساعت از آخرین استفاده شما از دوربین گذشته باشه با سوایپ کردن دوربین در حالت قفل دستگاه با تصویری مات از آخرین عکسی که گرفتید روبرو میشید و تقریبا یک دقیقه طول میکشه تا دوربین تصویر حال حاضر نشون بده ) در نسخه های بتا هم همین مشکل وجود داشت و هنوز حل نشده باید قید شکار لحظه ها رو بزنید

3. دستگاه بسیار روان و سریع بدون لگ است

4. دیگر پاک کردن ایمیل ها در حالت لاک اسکرین با سوایپ به سمت راست ممکن نیست و تنها حالت clear وجود دارد و گزینه trash حذف شده
                  ویرایش توسط wildstink : https://i-phone.ir/forums/member/75179-wildstink در ساعت 15-09-2016, 08:35 PM

نظر

• کسی روی آیفون 5 امتحان کرده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط elenor
                      چرا حجم فایل ها یکیه ؟ طبیعیه ؟
                      یعنی تفاوتی بین iPhone 6S و iPhone 6 نیست!
                      همینطور بین iPhone 6S Plus و iPhone 6 Plus
                      سری 5S , 5c , 5 هم همینطور
                      اسم فایل و مسیرش روی سرور اپل هم یکیه!!!

وقتی که اسم فایل و حتی مسیرش هم یکی باشه باید بشه که با یک فریمور دو دیوایس رو آپدیت / ریستور کرد .
                      اگر توجه کنید برای آیفون 5 و 5c - آیفون 5s - آیفون 6 و 6s - آیفون 6 پلاس و 6s پلاس یک فایل رو قرار داده .

نظر

• سلام
                        من از طریق خود گوشی اپدیت کردم ایفون ۶ الان مشکل اینجاست که من مسیج می فرستم با افکت به همه می رسه خیلی درست و بی اشکال ولی وقتی برای من مسیج می فرستند مسیج خالی با اسم اون ***** میاد رقیقا مثل ios 9 ردوس موشن را هم تغییر دادم نشد با یا بی قندشکن هم همینطوریه , باز هم می گم من می تونم به راحتی بفرستم با هر افکتی ولی دریافت نمی تونم بکنم , کسی راه حلی می دونه ؟ ممنون

نظر

• من فریمور 10.0.1 رو برای se دانلود کردم.
                          میخوام آپدیت (نه ریستور) کنم ارور 14 میده.چیکار باید بکنم؟
                          باید فریموز رو دوباره دانلود کنم؟
                          ویرایش توسط i-Jobs : https://i-phone.ir/forums/member/79345-i-jobs در ساعت 15-09-2016, 11:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط i-Jobs نمایش پست ها
                            من فریمور 10.0.1 رو برای se دانلود کردم.
                            میخوام آپدیت کنم ارور 14 میده.چیکار باید بکنم؟
                            باید فریموز رو دوباره دانلود کنم؟
                            درود
                            بایستی ابتدا آیتونز رو آپدیت کنید .
                            پس از آپدیت دوباره تست کنید - اگر باز هم ارور داد بایستی دوباره دانلود کنید .

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                                اين رو فقط براي گوشي هاي t mobile گفته

http://www.macrumors.com/2016/09/15/...pdate-warning/

نظر

صبر کنید ..
                                X