اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید آیفون از سایت علی اکسپرس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید آیفون از سایت علی اکسپرس

سلام
    من داشتم توی سایت علی اکسپرس میگشتم که چشمم به قسمت فروش گوشیش خورد و با کمال تعجب دیدم آیفون هایی که برای فروش گذاشته قیمتش کم تر از اونی هست که تو ایران میفروشن. داخل اطلاعاتشم زده بود که100% اپل هست مثلا 5c گذاشته بود 280 دلار که به پول ما میشه 980 تومن. میخاستم ببینم واقعیه آیا؟

ممکنه واقعی باشه ولی این سایتای چینی آمار کلاهبرداریشون خیلی بالاست و دستتونم به جایی بند نیست

نظر

سایت علی اکسپرس یکی از بزرگترین فروشگاه هایی اینترنتی جهانی است و اصلا کلاهبردار نیست !!
      بنابراین می توانید به سایت علی اکسپرس اعتماد کنید و ما به شخصه خیلی خرید از سایت علی اکسپرس برای مشتریان خود انجام دادیم . ( حدود 10,000 دلار یا شاید بیشتر )
      اگر دفت کرده باشید در زیر کلیه محصولات عرضه شده قید شده 100% protect ! یعنی شما پول را به علی اکسپرس می دهید و درصورتی که فروشنده محصول را برای شما ارسال نکند و یا جنس ارسالی با چیری که گفته فرق داشت شما می توانید به سایت علی اکسپرس اعتراض کرده و این سایت پول را به شما پس خواهد داد !

اما دقت کنید که این گوشی ها که معمولا داره تا 50% تخفیف عرضه میشه وضعیت آن Used ( یعنی کارکرده ) و یا Refurbished می باشد . درهرحال بازم بنظر من خوب است اما دو سوال وجود دارد :

1- آیا گمرک ایران اجازه وارد شدن گوشی را می دهد ؟ ممکن است در گمرک گیر کند و گوشی را نتوانید تحویل بگیرید !
      2- هزینه گمرکی آن چقدر خواهد بود و قیمت تمام شده گوشی چند می شود ؟

نظر

البته اینکه قیمت 5c در این حد باشه چیز عجیبی نیست!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

در باره علی اکسپرس بحث نکنیند
          فعلا به ایران ارسال نداره
          چند تن از دوستان ایرانی ازشون با کارت های جعلی کلاهبرداری کردن و فعلا ارسال به ایران رو متوقف کردن

من چندباری از اونجا خرید کردم حتی بسته بزرگ
          فقط پول پست میدین
          20 تومن

نظر

صبر کنید ..
          X