اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند سوال ابتدایی قبل از خرید idevice و استفاده از مکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند سوال ابتدایی قبل از خرید idevice و استفاده از مکینتاش

سلام

پیرو این تاپیک بنده قصد خرید یک مک بوک پرو رو دارم .

چند تا سوال از کابرانی که از مکینتاش استفاده میکنن دارم :

1 - من چندین سال هست که از ویندوز استفاده نکردم و از توزیع های لینوکسی علی الخصوص اوبونتو و مینت استفاده کردم ، با توجه به این که بنده تا به حال از سیستم عامل مکینتاش استفاده نکردم ، آیا زمان زیادی میبره به مکینتاش عادت کنم ؟
    2 - من حتی المقدور تمایلی به استفاده از نسخه کرک شده نرم افزار ها ندارم و از نرم افزار های رایگان استفاده میکنم ، آیا در مکینتاش با محدودیت زیادی مواجه میشم ؟
    3 - چطور فتوشاپ رو نصب میکنید ؟ لایسنس باید خریداری کنید ؟ یا برای نصب نسخه به اصطلاح کرک شده باید روی سیستم عامل تغییراتی ایجاد کرد ؟ ( مثل جیلبریک در ios )
    4 - در حالت کلی از کار با این سیستم عامل راضی هستید ؟
    5 - اگر فرضا سیستم عامل به مشکلی بخوره مثل ویندوز و توزیع های گنو/لینوکس ، امکان نصب مجدد سیستم عامل هست ؟

از توجهتون سپاسگزارم .

1 - اصلا نگران این موضوع نباشید. به مرور به همه چیز عادت می کنید. از همین فروم هم میتونید کمک بگیرید واسه یادگیری

2 - باید ببینید چه برنامه هایی رو می خواید استفاده کنید. بسیاری از برنامه ها پشتیبانی مکیشه و بعضا هم پشتیبانی نمیشه. در این صورت می تونید یک نسخه از ویندوز در کنار مک داشته باشید و از نرم افزارهایی که پشتیبانی نمیشه داخل ویندوز استفاده کنید.

3 - میتونید نسخه کرک شده هم نصب کنید. نه تغییری لازم نیست داخل سیستم عامل بدید. کرک کردن فتوشاپ به صورت جایگزینی یکی از فایل های خود نرم افزار فتوشاپ امکان پذیر هستش

4 - به شدت راضی هستیم. کافیه شما هم امتحان کنید تا مثل بقیه به رضایت کامل برسید

5 - بله هم می تونید از سیستم ریکاوری برای نصب مجدد استفاده کنید، یا به صورت Clean Install

نظر

صبر کنید ..
    X