اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط pouya shahbazi نمایش پست ها
    سلام دوستان اونايي كه دانلود كردن لطفا بگن با نت گوشي ايرانسل وعمرته اول مشكل ندارن يعني مثل پارسال نيست كه ايرانسل مشكل داشت

Sent from my iPhone using Tapatalk
    نه مشکلی نداره با خیال راحت اپدیت کن.

نظر

• ارور 14

دوستانی که مشکل ارور 14 دارند در نظر داشته باشن که آیتونز یه مقداری مشکل داره و توی ورژن های آخری،حتی با چک کردن ورژن هم پیغام آپدیت بودن رو بهتون نشون میده در حالی که ورژن جدید وجود داره و موقع ریستور ارور 14 دریافت میکنید
      قبل از اقدام به دانلود مجدد فریمور،از لینک زیر آخرین ورژن آیتونز رو دانلود بفرمایید.نیازی به چک کردن کابل و فریمور و .... نیست

..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام و خسته نباشی

من فایل vcf دارم از شماره هام چه جوری ریستورش کنم به گوشیم که ورژنه 10 هست ؟ من قبلا ایتولز داشتم ظاهرا با ورژن 10 سازگار نیست و اینکه میخام شماره هام را که بصورت vcf هست بریزم تو گوشیم با چه برنامه ای انجامش بدم ؟؟

نظر

• سلام من گوشي 5s رو اپديت كردم مشكلي نداره غير از iMessages نميتوني عكس بفرسته حالا ميخوام iPhone 6 رو هم اپيديت كنم باز بايد هات اسپات كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
            سلام و خسته نباشی

من فایل vcf دارم از شماره هام چه جوری ریستورش کنم به گوشیم که ورژنه 10 هست ؟ من قبلا ایتولز داشتم ظاهرا با ورژن 10 سازگار نیست و اینکه میخام شماره هام را که بصورت vcf هست بریزم تو گوشیم با چه برنامه ای انجامش بدم ؟؟
            نرم افزار خاصی وجود نداره
            ممکنه با آی تولز یا آمیز بشه کاریش کرد اما یکم درد سر داره
            بهترین پیشنهادی که میتونم بکنم اینه که فایلهای vcf رو با اکانت میل یا جی میل سینک کنی
            توی گوشی اکانت میل رو اضافه کنی و کانتکتاتو از تو گوشی با ایمیل یا جی میلت سینک کنی تا همه کانتکتا اضافه بشن

نظر

• نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
              سلام دوستان
              بالاخره منم تونستم نصب کنم
              خطای ۱۴ برای آپدیت نبودن آیتونز بود
              بعد از آپدیت بلافاصله فریمور برام نصب شد
              ولی مجبور شدم ۳ بار فریمور ۲ و نیم گیگی رو دانلود کنم، چون خیال میکردم فریمور مشکل داره

بعضی از دوستان گلایه دارن که حتما باید دکمه هوم رو فشار داد تا قفل گوشی رو باز کنیم
              ظاهرا قابلیت لمس تاچ آیدی و باز شدن قفل فقط برای ۶اس و ۶اس پلاس و ۷ هست
              و شامل ۶ و ۶پلاس و نسخه های پایین تر نمیشه

قابلیت خیلی جالب تری که من دوست داشتم شامل حال این چند تا گوشی قبل از سری 6s بشه این بود که گوشی رو
              بدون لمس برداری و صفحه ش خودش روشن بشه که متاسفانه نشد

بعد از ۳ ساعت وصل بودن وای فای و کار با تلگرام و اینستاگرام حدودا ۲۵ درصد شارژ از دست دادم
              به نظر خودم شارژ نگه داشتنش مثل قبل هست
              درود
              دوست عزیز منظورتون این هست که آیفون های قدیمی تر از 6s برای این که لاک گوشی رو باز کنن پس از روشن شدن صفحه نمایش حتما باید دکمه هوم رو فشار بدن تا قفل باز بشه؟ و مانند 6s نمیشه فقط با روشن شدن صفحه نمایش و قرار دادن انگشت روی تاچ آیدی و لمس آن و فشار ندادنش قفل باز بشه؟ اما واقعیت من گوشیم 5s هست اصلا دکمه هوم رو فشار نمیدم بلکه فقط لمس میکنم و قفل باز میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها

بعضی از دوستان گلایه دارن که حتما باید دکمه هوم رو فشار داد تا قفل گوشی رو باز کنیم
                ظاهرا قابلیت لمس تاچ آیدی و باز شدن قفل فقط برای ۶اس و ۶اس پلاس و ۷ هست
                و شامل ۶ و ۶پلاس و نسخه های پایین تر نمیشه
                رو 6 و 6 پلاس تست شد و نیازی ب فشار home button نیست و با لمس گوشی unlock میشه .

نظر

• مگه قبلا چطوری بود ؟؟ از ۵اس به بعد تا جایی که یادمه دکمه هوم لمس میشد اگه اثر انگشت مطابقت داشت گوشی آنلاک میشد !! الان واسه گوشی مادرم نصب کردم فقط دیدم اِسلاید تو آنلاک برداشته شده دیگه !! خودم همیشه بخاطر جیلبریک از روشهای جایگزین استفاده میکنم برای آنلاک گوشی چون به هر حال آدم روزی ۸ ساعت خوابه بطور متوسط و طی اون ۸ ساعت گوشی کاملا در دسترس دیگرانه !! همونایی که مجبورید گاهی کد گوشی رو هم بهشون بگید !! اخرشم ولی نفهمیدم این ورژن چه فرقی مثلا با ورژن ۸ داره !! همونه همه چیزش خیالتون راحت نصب کنین اقلا اون ۱ بالای ستینگ ناپدید میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ghosthack نمایش پست ها
                    سلام
                    دوستان قبل از بکآپ حتما بکاپ تهیه کنید تا مثل من دچار مشکل نشید
                    من از طریق OTA آپدیت کردم وسط آپدیت گوشی ریست شد و علامت ایتونز اومد و رفت توی ریکاوری مد که مجبود شدم کل فریمور رو به حجم ۲.۴ گیگ دانلود کنم و گوشی رو آپدیت زدم و خوشبختانه اطلاعاتم پاک نشد . (ریستور کنید اطلاعاتتون میپره)
                    تجربه شخصی:
                    تو این نسخه ایموجی ها به شکل افتضاحی کارتونی مانند شدند که توی ذوق میزنه
                    دیگر پروتکل pptp نمیشه توی این نسخه کانفیگ کرد چون برداشته شده .
                    باطری گوشی خیلی کند شارژ میشه البته با ادامپتور خودش بهتره اما اصلا مثل قبل نیست . من که قبلا به مک وصل میکردم و راحت شارژ میشد باطری گوشی الان به اون شکل نیست و مشکل داره .
                    همچنین شبیه آی او اس ۷ شده قسمت ویجت ها
                    باز کردن قفل گوشی هم حتما با فشار دادن دکمه هوم شده و مثل قبلا نمیشه به چپ وایپ کرد تا صفحه وارد کردن رمز گوشی بیاد .

تنها نکته مثبت این آپدیت این بود که از یک نفر ۱۰ تا شماره داشته باشی تو این نسخه نشون میده که کدوم شماره بهت زنگ زده که این مورد توی ios9 مشکل داشت و نشون نمیداد

ترجیحا فعلا آپدیت نکید
                    یک نکته مثبت دیگه به مطلب بالا اضافه میکنم اینکه گوشی قابلیت جدیدش همین گوشی را رو میکنی (میچرخونی به بالا) صفحه گوشی روشن میشه و همین گوشی رو پست میکنی خاموش میشه این حالت تو لاک اسکرین اضافه شده گفتم به اشتراک بزارم .

نظر

• نوشته اصلی توسط meh d نمایش پست ها
                      firmware files corrupt

هنگام ریستور این ارور رو میده ، مشکل چیه ؟
                      فریمور هم درست دانلود کردم
                      دوباره بايد دانلود كنيد، فايلتون خرابه

نظر

• ين تست مصرف باتري من ! ١٠٠ درصد شارژ كردم و بعد با استفاده سنگين ( واي فاي روشن هميشه و كار با نت و بازي )

نظر

• من بالاخره با restore توانستم دستگاه را برگردانم - برروی آیپد پرو 9.7 سرعت به نظر من خیلی بهتر شده و دستگاه بسیار روان کار میکنه - درمورد باتری چون تازه نسخه 10 را نصب کردم نمیتوانم نظری بدهم - محیط کاربری درمجموع بهتر شده و ایده قرار دادن هوم اسکرین هم مثبت است هرچند بیشتر برای گوشی ها کاربرد دارد.
                          فقط یک مشکل دارم که احتمالا" قابل حل است - زمانی که وارد سایتهای فارسی زبان میشوم دستگاه فونت ها را نامرتب و دربعضی موارد ناخوانا نشان میدهد درحالیکه در نسخه 9 این مشکل وجود نداشت - شخصا" را**اری برای حل این مشکل پیدا نکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahids2 نمایش پست ها
                            دوباره بايد دانلود كنيد، فايلتون خرابه

خوب چیکار کنم که باز فایل ، خراب دانلود نشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط meh d نمایش پست ها
                              خوب چیکار کنم که باز فایل ، خراب دانلود نشه ؟
                              اگه ايميج ميگيريد با دانلود منيجر بگيريد،
                              IDM

نظر

• دوستان من الان میخوام با ایتونز ابدیت کنم. ورژن 10 رو دانلود کردم فقط الان باید update رو بزنم؟؟؟؟ یا restore؟ (6s plus)

نظر

صبر کنید ..
                                X